Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 15:13

Син до гроб_ написа:...п.с. а бе, тоя на аватара ти сега си джитка за втория отбор на Разград, нали знаеш?


Тва са то рисковете на професионалната футболна кариера-вместо да си пръв в град Пловдив, ти си последен в Делиорманските села,смешно е да и требва да си измисла некъв друг аватар...

По въпроса за английския национален отбор, не се прави на луд, намеквам ти за нашто манчестърското прасе, което последните неколко мача ми се нрави ТВЪРДЕ в ролята си на подавач и искрено се надявам Дедо Рой да го тури по-наназад да я дава на Джейми и Дъ Хърикейн..той подава, те вкарват и ей ти на Англия-кампеонес.. :) :)
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Син до гроб_ » 25 май 2016 15:18

Цецо Чука написа:
Син до гроб_ написа:...п.с. а бе, тоя на аватара ти сега си джитка за втория отбор на Разград, нали знаеш?


Тва са то рисковете на професионалната футболна кариера-вместо да си пръв в град Пловдив, ти си последен в Делиорманските села,смешно е да и требва да си измисла некъв друг аватар...

По въпроса за английския национален отбор, не се прави на луд, намеквам ти за нашто манчестърското прасе, което последните неколко мача ми се нрави ТВЪРДЕ в ролята си на подавач и искрено се надявам Дедо Рой да го тури по-наназад да я дава на Джейми и Дъ Хърикейн..той подава, те вкарват и ей ти на Англия-кампеонес.. :) :)

Малиии, прави сметка колко "нищо" е играло това биче тоя сезон, че съвсем забравих за него. че е англичанин. То на тая бъчва се крепяха всички английски надежди от Евро 2004 насам за нещо голямо на международна сцена, ама нъцки.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 15:20

Син до гроб_ написа:Малиии, прави сметка колко "нищо" е играло това биче тоя сезон, че съвсем забравих за него. че е англичанин.


Срамота!

Е той беше контузен бая време, сега влиза в страшна форма точно за Еврото, тъъъъъй чееееее.......
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Син до гроб_ » 25 май 2016 15:25

Цецо Чука написа:
Син до гроб_ написа:Малиии, прави сметка колко "нищо" е играло това биче тоя сезон, че съвсем забравих за него. че е англичанин.


Срамота!

Е той беше контузен бая време, сега влиза в страшна форма точно за Еврото, тъъъъъй чееееее.......

Беше, беше....аз по си мисля, че не му се играеше при оня хахавец Ван Гаал. Аз предричам отпадане с дузпи на 1/8 финал.
....сложи си емблемата на Миньоро бре, и в нея има чукове, пък и е жълто-черна. :lol:
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 15:33

Син до гроб_ написа:Беше, беше....аз по си мисля, че не му се играеше при оня хахавец Ван Гаал. Аз предричам отпадане с дузпи на 1/8 финал.
....сложи си емблемата на Миньоро бре, и в нея има чукове, пък и е жълто-черна. :lol:


Ей ме на, готов съм, хохо...

За ЛВГ по-добре да не говориме, че толкова нервни клетки за футбол както тоя сезон не са ми умирали никогаш, като добавим към тва и магиите,които творяха жълточерните вълшебници по зеления килим с коженото кълбо, тоя сезон ми е кошмарен.
Добре че Барселона дигнаха двете купи, ма то па и там има черпак катран в кацата с меда, така че положението е далече от розово, заеби...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Син до гроб_ » 25 май 2016 15:36

Цецо Чука написа:
Син до гроб_ написа:Беше, беше....аз по си мисля, че не му се играеше при оня хахавец Ван Гаал. Аз предричам отпадане с дузпи на 1/8 финал.
....сложи си емблемата на Миньоро бре, и в нея има чукове, пък и е жълто-черна. :lol:


Ей ме на, готов съм, хохо...

За ЛВГ по-добре да не говориме, че толкова нервни клетки за футбол както тоя сезон не са ми умирали никогаш, като добавим към тва и магиите,които творяха жълточерните вълшебници по зеления килим с коженото кълбо, тоя сезон ми е кошмарен.
Добре че Барселона дигнаха двете купи, ма то па и там има черпак катран в кацата с меда, така че положението е далече от розово, заеби...

А па и Реал взимат 11-та.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 15:40

Син до гроб_ написа:А па и Реал взимат 11-та.


Точно тва визирам, натам отиват нещата да, аз на дюшеците не разчитам ИЧ...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот saract » 25 май 2016 15:53

sicilianecat написа:Така като гледам май само вие ги броите за фаворит, за да ги плюете след това ако не стигнат далече. Може да не са в топ 5 на Европа, но не са и извън топ 10 на Европа, един приличен отбор и не си спомням кога за последно са ги брояли за фаворит на голям форум.

За мене са си в Топ 5 на първенството /особено при отсъствието на Холандия/.Ако има нещо което са доказали англичаните то е че не се справят с ролята на фаворити.Само дето този път не са фаворити.Малко късмет,малко повече мотивация от Рой Ходжсън / не че това му е силната страна/и едни Варди който да продължава да не пие......Кой знае докъде ще стигнат.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Pragmatichen » 25 май 2016 15:57

Англия може да спечели ЕВРО 2016, ако на него НЕ играят следните отбори: Германия, Франция, Италия, Хърватска, Испания, Португалия, Белгия и Швеция.
Едва тогава Англия има някакъв шанс да стигне до полуфинал максимум и ако съдията помогне, да добутат финал.
Ако обаче, изброените по-горе отбори участват на ЕВРО 2016( а те ще участват), Англия няма никакъв шанс за нищо повече от 1/4 финал, МАКСИМУМ!
Даже отбори като Чехия, Румъния, Турция, Русия и Полша, стоят по-добре на терена от англичаните и имат по-големи шансове.
За мен Англия като възможности и като стил на игра, като игрови потенциал, са на едно ниво с Ейре, Уелс, Словакия, Украйна, Швейцария и Австрия..единствено с късмет и прочутия британски хъс и борбеност, могат да направят нещо повече, но титла - НИКОГА!!!
Колкото и голям фен на Англия да е човек, ако е обективен, никога не би ги сложил сред фаворитите за титлата, просто не е сериозно.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот saract » 25 май 2016 16:00

Швеция има само един Ибрахимович...........А потенциала на Италия не може да се ми с този на Англия.За Испания,Германия и Франция съм съгласен но е и за другите.Може би с известни уговорки за Белгия.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта