Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Pragmatichen » 25 май 2016 16:18

saract написа:Швеция има само един Ибрахимович...........А потенциала на Италия не може да се ми с този на Англия.За Испания,Германия и Франция съм съгласен но е и за другите.Може би с известни уговорки за Белгия.

Т.е. според теб Хърватска, Португалия, Белгия и Италия не са по-силни от Англия и не могат да победят англичаните?
Ти това сериозно ли го мислиш?
Сериозно ли смяташ Хърватска, Португалия, Белгия и Италия за по-слаби от Англия??
Ще ти кажа, тези отбори не просто могат да бият Англия, а могат да ги пометат с разлика, вярвай ми!
Пак ти казвам, Англия шампион няма да стане, и даже до финал няма да стигне.
Освен това, в група с Уелс, Словакия и Русия, съвсем не съм сигурен, че Англия ще премине дори групата си, камо ли за по-натам...
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
LamarinTenekijiev
Мнения: 88
Регистриран на: 05 май 2016 00:41

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот LamarinTenekijiev » 25 май 2016 16:20

Не мисля, че англичаните ще се изложат този път. Не казвам, че ще станат шампиони, но поне до полуфинал могат да стигнат. Този път излагането ще е за някой друг от "големите".

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 май 2016 16:41

Англичаните няма да се изложат и този път по простата причина, че от 1966 година насам (т.е. някакви си петдесет години) не са спечелили НИЩО на голям форум и никой сериозен футболен анализатор (освен може би техните си) не ги слага в сметките... 8-) Може да се изложи единствено някой фаворит, а поданиците на НВ кралицата не са такива!... :idea:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот smoothc » 25 май 2016 17:18

Защо толкова ви интересува какво ще се случи с Англия?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 17:21

smoothc написа:Защо толкова ви интересува какво ще се случи с Англия?


За да злорадстват после гадовете.... :)
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
LamarinTenekijiev
Мнения: 88
Регистриран на: 05 май 2016 00:41

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот LamarinTenekijiev » 25 май 2016 17:30

Ами ако "Айн цу цвай цу дрън" се изложат, кво прайм тогава? :roll:
Меркел ще ги пусне по гарите да забавляват бежанците ли? :mrgreen:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 май 2016 17:32

smoothc написа:Защо толкова ви интересува какво ще се случи с Англия?

Всъщност, на мен изобщо не ми пука за Англия и за английските отбори, но човекът попита и беше възпитано да му отговоря (дано да съм бил в някаква степен полезен)... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 май 2016 17:35

LamarinTenekijiev написа:Ами ако "Айн цу цвай цу дрън" се изложат, кво прайм тогава? :roll:
Меркел ще ги пусне по гарите да забавляват бежанците ли? :mrgreen:

Всичко е възможно, отвисоко се пада лошо... :o В такъв случай и на теб може да ти излезе късметът, особено ако ти се падне да ти изчуква ламарините някой чистокръвен ариец като Боатенг или Йозил... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
LamarinTenekijiev
Мнения: 88
Регистриран на: 05 май 2016 00:41

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот LamarinTenekijiev » 25 май 2016 17:57

Captain Stottlemeyer написа:
LamarinTenekijiev написа:Ами ако "Айн цу цвай цу дрън" се изложат, кво прайм тогава? :roll:
Меркел ще ги пусне по гарите да забавляват бежанците ли? :mrgreen:

Всичко е възможно, отвисоко се пада лошо... :o В такъв случай и на теб може да ти излезе късметът, особено ако ти се падне да ти изчуква ламарините някой чистокръвен ариец като Боатенг или Йозил... 8-)

Йозил :lol: Това е някакъв нов вид кокореста жаба, но карай...Така и така си ги почнал, изброй ги всичките "чистокръвни" немци! То от тук още почва излагацията им!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот MCMXIII » 25 май 2016 18:01

Този път няма да се изложат. Ще стигнат 1/4 финал.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта