волейгерои

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: волейгерои

Мнениеот edmon_dantes » 21 окт 2015 08:58

viali69 написа:
sandi74 написа:Абсолютни глупости и хуморески.Каквото с Матей същото и без него и резултатите и класирането на отбора с и без него категорично го доказват,пък ти си пиши глупости.ФАКТ.С Матей в отбора спечелихме де що има златен медал за спечелване. :mrgreen: :lol: Не се изказвай неподготвен :idea: :!:


"Подготвеният", това не го казвам само аз. Казва го и големият български волейболист от миналото Димитър Каров. Съвсем наскоро той гостува в КАНАЛ 1 и заяви абсолютно същото !
Никой не говори, че с Матей ще печелим "де що има златен медал", но за всеки мислещ човек е ясно, че в конкретния случай, в конкретната ситуация при 2:0 за България в полуфинала срещу Франция и 23:23 в третия гейм ни беше нужен един като Матей да поведе отбора, да направи две забивки и прехвалените "петли" отиваха да кукуригат за третото място.
При това отвявахме с 3:0 интернационалното им отборче със звезда маймуната Нгапет. Факт !


Абсолютно съм съгласен с колегата. Поне Цецо Соколов да беше на линия, щеше да е друго. За една малка държава, каквато сме ние, липсва един цял отбор от титуляри и въпреки това мачкахме. С Казийски, Соколов, Скримов, Ники Николов, Андрей Жеков и добавяме Владо Николов, Алексиев, Салпаров, Теодор Тодоров... Дали на полуфинала "петлите" нямаше да бъдат проскубани рано-рано. Като добавим и невероятната публика... Просто малшанс.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

santangello
Мнения: 3
Регистриран на: 20 окт 2015 19:35
Контакти:

Re: волейгерои

Мнениеот santangello » 21 окт 2015 09:20

Признателен съм за разнообразните мнения. Всички сте в малка или голяма степен прави. Разбира се, че никой не трябва да се извинява за нищо. Бях провокиран да си напиша мнението, именно слушайки изказвания на самите герои - Пламен Константинов съжалявал за това и онова, Владо Николов бил виновен за загубата срещу Франция... Глупости! Бяхте велики! Точно, както колегата преди мен е написал - просто малшанс и нищо повече! Често се е случвало български спортисти да избиват някакви комплекси там, където ги няма. А сега беше възхитително да се наблюдава как отбор и публика бяха едно цяло и демонстрираха оная непоколебима воля и дух, които са превели народа ни през хилядолетията!

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: волейгерои

Мнениеот vratar4eto » 21 окт 2015 09:40

Вижте, това е само повърхността. Казаха го много от момчетата в отбора. Въпросът е да се обърне внимание на цялостната картина. Не може на националния отбор да ходят 12000 на мач, а в първенството да не ходи никой. Първо, така няма приходи от билети. Второ, като няма интерес, няма и спонсори. Аз винаги съм бил на мнение, че не всичко зависи от държавата. Тя трябва да се грижи за възможностите на подрастващите за спорт. другото е в наши ръце - ако залите са пълни, нито волейболните, нито баскетболните клубове ще са на такова дередже. И точно сега след европейското е моментът федерацията и ръководствата на отборите да популяризират вътрешния шампионат, за да се появят новите Николов, Салпаров, Пенчев и т.н.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: волейгерои

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 окт 2015 10:49

Нашите направиха добро Европейско, но чак герои ? :roll:

Имаме мисля 24 полуфинала в различните Турнири за Националните отбори... Аз все си мисля, че геройство е това, което се прави за първи път.
А ние тези полуфинали ги нямаме за нищо, д'ет се вика.

Мен ме зарадва не полуфинала, а играта и представянето на момчетата... Разбира се, извън мачът срещу Италия.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: волейгерои

Мнениеот sandi74 » 21 окт 2015 11:04

viali69 написа:
sandi74 написа:Абсолютни глупости и хуморески.Каквото с Матей същото и без него и резултатите и класирането на отбора с и без него категорично го доказват,пък ти си пиши глупости.ФАКТ.С Матей в отбора спечелихме де що има златен медал за спечелване. :mrgreen: :lol: Не се изказвай неподготвен :idea: :!:


"Подготвеният", това не го казвам само аз. Казва го и големият български волейболист от миналото Димитър Каров. Съвсем наскоро той гостува в КАНАЛ 1 и заяви абсолютно същото !
Никой не говори, че с Матей ще печелим "де що има златен медал", но за всеки мислещ човек е ясно, че в конкретния случай, в конкретната ситуация при 2:0 за България в полуфинала срещу Франция и 23:23 в третия гейм ни беше нужен един като Матей да поведе отбора, да направи две забивки и прехвалените "петли" отиваха да кукуригат за третото място.
При това отвявахме с 3:0 интернационалното им отборче със звезда маймуната Нгапет. Факт !

Петлите много добре изкукуригаха със златните медали и то напълно заслужено а нашите за пореден път останаха в подножието на на стълбичката за награждаване и се окичиха отново с тиквените медали.Това са фактите другарю,а другите небивалици и лакърдии ги разправяй на децата пред блока,дано поне те ти повярват :idea: :!: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: волейгерои

Мнениеот loko1 » 22 окт 2015 10:44

sandi74 написа:Никой на никого не трябва да се извинява.Никой не е очаквал и нещо повече от отбора.Играха колкото могат и не случайно са на това място.Това е таванът на отбора.За повече се иска класа,майсторлък,психика,воля, себераздаване и малко спортен шанс.Факт.


Сашке и за четвъртото място се иска всичко дето си изброила, но ти го нямаш, как да разбереш?

п.с. не е нужно тоя Фак дето ти е само в главата да го пишеш постоянно.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

petttto
Мнения: 85
Регистриран на: 13 май 2015 19:23
Контакти:

Re: волейгерои

Мнениеот petttto » 22 окт 2015 19:18

santangello написа:Недоумявам защо някой от отбора трябва да се извинява или оправдава за 4-тото място! Кой да се извинява?! Пламен Константинов ли - дето обедини и нахъса момчетата?! Владо Николов ли - дето на 38 години надмина 5 пъти себе си?! Айде, моля ви се! Пред вас герои само поклон и респект! Вие си оставихте сърцето и душата на игрището! Никой нормален фен не се сърди на загубите, ако любимците му са дали всичко по силите си - така, както го направихте вие, че и отгоре! Други трябва да се извиняват! Например Данчо Лазаров - дето администрира лига с 5 отбора! Дето му ги няма юношеските школи, базите, детския и училищен спорт! Да се извиняват държавните власти - дето си закичват ревера с вашите успехи, без да са си мръднали пръста! Да се извинява Матей Казийски - дето за толкоз години не можа да проумее, че ако и да има някакви далавери и нередности във федерацията, те си остават на личната съвест на тези, които ги вършат! Него какво го бърка?! В националния отбор се играе за чест и слава - за народа, не за федерацията! С бойкота си Матей лишава и себе си, и колегите си, и нацията от медали (а защо не и титли) от поредица големи форуми. Само си представете отбора с контузения Цецо Соколов и Матей Казийски в него! Не европейски - поне един път щяхме да сме станали олимпийски или световни шампиони! Не да ми пише от Япония "Браво, момчета!" - вътре, вътре на игрището трябваше да гори за отбора! А на волейнационалите - поклон! Вие показахте, че сме още живи и ни има на волейболната карта. Няма нищо, от което да се срамувате или да съжалявате. Да сте живи и здрави!

Напълно вярно





Изображение


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта