ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 окт 2015 11:46

ivan56 написа:И аз като теб смятам, че мача го загубихме при тази смяна на Тодоров с Градинаров.

Ами те не-напразно са казали хората, че когато нещо върви - не го пипаш.

drvasko98 написа:Брутално съгласен съм с мнението на Играта.Псувах като каруцар Пламен, когато съдбата крещеше "не го сменяй". Само не знам на какво отгоре се подценява финалист на първенството под формата че би ни чакала някаква Словения. Довечера Словения ще спечели титлата, защото е най-силния отбор на първенството. И аз ще съм там да ги поздравя.

Е, аз до псувни не стигнах, просто защото стоях оцъклен и не-вярващ, каква простотия прави Константинов. :|

Инак словенците показват най-правилният волейбол ( ако можем така да се изразим ) на това Евро.
Но те биха силови отбори, каквито са Полша и Италия, очевидно нямат проблем срещу подобен стил.
Ако трябва обаче да определим самият подход на словенците, то това би звучало като "играят по-френски". :lol:

А кой, ако не франсетата, биха имали най-добра представа, как да противодействат на подобен стил ?
Междудругото, срещу Германия и снощи, срещу Франция, ние също показахме стил, подобен на френско-словенският.

За т'ва смятам, че срещу словенците нямаше да имаме проблем.
Но все пак мнението ми няма как да се провери, за това реално е по-скоро пристрастно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

tmanolov
Мнения: 3800
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот tmanolov » 18 окт 2015 12:07

+1
най-точното мнение за мача до момента
TodorT написа:Хейтърите налазиха форума! Скриха се в груповата фаза, на 1/4 финала, но бяха готови с написани мнения още преди мачът да е започнал! Като не ги подкрепяте като губят, то не ги подкрепяйте и като побеждават!
Иначе жалко.... Тъжно е, гадно е, но е факт. Бяхме на две точки от победата, но французите се измъкнаха. Прекрасни първи два гейма, стояхме много добре на блок, атаката вървеше, сервисът ни влизаше и извадихме разпределителя им от мрежата. След 24-24 в третия гейм и спечеленият гейм от французите нещата се обърнаха. До голяма степен сменихме тактиката и не знам защо спряхме да бием сервис в Нгапет, а предпочитахме Тили и Гребеников. Рузие направи един от мачовете на живота си. Вкара всичко, което трябваше! Блокът ни беше подготвен! Момчетата скачаха само по диагонала, оставиха му правата, но той успяваше да хване по-остър диагонал и пак минаваше. И късметът не беше на наша страна.... Посрещането ни падна малко, атаката зацикли и всички очакваха Владо да измъква трудните топки, но вчера не беше денят на капитана. Адски много грешки направи, играта не му спореше още от началните точки. За капак дойдоха грешките в четвъртия и особено в петия гейм, когато беше хванат на единичен блок няколко пъти, а в петия с прекрасна топка на филето я удари в аут. :| Залата в края на мача беше по-тиха, отколкото когато е празна. :| За съжаление отново отпадаме на 1/2 финал. Момчетата се бориха, дадоха всичко от себе си, но не успяха! Загубата с 2-3 боли много, всички българи ни е яд, но днес трябва да ги подкрепим! Защото това са наши момчета! Бяхме с тях и се радвахме на победите над Германия, Холандия и Чехия, длъжни сме и днес да сме до тях! Всички в залата за мача за третото място! Този отбор заслужава медалът и подкрепа от всички! Хайде, момчета!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 13:01

THE G.A.M.E написа:Е, аз до псувни не стигнах, просто защото стоях оцъклен и не-вярващ, каква простотия прави Константинов. :|

Не знам защо Пламен му има такова доверие, след като Градинаров меко казано е непостоянен на сервис.
Ако ще е заради сервиса в отбора, Вальо има убийствен сервис и е по-постоянен.
И защо Жеков зае едно място, след като можеше да се вземе здрав играч и да има повече вариативност..
Трети диагонал, 5-ти посрещач, 4-ти център...каквото поиска. Какво губи ?
Иначе под ръководството на Пламен играят много добре и са тактически много добре подготвени.

Според мен, с този отбор трябва да работи психолог. Това не е нещо лошо, всякакви отбори по света го правят.
Последна промяна от Eminem на 18 окт 2015 13:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот MuFc1878 » 18 окт 2015 13:03

Eminem, Жорка, какво разбирате от думите на Пламен, че това е последното първенство за България в тази си формация? Кои нямат място вече - Владо, Алексиев, Жеков, Теди :? Отдолу нищо не идва и каза, че с каквото разполага, това ще е......

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот gzagorov » 18 окт 2015 13:12

MaX написа:Преди Франция ги тупахме както си искаме.

Да, но тогава Франция не беше най-добрият отбор в света с 22 победи от 23 мача (довечера вероятно ще станат 23 от 24). Франсетата очевидно работят добре за спорта, защото на баскетбол също станаха едни от най-силните, въпреки че и там никога не са били в сметките.

Der Führer написа:Просто редица отбори бяха решили да отпишат това първенство.

Хайде стига вече с тези отписвания! Редица отбори бяха отписали Европейските игри в Баку, после Световната лига, а сега и Европейското първенство. За къде се пазят тези, според теб, то годината свърши?
Просто нещата леко са се променили, има нови реалности тази година и всички трябва да се съобразяваме с тях.

rotamed написа:съгласен съм с това мнение!!!

Робски народ с робско мислене и психика! Няма тън-мън - това е истината. Всичките ни европейски качества и черти загубихме с комунистическото робство, от роб не може да стане шампион. Радвайте се на поредното четвърто място и се оправдавайте с това, че има конспирация срещу нас.

Не, робите нямат психиката на шампиони, затова нямаме успех на нито един колективен спорт.

Истината боли и който не я приеме се самозаблуждава. Да мисленето ни е робско, държавата ни от 71 години е под робство, без да броим предишните 650. Всички български качества изчезват с избитата от комунистите интелигенция, запазена в единици родове, като Вазови.
Нямаме качествата на старите българи, и колкото по-рано осъзнаем това, толкова по-добре ще разберем, защо ни се случва това - и в държавен план, и в социален, и в демографски, и в спортен и т.н

НЕ СА НИ ВИНОВНИ ДРУГИ, НИЕ СМЕ СИ ВИНОВНИ!

Може волейболистите ни, борците, боксьорите да са много по-добри от противниците, но робската психика надделява, затова нямаме успехи в спортен план, нито в държавен, морален, социален и особено в демографски!

Затова изчезваме с колосални темпове, единственото в което сме добри! 3то място по смъртност в света! 1во по скорост на изчезване! Е добри сме поне в нещо!

Психиката се изгражда и калява. Само дето не става за година или две. От роба може много добър шампион да се получи, защото той знае как да се бори за хляба си, силен и жилав е, а и ум му трябва, за да си направи сметката как да оцелее. Нали не мислиш, че германци и французи винаги са били шампиони още от самото зараждане на цивилизацията. Напротив, всичко са си го изградили с много работа и упоритост. Дори психиката. Само че мрънкането и примирението няма да имат подобен ефект. Нито при нас, нито при никого.
Само до полуфинал сме били стигали. А англичаните какво да кажат за футбола. Там милиони се дават, имат страхотна база, школи и т.н., а дори и до полуфинал не стигат обикновено, нищо че се води, че са измислили играта. По вашата логика трябва да ги разстрелват.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Владо Николов великан.

Мнениеот boys85 » 18 окт 2015 13:13

Alexx написа:Не вярвам,че във Франция и Германия хората много са се вълнували от волейболните им мачове с нашите. Франция спечелиха и световната лига и сега вероятно ще са европейски шампиони, но надали някой у Франция знае това.

Прав си, този спорт не е особено популярен във Франция в сравнение с футбола, ръгбито, баскета, че дори и хандбала и плуването. Вчера загубата на ръгбистите срещу Нова Зенландия бе 5 пъти по-коментирана от победата във волейбола. Показателни са и днешните заглавия в медиите:

Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 13:40

MuFc1878 написа:Eminem, Жорка, какво разбирате от думите на Пламен, че това е последното първенство за България в тази си формация? Кои нямат място вече - Владо, Алексиев, Жеков, Теди :? Отдолу нищо не идва и каза, че с каквото разполага, това ще е......

Ами ако говори за ЕП и СП, ще сме с по-различна формация, все пак някои са на години. Дори и за СЛ ще има някои промени.
Според мен ще са тези - Жеков, Вл. Николов - заради годините. Учиков ми е съмнителен, не му даде шанс да го видим. Много е вероятно и той да не бъде повикан.
Алексиев е на 32. А за ЕП и СП ще е и на повече. Най-вероятно ще е резерва и ще влиза да помага.
Градинаров не виждам да показва кой знае каква игра. За Диагонал по-става.
Салпаров е на 33г. Йосифов е на 30. Малко по малко ще трябва да дават път на младите.

Аз не мисля, че отдолу нищо не идва. В Баку се видяха добри неща. Рагин, Гоцев, Чернокожев, Желязков, Каракашев, Розалин Пенчев, Георги Манчев от СЛ. Да, туринирът в Баку не може да се сравнява със СЛ, СП и ЕП, но все пак.
Скримов, Соколов, Пенчев, Тодоров са в перфектна възраст. Аз съм оптимист.

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот BEROE_StZ » 18 окт 2015 15:29

от THE G.A.M.E на 18 Окт 2015 10:10
До този момент Пламен водеше страхотно тима в мача, а аз си мислих, че този френски отбор няма как да го надиграем тактически, но го направихме почти до края на 3-тият гейм.
Тогава Пламен направи глупоста да смени Тео Тодоров, след като направихме точка след негов сервис.
А сякаш нещо ни показваше, че смяната на Тео с Градинаров не трябва да се случва, след известно протакане реферите забраниха подобна смяна.
След като направихме точка при сервиса на Тодоров, влезлият на негово място Градинаров заби топката в мрежата и това беше ключовият момента в мача.

......................
Абсолютно съм съгласен колега...
Наистина ключов беше.
Много боли от такава загуба.....Колко бързо се опразни залата...
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот TodorT » 18 окт 2015 15:33

MuFc1878 написа:Eminem, Жорка, какво разбирате от думите на Пламен, че това е последното първенство за България в тази си формация? Кои нямат място вече - Владо, Алексиев, Жеков, Теди :? Отдолу нищо не идва и каза, че с каквото разполага, това ще е......

Ами този отбор максимум да изкара до Олимпиадата. След това трябва да мислим за новия олимпийски цикъл и да подмладяване отбора. Владо Николов е на 38 години, вероятно играе последно ЕП с отбора, ако се класираме за Олимпиадата може да бъде викнат там за последно. Тошко Алексиев догодина става на 33 години, но на постът посрещач имаме Скримов, Пенчев, Братоев! Розалин играе редовно с Полша и може много да се развие! В центъра Йосифов е на 30, Ники Николов и той е към 30-те, Теди Тодоров и Гоцев ще трябва да правят блокади в бъдеще. На поста разпределител Братоев и Агонцев имат време да играят, Жеков няма смисъл да го мъчат. Цецо Соколов ще държи диагонала, Жани Желязков се надявам, че ще израсне още. Силно се надявам това момче Чернокожев да го вземат в чужбина, защото той физическите данни ги има, трябва да играе редовно, да се развива технически и тактически. Малко ръстът на отбора ще падне, но пък французите показват, че не това е най-важното. Играеш с главата, технически си подготвен и излизаш от трудни ситуации. Силно се надявам това ЕП да е катализатор и много момченца и момиченца. Всеки голям форум е добра реклама и може да запали много деца по спорта. Надявам се да извлечем позитивите от това домакинство. Радо и Матей направиха школа, Владо Николов и той ще прави училище. Крайно време е федерацията да се вземе в ръце и да започне да прави и тя нещо!

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Владо Николов великан.

Мнениеот Alexx » 18 окт 2015 15:37

boys85 написа:
Alexx написа:Не вярвам,че във Франция и Германия хората много са се вълнували от волейболните им мачове с нашите. Франция спечелиха и световната лига и сега вероятно ще са европейски шампиони, но надали някой у Франция знае това.

Прав си, този спорт не е особено популярен във Франция в сравнение с футбола, ръгбито, баскета, че дори и хандбала и плуването. Вчера загубата на ръгбистите срещу Нова Зенландия бе 5 пъти по-коментирана от победата във волейбола. Показателни са и днешните заглавия в медиите:

Изображение


Da и аз щях да дам пример с това,че загубата от Нова Зеландия на световното по ръгби е било най-важната новина за Франция и е имало по-голям инпакт върху феновете им отколкото победата над нас по волейбол.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта