ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Владо Николов великан.

Мнениеот dido1302 » 18 окт 2015 01:00

korteneca написа:
galin56 написа:
korteneca написа:
Pride написа:Няма защо да се сърдим на никое от момчетата всички са герои.

Точно заради подобни определения никога не печелим златото. ;) Герои ще са тези, които спечелят утре титлата. Ние ще сме с поредното 3-4 място за жалост. Но иначе съм съгласен, че не трябва да се нападат момчетата. Просто толкова са им възможностите. Направиха каквото можаха, но чак нещо героично не са сторили. Даже си беше очаквано и в програма минимум, защото сме домакини.
Успех утре за бронза. ;)

По-тъпо изказване не може да има. Разбира се, че са герои. Усещаш ли само колко абсурдно звучи факта, че резултата България - Германия е 3-0 за България. Че бяхме равностойни и за малко да бием Франция. Знаеш ли, че Германия и Франция са най-развитите страни в Европа и с по 70-80 млн. души население. А България е с 7млн и най-скапаната икономика в Европа. Браво на волейбола ни. Най-нормалното нещо е да сме в дъното на класациите, а на практика последните 10 години сме от най-силните в света. И пак накрая БРАВО ГЕРОИ.

Разбира се, че може да има по-тъпо изказване и това е твоето. Нека продължаваме да се обявяваме за герои при 3-4 място и никога няма да постигнем нещо значимо като титла например. Хората тези места не ги броят, а ние се радваме на тях като на първо място. Словения сигурно са 70-80 млн. души...


И какво искаш да кажеш ? Че не трябва да има публика в залата и не трябва никой в България да се радва на отбора ни, ако не станем европейски или световни шампиони ? Да кажем на зрителите да не гледат и да не се радват. Да оставят залата празна като националния стадион, защото не сме европейски шампиони, ли ? Ако така според теб ще се подобрят успехите във волейбола ни, значи имаш доста нетипично виждане за играта изобщо.
Последна промяна от dido1302 на 18 окт 2015 01:04, променено общо 1 път.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот dido1302 » 18 окт 2015 01:02

Der Führer написа:
Eminem написа:
Der Führer написа:Мога - личното отношение на треньора . Към тях двамата и към Братоев .

За Братоев съм напълно съгласен, но въобще не искам да си и помисля, че Скримов не е в отбора заради Пламен.
Скримов да излезе, да бъде честен пред медиите, защото тези спекулации започват да ме притесняват.
Соколов е контузен, това е ясно.

Скримов едва ли ще тръгне да се обяснява по медиите . Просто не е такъв човек . Иначе Скримов , Братоев , Соколов и Учиков , кой повече , кой по-малко не са сред любимците на Пламен .


Пълни глупости. За това Братоев е несменяем титуляр на това европейско. За това при страшни издънки миналата година Соколов не беше ваден от игра изобщо. За това Учиков игра цял мач титуляр срещу Чехия. За това Скримов игра в отбора избран лично от Пламен за световната лига и беше титуляр във всеки мач. Как ги решавате тия работи, значи направо ме разбивате.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 01:04

Der Führer написа:Скримов едва ли ще тръгне да се обяснява по медиите . Просто не е такъв човек . Иначе Скримов , Братоев , Соколов и Учиков , кой повече , кой по-малко не са сред любимците на Пламен .

Човек трябва да е абсолютно луд ако Скримов и Соколов не са сред любимците му.
Винаги ще предпочета тях пред който и да е треньор.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот dido1302 » 18 окт 2015 01:06

Eminem написа:
Der Führer написа:Скримов едва ли ще тръгне да се обяснява по медиите . Просто не е такъв човек . Иначе Скримов , Братоев , Соколов и Учиков , кой повече , кой по-малко не са сред любимците на Пламен .

Човек трябва да е абсолютно луд ако Скримов и Соколов не са сред любимците му.
Винаги ще предпочета тях пред който и да е треньор.


Не се връзвай и ти на тези глупости, моля те ! Оставил си ми впечатление на човек с някакво виждане за реалността във волейбола, а не на лаик.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Владо Николов великан.

Мнениеот korteneca » 18 окт 2015 01:08

dido1302 написа:
И какво искаш да кажеш ? Че не трябва да има публика в залата и не трябва никой в България да се радва на отбора ни, ако не станем европейски или световни шампиони ? Да кажем на зрителите да не гледат и да не се радват. Да оставят залата празна като националния стадион, защото не сме европейски шампиони, ли ? Ако така според теб ще се подобрят успехи във волейбола ни, значи имаш доста нетипично виждане за играта изобщо.

Къде съм написал да не се радваме и никой да не ги гледа и подкрепя? Казах, че не бива да ги правим герои при 3-4 място. При положение, че сме домакини пред тази невероятна публика това 3-4 място е най-малкото което можеше да вземем. Никога не съм плюл по отбора и играчите, няма и да го направя, но се дразня от тези определения като герои при една победа или 3-4 място. Поне финал да бяхме стигнали за да кажем, че е нещо героично, а то отново запазеното 3-4 място. Това искам да кажа... ;)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 01:10

dido1302 написа:Не се връзвай и ти на тези глупости, моля те ! Оставил си ми впечатление на човек с някакво виждане за реалността във волейбола, а не на лаик.

За Соколов е ясно. Там няма какво да говорим. Той беше титулярен избор.
Скримов наистина много време тренира на облекчен режим, имаше изследвания и в Италия и в България, така че ако трябва да съм сериозен - наистина е контузен. Може и да е бил резерва понякога, но чак да се лиши от него, не мога да го повярвам.
Последна промяна от Eminem на 18 окт 2015 01:17, променено общо 1 път.

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот drvasko98 » 18 окт 2015 01:11

1. Отборът на България беше отлично подготвен тактически за мачовете си на първенството, включително днес.
2. Съставът на отбора за първенството обаче не беше оптимален, според мен не само по обективни причини, което ограничи смените и вариантите до абсолютния минимум.
3. Играчите дадоха 100%, а някои може би и повече дори и нямам никакви претенции с изключение към един, който се прояви като брутален страхливец и доказа, че правилно е бил тотално пренебрегван от предишните селекционери.
4. И все пак за мен си остава загадка защо отбори като Испания преди време или Словения днес успяват да стигнат до финал, а ние не можем от вече сигурно п 20 поредни опита (СП, ЕП и СЛ)

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Владо Николов великан.

Мнениеот dido1302 » 18 окт 2015 01:17

korteneca написа:
dido1302 написа:
И какво искаш да кажеш ? Че не трябва да има публика в залата и не трябва никой в България да се радва на отбора ни, ако не станем европейски или световни шампиони ? Да кажем на зрителите да не гледат и да не се радват. Да оставят залата празна като националния стадион, защото не сме европейски шампиони, ли ? Ако така според теб ще се подобрят успехи във волейбола ни, значи имаш доста нетипично виждане за играта изобщо.

Къде съм написал да не се радваме и никой да не ги гледа и подкрепя? Казах, че не бива да ги правим герои при 3-4 място. При положение, че сме домакини пред тази невероятна публика това 3-4 място е най-малкото което можеше да вземем. Никога не съм плюл по отбора и играчите, няма и да го направя, но се дразня от тези определения като герои при една победа или 3-4 място. Поне финал да бяхме стигнали за да кажем, че е нещо героично, а то отново запазеното 3-4 място. Това искам да кажа... ;)


Никой от играчите не е настоявал да бъде наречен герой. Тези мъже си изкарват хляба в чужбина и в националния отбор идват за да покажат какво могат, пък било то и малко и недостатъчно. Всеки играе колкото може. Нали не мислиш, че те не са искали да са на финал и да го спечелят ? Това е такъв трамплин за някои от тях, а други в зенита на кариерата си биха добавили още един незабравим миг и признание в кариерата си. Млад треньор като Пламен би бил издигнат на висок пиедестал в европейския волейбол. Значи ти си представи колко жалка и очукана държава сме и колко смазан психически народ живее тук за да нарече герои тези хора, които дори не се направили нищо особено по думите ти. Представи си колко жалък ни е спорта и самочувствието като нация, за да величаем тези неспособни на нещо повече от 3-4 място обикновени спортисти. И се запитай дали това наистина е нищо ? И колко е то на фона на цялостното ни представяне в спорта изобщо предвид националното самочувствие.

rotamed
Мнения: 59
Регистриран на: 07 сеп 2013 00:10
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот rotamed » 18 окт 2015 01:21

съгласен съм с това мнение!!!

Робски народ с робско мислене и психика! Няма тън-мън - това е истината. Всичките ни европейски качества и черти загубихме с комунистическото робство, от роб не може да стане шампион. Радвайте се на поредното четвърто място и се оправдавайте с това, че има конспирация срещу нас.

Не, робите нямат психиката на шампиони, затова нямаме успех на нито един колективен спорт.

Истината боли и който не я приеме се самозаблуждава. Да мисленето ни е робско, държавата ни от 71 години е под робство, без да броим предишните 650. Всички български качества изчезват с избитата от комунистите интелигенция, запазена в единици родове, като Вазови.
Нямаме качествата на старите българи, и колкото по-рано осъзнаем това, толкова по-добре ще разберем, защо ни се случва това - и в държавен план, и в социален, и в демографски, и в спортен и т.н

НЕ СА НИ ВИНОВНИ ДРУГИ, НИЕ СМЕ СИ ВИНОВНИ!

Може волейболистите ни, борците, боксьорите да са много по-добри от противниците, но робската психика надделява, затова нямаме успехи в спортен план, нито в държавен, морален, социален и особено в демографски!

Затова изчезваме с колосални темпове, единственото в което сме добри! 3то място по смъртност в света! 1во по скорост на изчезване! Е добри сме поне в нещо!

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот balef » 18 окт 2015 01:24

Малка България има голям отбор и дълбок поклон пред българските юнаци !


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта