ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот OT18 » 14 окт 2015 23:12

EuroGorets написа:
OT18 написа:Прогнозирам безапелационна победа с 3-0 3-1 за бундестима. Мажоретките на инж.Д.Лазаров нямат сили да се противопоставят на германците. Това,че ни подариха първия мач заблуди много хора и срешу Чехия и Холандия се видя реалното ниво на този "национален" отбор.


Къде си бе мишок? Ела сега и си вземи думите назад, хейтърче мръсно и долно! Или и този мач ни го подариха а? Родоотстъпник :arrow:

П.П. Сега видях, че си се извинил преди 1-2 страници. За мача с Франция се надявам да не цапаш темата с дребно родоотстъпническо хейтърство!

Родоотстъпник е силно казано, но за този отбор хич не ми пука от както не подкрепи капитана и треньора си в битката с комунистическата номенклатура инж. Лазаров. Навремето не съм спал по цели нощи заради волейболистите, но в момента ми е все едно,че сме на 1/2 финал. Същото важи и за футболерчетата. А големите патриоти защо не напълниха нац.стадион вчера? Глорихънтъри бол.
Първенството го следя,защото падат добри пари от залози.
Последна промяна от OT18 на 14 окт 2015 23:15, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Какво е станало с Ники Пенчев

Мнениеот metodito » 14 окт 2015 23:13

Браво на момчето. То и заради това не се радваше така. Наистина е голям мъж! Бог да прости човека и да му даде мир.

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот Rofles » 14 окт 2015 23:14

Голяма България, големи волейболисти ! Срещу Франция ще е доста тежко, но ще поживеем и ще видим. Надявам се и тях да ги преметнеме.
Голямо БРАВО на всички, големи адмирации за Пенчев и духа, който показа !
Изображение[/center]

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Какво е станало с Ники Пенчев

Мнениеот hristo1306 » 14 окт 2015 23:16

Ники, зарадвай баща си / лека му пръст/ с една европейска титла - ще бъде много щастлив ! Успех момчета !

Потребителски аватар
shampi
Мнения: 222
Регистриран на: 25 мар 2008 14:06
Контакти:

Re: Какво е станало с Ники Пенчев

Мнениеот shampi » 14 окт 2015 23:17

AnalBreaker написа:Ужас. Браво на момчето. Чудех се днес защо е толкова слаб и колеблив.


Или си гледал друг мач или не разбираш от волейбол :lol: :lol:
ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР !
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДО КРАЙ!
АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА !
ЗА НИЩО НА СВЕТА !
ЗА ЛЕВСКИ АЗ НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВ !!!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот dido1302 » 14 окт 2015 23:18

OT18 написа:
EuroGorets написа:
OT18 написа:Прогнозирам безапелационна победа с 3-0 3-1 за бундестима. Мажоретките на инж.Д.Лазаров нямат сили да се противопоставят на германците. Това,че ни подариха първия мач заблуди много хора и срешу Чехия и Холандия се видя реалното ниво на този "национален" отбор.


Къде си бе мишок? Ела сега и си вземи думите назад, хейтърче мръсно и долно! Или и този мач ни го подариха а? Родоотстъпник :arrow:

П.П. Сега видях, че си се извинил преди 1-2 страници. За мача с Франция се надявам да не цапаш темата с дребно родоотстъпническо хейтърство!

Родоотстъпник е силно казано, но за този отбор хич не ми пука от както не подкрепи капитана и треньора си в битката с комунистическата номенклатура инж. Лазаров. Навремето не съм спал по цели нощи заради волейболистите, но в момента ми е все едно,че сме на 1/2 финал. Същото важи и за футболерчетата. А големите патриоти защо не напълниха нац.стадион вчера? Глорихънтъри бол.


Аха глорихинтъра май си ти, смешко. Тези момчета играха за България, а не за Радо Стойчев и Ерреа. Май не си много в час. Вчера националния стадион беше празен, защото футболистите не играят с желание за страната си и не се раздават като волейболистите. Елементарно, драги ми Смехурко.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот Eminem » 14 окт 2015 23:20

Аааааааааааааааааааааааааааа Честита победа! Големи! Големи! Големи! Не е лесно да победиш два пъти с по 3:0 отбор като Германия в рамките на няколко дена. Браво, момчета!
Хейнен, май щеше да е по-добре да играете с Полша, а ? :lol: Полша - Словения 2:3 :shock: Шок.
Искахте ни, получихте го и ви смазахме за втори път! :twisted:
Не очаквах отново да ги размажем, но повторихме до голяма степен играта от първия мач.
Голям Пенчев! Съжалявам за загубата му. :(

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот paceto » 14 окт 2015 23:21

PFC Litex написа:Германците не яли такъв пердах от Сталинградската битка насам


Интересното е че миналият път през 2013 на ЕП пак ги бихме в тази фаза, но с 3:1 и после Италия ни очеса на 1/2 със същият резултат като на финал отиват Русия и Италия и руснаците вдигат титлата.
Сега Италия си го върна като ги очеса с 3:0 и отиват на 1/2 финал срещу Словения.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 окт 2015 23:22

korteneca написа:Аз ще си пожелая финал България - Словения. :)

Абе по-добре с италианците, че да няма подценяване. :)

Пък и винаги е по-добре да загубиш от някой голям, щото словенците ако ни бият, сигурно половината тука ще си направим харакири. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Какво е станало с Ники Пенчев

Мнениеот paro24 » 14 окт 2015 23:23

AnalBreaker написа:Ужас. Браво на момчето. Чудех се днес защо е толкова слаб и колеблив.


Ехо, човека държи цялото посрещане, а флота му затрудняваше най-много германците,
колебливи моменти на флот сервиз за по 2-3 точки имаха Алексиев и Иванов, но не бяха фатални.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта