ЕП: България - Холандия 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия 3:2

Мнениеот djd » 12 окт 2015 12:16

THE G.A.M.E написа:В сряда дано да идат повечко хора, да ударят едно рамо на белгийците срещу гнусните шваби. :twisted:

Съмнява ме, все пак е работен ден. Дано Белгия да се справи и без помощ от публиката. Но за нас е по-важно нашият отбор да играе добре, а и да има късмет на мача в сряда. И така да бъде до мача за титлата включително. :)
Успех!

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия 3:2

Мнениеот 0007 » 12 окт 2015 12:19

MuFc1878 написа:
Plovdiv_1926 написа:
Ботевъ Пловдивски написа:Поляците са в нашия поток ;), на полуфинала вероятно ще срещнем тях :).

Объркал съм се от схемата на колегата явно.

Уикито както винаги с "точна" информация :lol: :mrgreen:

Напротив,с Полша можем да играем чак на финал,а на евентуален полуфинал ни чака някой измежду Франция/Сърбия/Естония.
Последна промяна от 0007 на 12 окт 2015 12:19, променено общо 1 път.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1087
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия 3:2

Мнениеот Dobri » 12 окт 2015 12:19

Ботевъ Пловдивски написа:Поляците са в нашия поток ;), на полуфинала вероятно ще срещнем тях :).


Глупости.
Ако достигнем полуфинала ще играем с Франция/Сърбия.
Ето официалната програма:
http://www.cev.lu/Competition-Area/comp ... 0&PID=1330

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия

Мнениеот Eminem » 12 окт 2015 13:29

Ботевъ Пловдивски написа:
Eminem написа:Н. Николов има някаква контузия.


Андрей Жеков ще получи почивка и с цел запазване на силите няма да участва в днешния мач. Ники Николов е възстановен от травмата си и може да вземе участие в двубоя.

http://eurovolley2015.gong.bg/multimedi ... ata-348426


Мисля, че Пламен реши да го запази за германските канчета, и с основание, според мен. А в залата беше уникално, в сектора на БНВФК атмосферата беше неописуема, както и по останалите сектори. Момчетата и публиката бяхме един ЮМРУК, който просто накрая ги нокаутира :!: 8-) Знам, че с Германия ще се случи същото... за втори път! :)

Гонг може да напишат и, че Николов е играл в мача с Холандия и е отбелязал 60 точки. Няма да се учудя. Важното е какво казва Пламен - http://www.sportal.bg/news.php?news=570950
Казва, че Николов е получил болка под мишницата още преди първия мач и не може да го ползва. Дано за 1/4 финала да е готов.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия 3:2

Мнениеот mistreated » 12 окт 2015 16:57

Няма труден и лесен поток. С какво точно Франция и Сърбия са по-слаби от Русия и Италия, или пък Полша? Просто вече няма слаби отбори и нормално, това е ЕП. Аз лично съм предоволен от видяното до момента от нашите и каквото и да стане в сряда, аз знам, че ще са дали всичко от себе си за победата. А това е много по-важното!
В състав без един цял отбор контузени играчи във всеки един друг спорт щяхме да ги превъзнасяме до небесата, ако стигнат 1/4 финал.
Снощи мачът беше на изключително високо ниво! Не беше равностоен, защото двата отбора са играли еднакво слабо, а еднакво силно. Имаше невероятни и истински волейболни разигравания във всеки един сет. Удоволствие да се наблюдава, особено когато си завършил с победа.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия 3:2

Мнениеот TodorT » 12 окт 2015 20:41

Това беше най-якият мач, който съм гледал! Надявам се да гледам още по-як мач в неделя.... отново с българско участие на едната половина на полето! :) Невероятна игра от отбора, драма, подкрепа, емоция! Пълно раздаване от всички до последния момент! Публиката беше страхотна, залата щеше да падне след като взехме третия гейм и стана 2-1. В тайбрека една възрастна жена до мен викаше едва ли не по-силно от мен! Поздравления за всички момчета на полето, които се бориха като лъвове, не се отказаха до последно и заслужено спечелиха! Аз съм максималист и ми се иска да гледам още по-малко грешки от сервис. Блокадата не работи много добре, очаквам повече от Йосифов! Надявам се Ники Николов да е готов за 1/4 финалите. До момента малко ме разочарова сервисът на Йосифов и играта на Ники Пенчев! Определено очаквам повече от Пенчев, който е с много ниска успеваемост на посрещане и под 40% в атака. Скримов липсва, но Градинаров прави страхотни включвания! Айде момчета, пълна зала ви чака в сряда! Накажете тези сметкаджии :twisted:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия 3:2

Мнениеот rmfan5 » 13 окт 2015 17:45

TodorT написа:Това беше най-якият мач, който съм гледал! Надявам се да гледам още по-як мач в неделя.... отново с българско участие на едната половина на полето! :) Невероятна игра от отбора, драма, подкрепа, емоция! Пълно раздаване от всички до последния момент! Публиката беше страхотна, залата щеше да падне след като взехме третия гейм и стана 2-1. В тайбрека една възрастна жена до мен викаше едва ли не по-силно от мен! Поздравления за всички момчета на полето, които се бориха като лъвове, не се отказаха до последно и заслужено спечелиха! Аз съм максималист и ми се иска да гледам още по-малко грешки от сервис. Блокадата не работи много добре, очаквам повече от Йосифов! Надявам се Ники Николов да е готов за 1/4 финалите. До момента малко ме разочарова сервисът на Йосифов и играта на Ники Пенчев! Определено очаквам повече от Пенчев, който е с много ниска успеваемост на посрещане и под 40% в атака. Скримов липсва, но Градинаров прави страхотни включвания! Айде момчета, пълна зала ви чака в сряда! Накажете тези сметкаджии :twisted:



Не съм съгласен с теб за Виктор,срещу холандците във важните моменти беше там на блока,друг е въпроса че не правим много блокади по времето на даден гейм,но пак правим един нелош брой блокади.
Сервисът като цяло нямаме играч на който сервисът да е постоянна заплаха за противника,но това може да се компенсира с добре насочен флот.

А по-големите си точкови серии ги правихме точно при Ники Пенчев който направи и 3,4 аса срещу холандците.


И да кажа евала на Владо Николов!
Демонстрира страхотна класа в атака,и по блокадата и пусканията .Има много опит и голямо разнообразие в атака.

Много добри включвания на Миро Градинов,Влади Иванов и Любо Агонцев.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Холандия 3:2

Мнениеот TodorT » 13 окт 2015 18:31

Ники Пенчев има страхотен силов сервис с отскок! Флотът му работи, но се съмнявам да свърши работа срещу по-добри отбори на посрещане! Затова очаквам повече от Градинаров, Владо и Виктор! Ники Николов също има силен сервис, дано всичко да е наред с него!


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта