ЕП: България - Германия 3:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот siniq_fen » 07 окт 2015 20:34

Еврофутбол дава 1.75 за нас и 1.72 за немците... тоест почти равни шансове. Аз смятах, че швабите ще бъдат фаворизирани в много по-висока степен. Да се надяваме, че ще успеем да ги праснем. Ако го сторим, пътя ни до 1/2 финалите е широко отворен.
Само Левски!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот NOMER14 » 07 окт 2015 20:44

В бет365 по 1,83 и на двата

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот drvasko98 » 08 окт 2015 18:38

NOMER14 написа:В бет365 по 1,83 и на двата


siniq_fen написа:Еврофутбол дава 1.75 за нас и 1.72 за немците... тоест почти равни шансове.


Тия измекяри още ли се будалкат с хората? Как може бета да дава и двата коефициента по-високи и пак да не са фалирали досега.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот Eminem » 08 окт 2015 19:17

Ето и 14-те национали за Евроволей 2015:

Разпределители:

Андрей Жеков, Георги Братоев, Любомир Агонцев

Диагонали:

Владимир Николов, Николай Учиков

Посрещачи:

Тодор Алексиев, Николай Пенчев, Мирослав Градинаров, Станислав Петков

Центрове:

Виктор Йосифов, Николай Николов, Теодор Тодоров

Либеро:

Теодор Салпаров, Владислав Иванов


Без Скримов заради контузия. Ужасна новина. Посрещането без него е в пъти по-слабо. Освен това, Скримов много ще липсва и на сервис с неговия силов сервис. Със Соколов и Скримов щяхме да сме много по-силни, но.......Жалко.
Гоцев също пропуска първенството.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот siniq_fen » 08 окт 2015 21:43

Eminem написа:
Ето и 14-те национали за Евроволей 2015:

Разпределители:

Андрей Жеков, Георги Братоев, Любомир Агонцев

Диагонали:

Владимир Николов, Николай Учиков

Посрещачи:

Тодор Алексиев, Николай Пенчев, Мирослав Градинаров, Станислав Петков

Центрове:

Виктор Йосифов, Николай Николов, Теодор Тодоров

Либеро:

Теодор Салпаров, Владислав Иванов


Без Скримов заради контузия. Ужасна новина. Посрещането без него е в пъти по-слабо. Освен това, Скримов много ще липсва и на сервис с неговия силов сервис. Със Соколов и Скримов щяхме да сме много по-силни, но.......Жалко.
Гоцев също пропуска първенството.

Ужасяващо. Соколов бих го преживял, Скримов едва ли... потресен съм.
Само Левски!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот NOMER14 » 08 окт 2015 22:20

Да не ги гледаме тези коефициенти, защото за шампион най-нисък е на Франция :roll:
Аз исторически и не ги виждам по-добри петлите от Полша, Италия, Русия, Сърбия, че и от Германия и България.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот Eminem » 08 окт 2015 22:24

siniq_fen написа:Ужасяващо. Соколов бих го преживял, Скримов едва ли... потресен съм.

До преди новината за Скримов бях оптимист за първенството, но сега не съм. Посрещането ни ще е доста слаб елемент, а без него няма как да стане. Алексиев си го знаем. Скримов няма адекватна алтернатива.
Ако Алексиев не се справи, само Петков виждам като алтернатива. Градинаров досега не е впечатлил.
Вальо щеше да е добра опция, ама.....

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот siniq_fen » 08 окт 2015 22:43

Eminem написа:
siniq_fen написа:Ужасяващо. Соколов бих го преживял, Скримов едва ли... потресен съм.

До преди новината за Скримов бях оптимист за първенството, но сега не съм. Посрещането ни ще е доста слаб елемент, а без него няма как да стане. Алексиев си го знаем. Скримов няма адекватна алтернатива.
Ако Алексиев не се справи, само Петков виждам като алтернатива. Градинаров досега не е впечатлил.
Вальо щеше да е добра опция, ама.....

Състава като единици е безобразен в сравнение със всеки от последните турнири, в които сме участвали... дори след отказа на Матей винаги сме имали достатъчно класа, докато сега при липсата на Соколов и Скримов, че и Вальо положението е меко казано обезпокоително...
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот Eminem » 08 окт 2015 22:50

siniq_fen написа:Състава като единици е безобразен в сравнение със всеки от последните турнири, в които сме участвали... дори след отказа на Матей винаги сме имали достатъчно класа, докато сега при липсата на Соколов и Скримов, че и Вальо положението е меко казано обезпокоително...

Така е. Другото, което ме притеснява е Жеков. Вижда се, че е фаворит на Пламен, но за мен(без да се правя на специалист) е много еднообразен и не умее да играе с центъра. Братоев е по-добър. Разнообразен е и умее да играе с центъра.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот TodorT » 09 окт 2015 09:55

Eminem написа:
siniq_fen написа:Ужасяващо. Соколов бих го преживял, Скримов едва ли... потресен съм.

До преди новината за Скримов бях оптимист за първенството, но сега не съм. Посрещането ни ще е доста слаб елемент, а без него няма как да стане. Алексиев си го знаем. Скримов няма адекватна алтернатива.
Ако Алексиев не се справи, само Петков виждам като алтернатива. Градинаров досега не е впечатлил.
Вальо щеше да е добра опция, ама.....

Споделям мнението ти! Тошко Алексиев ще забие в даден момент, това е 100% ясно! Скримов беше човекът, който можеше да влезе и да обърне нещата. Тошко игра във Франция, техниката му е страхотно, игра успешно по блока и може да ни измъква, когато трябва спешно да превъртим. Освен това има и страхотен сервис. За Гоцев беше ясно, че ако е в състава ще е дълбока резерва. Дано да са живи и здрави другите! Да ти кажа честно не възлагам големи надежди на Ст. Петков! По-скоро очаквам нещо от Градинаров. Пламен отново ще разчита на неговия сервис, дано нещата довечера се получат! Много е важно да спираме серииите на Грьоце... независимо как! Ако трябва да пускаме, ако трябва Теди Салпаров да обира всичко отзад! Айде лъвоовеееее!


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост