Три съвета към Пл.Константинов???

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот stenly » 20 авг 2015 16:16

Ако можехте днес да дадете лично три съвета на Пламен Константинов за предстоящото Европейско първенство, какви щяха да бъдат те? За Матей Казийски? За състава, за психологията на играчите, за методите на тренировки, за поведението на щаба, за твърдата треньорска ръка? За какво?
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот Eminem » 20 авг 2015 17:07

1. Националният отбор е над всичко.
Последна промяна от Eminem на 20 авг 2015 20:14, променено общо 1 път.

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот love_hurtz » 20 авг 2015 17:11

седемнамалко написа:Да няма състезание за най-много теми пуснати за най-кратко време? :)


Аз същото си го мислих, но със сигурност аплодирам желанието му. По-добре теми за спорт и що годе интересни отколкото да четем тъпотии, за еврей, рептили, Бойко Борисов, убийства и т.н ! Така, че поздрави на модератора !

За съветите:
1)Да не слуша съвети от некомпетентни хора, да се довери на интуицията си тъй като беше доста опитен играч и всичко ще е наред. Успехи му пожелавам, пък каквото стане !

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот Libera » 20 авг 2015 18:25

Егати малоумната тема! Някакви форумни звезди да дават съвети на национален селекционер. Вие съвсем се взехте за Господ и всичко знаете. Хора, които не са стъпвали на тренировка по волейбол дават акъл кой какво да тренира, кой какви интриги да не правел. На това му викам простотия до шия!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот k_oleto » 20 авг 2015 18:47

Да подаде оставка, в знак на протест към ръководството. Крайно време е ръководството на БФВ да бъде сменено и ако може без Ганев и сие
Съвета е 1, но е за доброто на българския волейбол

kokolino_ai
Мнения: 13
Регистриран на: 21 юли 2015 22:16
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот kokolino_ai » 20 авг 2015 19:21

k_oleto написа:Да подаде оставка, в знак на протест към ръководството. Крайно време е ръководството на БФВ да бъде сменено и ако може без Ганев и сие
Съвета е 1, но е за доброто на българския волейбол


и какви бяха успехите на волейбола ни преди това ръководство

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот Живко6461 » 20 авг 2015 19:35

Нека се ограничим само с мнения. Дали евентуалните съветници биха могли да защитят потенциала, за който претендират с предлаганите съвети към треньора на националния отбор по волейбол?
P.S. "Не ми давайте съвети! Мога и сам да греша."

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот phd » 20 авг 2015 22:20

1. Да не чете/слуша/гледа български медии.
2. Да не се влияе от субективно лично отношение или от външно влияние при избора на състав.
3. Да работи върху психологията на играчите, които от неговото време насам се страхуват да печелят, разтреперват им се краченцата, ако мачът е решителен, обаче в клубните им отбори не е така. Значи трябва да се направи така, че да не им пука, да играят за удоволствие и със спортен хъс. [offtopic]Във връзка с т.3 - абе не може ли да привлече Стойчо Младенов в щаба?!? :mrgreen:[/offtopic]

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот peliforewer » 20 авг 2015 22:48

Момчета,много насериозно се взехте,Пламен си върши перфектно работата,как мога примерно аз който съм играл волейбол на междуградско ниво като ученик да му давам съвети,предполагам че и другите коментиращи сте на това ниво като волейболисти.Отборът на България,който игра на второ ниво Световна лига се справи чудесно,единствено Франция ни спря от финалния турнир,но като видях каква класа са французите и какво направиха след това в Бразилия ми стана ясно че нашите се представиха повече от достойно и заслужават адмирации.Жалкото е че преди Европейското започват да се създават интриги с националния отбор и да се разваля атмосферата,а в отбора се върна и един играч който винаги е тровил атмосферата в отбора,но пък е много близък до ръководството на федерацията,а да ме извинявате ама Данчо Лазаров и Любо Ганев едва ли са еталон за ръководители във волейбола.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Три съвета към Пл.Константинов???

Мнениеот TodorT » 21 авг 2015 00:17

[offtopic]
Libera написа:Егати малоумната тема! Някакви форумни звезди да дават съвети на национален селекционер. Вие съвсем се взехте за Господ и всичко знаете. Хора, които не са стъпвали на тренировка по волейбол дават акъл кой какво да тренира, кой какви интриги да не правел. На това му викам простотия до шия!

Друго си е да се изкажеш компетентно в "малоумната тема" :| Ей така за бройката мнения просто.....[/offtopic]

peliforewer написа:Момчета,много насериозно се взехте,Пламен си върши перфектно работата,как мога примерно аз който съм играл волейбол на междуградско ниво като ученик да му давам съвети,предполагам че и другите коментиращи сте на това ниво като волейболисти.Отборът на България,който игра на второ ниво Световна лига се справи чудесно,единствено Франция ни спря от финалния турнир,но като видях каква класа са французите и какво направиха след това в Бразилия ми стана ясно че нашите се представиха повече от достойно и заслужават адмирации.Жалкото е че преди Европейското започват да се създават интриги с националния отбор и да се разваля атмосферата,а в отбора се върна и един играч който винаги е тровил атмосферата в отбора,но пък е много близък до ръководството на федерацията,а да ме извинявате ама Данчо Лазаров и Любо Ганев едва ли са еталон за ръководители във волейбола.

Има във форума волейболисти от по-ниско, има и от по-високо ниво, но не това е най-важното. НЕ трябва да съм бил професионален футболист, за да видя грешките на даден треньор и да ги коментирам, нали ?! Към момента представянето ни не е добро! Световното беше провал, но трябва да погледнем грешките на треньора! Играта ни не е добра. Едно от силните ни оръжия- блокадата не работи така, както работеше по времето на Пранди, Стойчев и Плачи! Непредизвиканите грешки в играта са много. Да припомням ли как се мъчихме срещу Египет миналата година на СП ?! Играта в защита е покъртителна. Отстраняването на Братоевите от отбора за СП, сега за финалите на Лигата (при положение, че Жеков беше с проблем, Скримов е контузен). Сега Милушев отпада от състава и изведнъж Учиков и Боян Йорданов, който не е играл от много време и лично треньорът каза, че няма гаранция дали рамото ще издържи. За тренировките и начинът на провеждането им не можем да говорим, но е факт, че доста състезатели се оплакаха от умора и тежки тренировки в началото на юни- дни преди финалите в Лигата. След това дойдоха и контузиите. За мен това са грешки на треньорски щаб. Говори се, че други хора решават кой да играе и поставят условия. Ако е така защо Пламен си мълчи и го позволява? Сега отборът има почти два месеца на разположение за подготовка, ще се качват и на Белмекен, дано нещата да се оправят- физически, тактически и психологически. Пламен е селектирал играчите и трябва да е отговорен за представянето на отбора.

П.П. И понеже не сме били треньори на нац. отбори и се изказваме некомпетентно, ще кажа само, че преди няколко дни бивш нац. селекционер (не е Радо Стойчев) също се изказа, че Вальо Братоев е необходим на отбора и не е лошо момче.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта