СП: България - Куба 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот dido1302 » 13 сеп 2014 22:32

На зимните олимпийски игри имаше едно изказване на треньора по спускане със шейни който каза, че са им малко парите които отделя държавата и въпреки това нашето момче се бори да не е последно и го постигна. Беше пред последен, само какво постижение за нашата страна. Във футбола горе долу и там сме на това ниво, баскетбола също, хокея няма да го коментирам там е много трагично положението. Изглежда и че във волибола сме се запътили на там. Е няма какво повече да се добави. За какво се дават тогава тези пари като те си ходят само да си развяват гащите. Да спират всякакъв вид спорт и да отварят поне заводи да има къде да работят хората


Ами махай тогава този аватар и си слагай логото на някой завод. Защо сте наслагали всички емблеми на отдавна умрели спортни дружества, в спортове, в които България просто участва без да има каквито и да е предпоставки за тяхното развитие ? Червен хулиган на какво си ? На някой завод за производство на мартеници ли ? Ако ще закриваме волея, трябва отдавна да сме закрили футбола.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот redhooligan » 13 сеп 2014 22:34

dido1302 написа:
На зимните олимпийски игри имаше едно изказване на треньора по спускане със шейни който каза, че са им малко парите които отделя държавата и въпреки това нашето момче се бори да не е последно и го постигна. Беше пред последен, само какво постижение за нашата страна. Във футбола горе долу и там сме на това ниво, баскетбола също, хокея няма да го коментирам там е много трагично положението. Изглежда и че във волибола сме се запътили на там. Е няма какво повече да се добави. За какво се дават тогава тези пари като те си ходят само да си развяват гащите. Да спират всякакъв вид спорт и да отварят поне заводи да има къде да работят хората


Ами махай тогава този аватар и си слагай логото на някой завод. Защо сте наслагали всички емблеми на отдавна умрели спортни дружества, в спортове, в които България просто участва без да има каквито и да е предпоставки за тяхното развитие ?


Ти затова ли си махнал твоя Аватар?
Иначе по темата Дани Милушев 3 грешки и го извадиха, а Цецо Соколов какво направи на негово място не знам. 17% успеваемост :)
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот dido1302 » 13 сеп 2014 22:37

Ти затова ли си махнал твоя Аватар?


Аз никога не съм имал аватар. Не знам как ми помага във форума. Зимбру Кишинеу и Мура не ти припомниха, че от идеята ти няма никакъв смисъл.Нали ти си радетел да закриваме спорта у нас след като не постигаме успехи. По тая логика дружествата от София, кръстени на руски отбор и на национален герой, трябва отдавна да са в историята.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот NOMER14 » 13 сеп 2014 22:38

Тошко и Цецо този гейм трябва да го вземат.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот daniel875 » 13 сеп 2014 22:39

Пълен провал! Очакван, напълно очакван. Има бойкот в отбора. Всъщност думата е грешна. Няма ОТБОР. Всеки играе за себе си и се имитира някаква активност. Федерацията е виновна за случващото се, но пешкирът ще го опере друг. Жеков не биваше да се връща в отбора. Сега много хора ще го оплюват, при това с основание.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот redhooligan » 13 сеп 2014 22:43

Тия пък диема и сигнала не може да си оправят. Не може да гледаме резила на нашите.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот RESPECT » 13 сеп 2014 23:00

Само аз ли си мисля, че днес на полето сме излезнали с женския ни отбор, даже едната е с две обички. ;)
Нищо мъжко няма днес в този отбор ! Липсва дори и защитаването на честта на националната фланелка, която трябва да е гордост за всеки, който я е облякал.
СРАМ !!!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот Черният козел » 13 сеп 2014 23:01

Аре наще 23-21
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот Черният козел » 13 сеп 2014 23:01

23-22
23-23
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: СП: България - Куба

Мнениеот Черният козел » 13 сеп 2014 23:04

24-23
ЕЕЕ 24-24
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта