СП: България - Канада - 2:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Botev1912Forever
Мнения: 269
Регистриран на: 04 авг 2013 13:55
Skype: canar4eto191299
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Botev1912Forever » 03 сеп 2014 16:46

memnto написа:Тва да загубиш спечелен двубой го можем само ние! :evil:

Е,поне по-този показател никой не може да ни бие. :)

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот siniq_fen » 03 сеп 2014 16:47

Udoji90 написа:Загубихме спечелен мач! При 23-20 в 4-тия гейм решихме, че сме го взели, и бяхме наказани. :evil: Много съм разочарован, защото според мен това беше най-ключовият ни двубой в първата фаза. Сега почти сигурно трябва да се компенсира с победа срещу Русия или Бразилия, като същевременно не се губи в никой мач срещу останалите съперници. Трудно, много трудно... :|

Канада ще бъдат спрени все някъде, въпросът е, че по по-нелеп начин нямаше как да загубим...
Само Левски!

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот 0007 » 03 сеп 2014 16:52

Сами си бихме,мачът ни беше в кърпа вързан.През центъра ни помляха,а Цецо след 20-та точка просто е друг човек.Срещу Русия на Олимпиадата,срещу Италия на европейското,днес пак,въобще го няма,когато най ни трябва.Ако Канада се класират напред,тези точки ще тежат.А те ще се класират,не виждам как Мексико и Египет ще продължат.Нямаме право на повече грешки,само победи до Русия!
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 сеп 2014 16:53

С няколко думи ...

Изсраха се на метеното.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот 0007 » 03 сеп 2014 16:55

siniq_fen написа:
Udoji90 написа:Загубихме спечелен мач! При 23-20 в 4-тия гейм решихме, че сме го взели, и бяхме наказани. :evil: Много съм разочарован, защото според мен това беше най-ключовият ни двубой в първата фаза. Сега почти сигурно трябва да се компенсира с победа срещу Русия или Бразилия, като същевременно не се губи в никой мач срещу останалите съперници. Трудно, много трудно... :|

Канада ще бъдат спрени все някъде, въпросът е, че по по-нелеп начин нямаше как да загубим...

Да,ама от другата група идват и Германия,наистина нямаме право на повече грешки.Дано измъкнем поне точка от Русия.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Eminem » 03 сеп 2014 16:55

Много, много, много слаб мач за нашите. Всички са в ужасна форма. Мога да отлича само и единствено Скримов заради сервиса си. Голям е. С тази игра няма на какво да се надяваме. Канада не са слаби, но категорично не са голяма класа. В турнира има несравнимо по-силни отбори от Канада и срещу тях с тази игра и гейм няма да вземем. Няма как да съм оптимист с тази игра.

Doktorut
Мнения: 189
Регистриран на: 19 юни 2010 13:34
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Doktorut » 03 сеп 2014 16:56

Дефакто играхем без блокада последните 2 гейма, докато тези засилиха този елемент особенно в тайбрека и там изгоряхме. Не е никак добре, че не можем да печелим точки от блокада срещу отбори с не до там атомно нападение като Канада.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот MAXIMUS » 03 сеп 2014 16:57

Аз само да попитам специалистите в областа на волейбола. Възможно ли е, хокеисти да победят професионалисти като Тошко Алексиев/ и той дъртото магаре още е Тошко/ на волейбол !?!?
Преди няколко години спорихме на маса с един мой голям приятел, който е много добър професионалист в женския волейбол в момента, че докато Алексиев е в националния отбор, България няма да постигне нищо на световно и европейско равнище! За съжаление съм излезнал прав !

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Udoji90 » 03 сеп 2014 16:57

siniq_fen написа:
Udoji90 написа:Загубихме спечелен мач! При 23-20 в 4-тия гейм решихме, че сме го взели, и бяхме наказани. :evil: Много съм разочарован, защото според мен това беше най-ключовият ни двубой в първата фаза. Сега почти сигурно трябва да се компенсира с победа срещу Русия или Бразилия, като същевременно не се губи в никой мач срещу останалите съперници. Трудно, много трудно... :|

Канада ще бъдат спрени все някъде, въпросът е, че по по-нелеп начин нямаше как да загубим...

Те Канада ще бъдат спрени, ама от другата група ще дойде отбор само с 1 загуба (най-вероятно Германия) и дори да бием въпросния отбор, накрая вероятно и ние, и те ще се окажем с по 3 загуби (ако приемем, че ние паднем от Русия и Бразилия, а те също паднат от Русия), така че ще трябва да се гледат други показатели и ще сме на ръба. Да не говорим, че и с 3-тия и 4-тия от другата група (най-вероятно Финландия и Куба) ще видим зор. Може да се получат някои положителни въртележки, които да ни изкарат 3-ти във втората фаза дори с 3 загуби, ама щяхме да дишаме по-спокойно при успех днес. :|
Последна промяна от Udoji90 на 03 сеп 2014 16:59, променено общо 2 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот rmfan5 » 03 сеп 2014 16:57

Като нищо и срещу Китай да паднем,това не е грешка ама си е загуба.


Тъпа история при 23:20 и 2:1 те естествено ще се бият сами.

Винаги тръгвам да гледам с някакви очаквания и винаги хвърлям един тон нерви.

Просто гадно е да гледам как падаме от отбори като Канада и тем подобни,жалка история.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта