Мондиал 2014 Полша

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот NOMER14 » 19 сеп 2014 00:12

Малшанс за сборная - вън от полуфиналите само след загуба от Бразилия, от домакина(2-3) и трудно 3-2 с нас.

rotamed
Мнения: 59
Регистриран на: 07 сеп 2013 00:10
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот rotamed » 19 сеп 2014 01:27

Не че поляците толкова обичат волейбола, просто се бяха събрали да си правят полска вечеринка с песни и викане, иначе другите мачове нямаше да са толкова слабо посетени :!:

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот mistreated » 19 сеп 2014 08:25

el_tigre написа:Стига бе , нали бях неподготвен и Павлов беше световна класа играч..Каква стана тя , аз като казах че на руснаците ще им липсват редица играчи,всички скочихте че не съм разбирал нищо и не знам си какво.
Влазли кара втора младост , тези години които страдаше от контузии и не игра за националния , му направиха голяма услуга.Все пак Бразилия е класа над всички останали и не би трябвало да има проблем да стане световен шампион.


Значи щом един играч е направил слаб мач, той автоматично не е "световна класа". Така ли да го разбираме? По твоята логика и Мусерски не е играч от световна класа.
Проблемът на Русия не са играчите, а треньорът.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

el_tigre
Мнения: 123
Регистриран на: 13 окт 2012 01:00
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот el_tigre » 19 сеп 2014 09:18

mistreated написа:
el_tigre написа:Стига бе , нали бях неподготвен и Павлов беше световна класа играч..Каква стана тя , аз като казах че на руснаците ще им липсват редица играчи,всички скочихте че не съм разбирал нищо и не знам си какво.
Влазли кара втора младост , тези години които страдаше от контузии и не игра за националния , му направиха голяма услуга.Все пак Бразилия е класа над всички останали и не би трябвало да има проблем да стане световен шампион.


Значи щом един играч е направил слаб мач, той автоматично не е "световна класа". Така ли да го разбираме? По твоята логика и Мусерски не е играч от световна класа.
Проблемът на Русия не са играчите, а треньорът.

Павлов играе,просто защото няма по-добър вариант от него в момента.Мусерски е единствения играч на Русия , който в момента може да претендира за най-добър на поста си в света.Останалите , с изклчение на Гранкин , са играчи средно ниво и нито един от тях не е лидер на голям клубен отбор.Това си е мое мнение ,разбира се , не задължавам никого с него ;)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TodorT » 19 сеп 2014 14:09

Като видя треньорът на Русия и все едно гледам някакъв селянин, който не знае къде се намира :lol: Много ми е смешен :lol: Снощи Павлов направи адски слаб мач. Проблемът на руснаците бе отсъствието на Сивожелез! Страхотен играч, който държеше посрещането на отбора, отиграваше и трудни топки в атака. Илиних не можа да го замести. Контузията на втория диагонал на Русия (стана в първия мач с Бразилия 1-3) реално не позволи на Воронков да смени Павлов. Снощи за пореден път почивката след двата гейма щеше да обърка сметките на поляците.... :x Французите може би правят първенството на живота си. Ще е интересно как ще се представят срещу момчетата на Резенде, не изключвам пет гейма и защо не изненада :)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот 1982 » 19 сеп 2014 16:12

NOMER14 написа:Франция играе по-близък до поляците волейбол и са по-ниско в ранкинглистата - затова са за предпочитане.


Няма значение какъв волейбол играят, много по-силни са от Германия и е безумие да ги предпочетеш за съперник. Как да е, тайбрекът доказа на вечно съмняващите се, че пак бъркат.

el_tigre написа:Мусерски е единствения играч на Русия , който в момента може да претендира за най-добър на поста си в света.Останалите , с изклчение на Гранкин , са играчи средно ниво


Ма той и Гранкин е средняк, за мен лично е доста далеч от нивото на Бруно Резенде (доближава се дори до нивото на Рикардо Гарсия), Рафаел, Загумни, Де Секо (макар че напоследък има известен спад), Травица .....

Иначе Симон и Мусерский са най-добрите на поста си в света.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TodorT » 20 сеп 2014 21:46

TodorT написа:Французите може би правят първенството на живота си. Ще е интересно как ще се представят срещу момчетата на Резенде, не изключвам пет гейма и защо не изненада :)

За малко за позная :) Хубав мач направиха, но бразилците играха по-умно във важните моменти от мача и пребориха съпротивата на франсетата..... сега чакаме да видим кой ще бъде съперникът на селесао на финала :)



П.П. Стефан Антина дава указания на поляците ..... на полски! Единствено това ме дразнеше при Плачи, че за толкова години в щаба на отбора не пожела да научи езика и поне указанията на почивката да са на български.... :oops:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот NOMER14 » 20 сеп 2014 21:49

Антига

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот TodorT » 20 сеп 2014 21:51

NOMER14 написа:Антига

[offtopic]Грешка на пръстите :)[/offtopic]

el_tigre
Мнения: 123
Регистриран на: 13 окт 2012 01:00
Контакти:

Re: Мондиал 2014 Полша

Мнениеот el_tigre » 20 сеп 2014 22:29

1982 написа:
NOMER14 написа:Франция играе по-близък до поляците волейбол и са по-ниско в ранкинглистата - затова са за предпочитане.


Няма значение какъв волейбол играят, много по-силни са от Германия и е безумие да ги предпочетеш за съперник. Как да е, тайбрекът доказа на вечно съмняващите се, че пак бъркат.

el_tigre написа:Мусерски е единствения играч на Русия , който в момента може да претендира за най-добър на поста си в света.Останалите , с изклчение на Гранкин , са играчи средно ниво


Ма той и Гранкин е средняк, за мен лично е доста далеч от нивото на Бруно Резенде (доближава се дори до нивото на Рикардо Гарсия), Рафаел, Загумни, Де Секо (макар че напоследък има известен спад), Травица .....

Иначе Симон и Мусерский са най-добрите на поста си в света.

Забравяш Лукас Сааткамп при центровете :)


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта