Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот ros » 21 авг 2014 14:50

evernazion написа:Жоро Братоев има голяма уста и Пламен реши , да я затвор
и.

Няма лошо... Просто да излезе и да го каже, защото голямата уста не се връзва с обяснението "Спортно-технически причини" ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот NOMER14 » 21 авг 2014 15:21

Участието ни на световното се свежда до един-два мача - Германия, Куба. Мислете за това, а не кои ще са резервите на основната седмица.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6343
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот mistreated » 21 авг 2014 15:49

NOMER14 написа:Участието ни на световното се свежда до един-два мача - Германия, Куба. Мислете за това, а не кои ще са резервите на основната седмица.


Ние ако не можем да бием Германия и Куба (в сегашното им състояние) за какво изобщо тръгваме на това световно.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот NOMER14 » 21 авг 2014 19:23

mistreated написа:
NOMER14 написа:Участието ни на световното се свежда до един-два мача - Германия, Куба. Мислете за това, а не кои ще са резервите на основната седмица.


Ние ако не можем да бием Германия и Куба (в сегашното им състояние) за какво изобщо тръгваме на това световно.

Не знам какъв ще е съставът на кубинците.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот 1982 » 21 авг 2014 21:00

Е, какъв да е, разнебитен - като този от Световната лига.

Те, ако излязат с Вилфредо Леон, Османи Хуанторена, Роберланди Симон, Йоандри Леал и Райдел Еерезуело, ще ни спраскат кофите от бой. Имат уникално поколение, ама сами си го направиха.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот TodorT » 21 авг 2014 22:27

Днес гледах мача и направо съм потресен... дано Пламен правилно е преценил. Градинаров е много зле, днес това момче контра не може да направи, оставят го на единичен блок и пак не успя ами я нацепи два метра в аут по правата.... :o Посрещането му не ми направи впечатление, а сервисът или е адски слаб и топката само минава, или е в аут. Днес за три гейма има четири точки на сметката си, като две от тях мисля, че бяха блокади. :oops: Жеков продължава да не играе с центровете. В малкото моменти, в които го направи топките бяха неудобни за Еър Теди и Виктор. Просто Андрей не обича играта с центровете си и това е, не става дума за тактика или нещо друго. Гледам, че Пламен гласи Пенчев за титуляр за сметката на Скримов :? Според Пламен днес сме направили най-силният си мач от началото на подготовката, а на мен играта не ми се понрави много. Утре ни предстои тежък мач с Бразилия(дори мисля да отида и да ги гледам :) )...... едно е сигурно-трябва да вдигнем нивото си в следващите 10 дни, за да бъдем в оптимална форма за Мондиала.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот ros » 21 авг 2014 22:33

Доколкото разбрах билетите за утре вече са продадени ;) . Много трудно Световно се очертава. Явно трябва да тръгнем с възможно най-малката кошница, че да не ни я напълнят с разочарование
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот NOMER14 » 21 авг 2014 22:50

На световното ще играем 9 мача минимум. Ако се класираме във финалната шестица, ще имаме още два мача. А в четворката, още два. Във всеки мач основната шестица ще бъде различна. Важно е да не губим точка от Канада и Китай, а сетне Куба, Германия и Финландия да победим. Разбира се Русия и Бразилия да играят сериозно и да не правят нарочни глупости (този път може и да изгърмят).
Явно Скримов има опция да влиза от 20-та точка нататък. Относно Пенчев - Пламен не е виновен, че наследникът му Матей избяга от националните отговорности.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот TodorT » 21 авг 2014 23:09

ros написа:Доколкото разбрах билетите за утре вече са продадени ;)

Сериозно ли бре :|

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот siniq_fen » 21 авг 2014 23:19

Не съм гледал мача, но да имаш Вальо Братоев и да викнеш Градинаров е кощунство... за Жоро не знам какво да кажа, 10 класи над Добромир и удачен вариант за резерва на Андрей... много тежко световно ще е
Само Левски!


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта