СП: Полша - Сърбия 3:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот TodorT » 30 авг 2014 23:21

Уау! :shock: Изненадващо начало на шампионата... поне за мен. Сърбите направи адски лош мач. Атаките им бяха много аут, посрещането им бе под всякаква критика, а грешките от сервис изобилстваха. Атанасиевич го разкатаха от блокади този мач. Имам чувството, че краката на сърбите тежаха, много бяха мудни цял мач, с две думи - тотално разочарование. Влазли играч на мача за Полша! Страхотна игра през цялото време. В същото време поляците не правеха нещо специално-играеха си играта, добри топки към краищата на мрежата и от време на време през центъра... колкото да държат в напрежение противниковите централни блокировачи. Да, поляците играят умно, не правят грешки, но пък и сърбите бяха адски зле. Не знам каква е статистиката, но ми е интересно да видя колко грешки направиха момчетата на Колакович. Ииии посрещачът им с номер 3 каква успеваемост има в атаката :? Интересно начало на Световното, ще видим в следващите мачове и по точно в следващата фаза как ще се представят домакините.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот 1982 » 31 авг 2014 00:53

Сърбите имат доста млад отбор, нормално е да имат такива големи амплитуди в представянето. Липсва им рутината, за да поддържат постоянно високо ниво. С времето ще я придобият.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 авг 2014 12:09

Не бях запознат със състава на Полша, точно за това се изненадах, че са върнали Винярски, Влазли и Загумни.
Точно те им спечелиха мача.

Сърбите се представиха силно в Световната Лига, но Световните и Европейските Първенства, са друга бира.
На тези големи форуми има значение опита.
А сърбите имат всичко, но не и опит.

Полша... С атмосфера като снощната, могат да изпекът дори Русия и Бразилия.
Ако им тръгне сервиса ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16857
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот Udoji90 » 31 авг 2014 13:36

Неузнаваеми бяха сърбите вчера. Очаквах, че ще бият дори, а те нито веднъж да не достигнат дори до 20-та точка. Обикновено бих бил недоволен от такъв резултат, но Полша сякаш не ме дразнят толкова, като са без противните Курек и Бартман.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот 1982 » 31 авг 2014 18:55

THE G.A.M.E написа:Сърбите се представиха силно в Световната Лига, но Световните и Европейските Първенства, са друга бира.
На тези големи форуми има значение опита.
А сърбите имат всичко, но не и опит.


Миналата година, на европейското, сърбите точно с този си млад състав спечелиха 3-о място.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 авг 2014 19:25

1982 написа:Миналата година, на европейското, сърбите точно с този си млад състав спечелиха 3-о място.

Можеби е било изключение от правилото.

Пък може и вчера просто да са играли слабо.
А можеби поляците играха много силно.

Ще видим, има още много мачове... Но за сега смятам, че ще се провалят, въпреки страхотният игрови потенциал на играчите им.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12849
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот Eminem » 31 авг 2014 19:32

Неузнаваема Сърбия. Всичко, което може да се сгреши, те го сгрешиха. Забравих колко грешки направиха, но бяха над 30.
Не мисля, че Полша са чак толкова страшни, сърбите бяха много слаби. Поляците бяха много надъхани, ама как няма при положение, че играят пред над 60 000 сънародници. Това беше уникално. Може това да е стреснало сърбите.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП: Полша - Сърбия

Мнениеот 1982 » 31 авг 2014 19:32

И аз смятам, THE G.A.M.E, че няма да успеят сега, точно това намекнах с онова за амплитудите.

А Полша просто върнаха старите пушки Загумни, Влазли и Винярски, иначе щяха да са гола вода и на това първенство.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост