Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот Лимонадения Джо » 20 авг 2014 16:51

ros написа:Тоше, нали знаеш, че близнаците бяха и все още са близки с Матей. Не си мълчат, открито демонстрират мнението и подкрепата си към Казийски и ръката на Данчо Лазаров и Любо Ганев според мен отново е скрита под обяснението "Решение на спортно-техническия щаб". Затова нищо не ме изненадва. А и досега търпяха Жоро Братоев, защото нямаше друг резервен вариант освен Добри. След като Андрей се завърна просто спирка няма

Вярно е, че са близки, но не вярвам Константинов да си рискува името и бъдещата кариера за каузи на Данчо Лазаров.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот ros » 20 авг 2014 17:02

Лимонадения Джо написа:
ros написа:Тоше, нали знаеш, че близнаците бяха и все още са близки с Матей. Не си мълчат, открито демонстрират мнението и подкрепата си към Казийски и ръката на Данчо Лазаров и Любо Ганев според мен отново е скрита под обяснението "Решение на спортно-техническия щаб". Затова нищо не ме изненадва. А и досега търпяха Жоро Братоев, защото нямаше друг резервен вариант освен Добри. След като Андрей се завърна просто спирка няма

Вярно е, че са близки, но не вярвам Константинов да си рискува името и бъдещата кариера за каузи на Данчо Лазаров.

Константинов пренебрегна собственото си его и идеали, за да стане национален селекционер. Не бе отдавна времето, когато той и Ники Иванов обявиха пред всички за част от игрите във Федерацията. Сега сам каза, че всичко е минало. Нищо чудно съгласието за отстраняването на Братоеви да е част от договорката и цената за поста.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот Gil-galad » 20 авг 2014 17:07

Karsa Orlong написа:Дано Константинов не е поддал и сега да кляка пред ръководството на федерацията. Иначе за мен Жеков е безумно слаб разпределител, много се радвах, когато Братоев го смени, но явно пак ще ми трови нервите.


Жоро Братоев беше много добър на Олимпиадата...и след това е дупка пълна...все едно играем без разпределител...особено в Световната лига тая година като го гледах...по-добре аз да влезна да я подавам...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8901
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот bilyaletdinov » 20 авг 2014 17:08

Рос, двамата Братоеви не играха нищо в Световната лига. Самият Плачи не взе Братоев за някои от мачовете в Лигата. Доста по-склонен съм да мисля, че двамата Братоеви не са във форма. Пък и според мен Пламен е решил да вземе и Мартин Божилов в Полша. Не мисля, че някои ще го интересува с кои играчи сме играли, ако направим добро класиране в Полша. Няма незаменими хора в този отбор, колкото и да им се иска на някои хора ;)

ПП: Не знам каква басма са цепели на федерацията, но Любо Ганев е кум на Георги Братоев, ако не се лъжа :roll:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот ros » 20 авг 2014 17:13

bilyaletdinov написа:Рос, двамата Братоеви не играха нищо в Световната лига. Самият Плачи не взе Братоев за някои от мачовете в Лигата. Доста по-склонен съм да мисля, че двамата Братоеви не са във форма. Пък и според мен Пламен е решил да вземе и Мартин Божилов в Полша. Не мисля, че някои ще го интересува с кои играчи сме играли, ако направим добро класиране в Полша. Няма незаменими хора в този отбор, колкото и да им се иска на някои хора ;)

То въпросът е КОЙ ИГРА НЕЩО по време на Лигата? Ако това е критерия, то следва да има тотална подмяна на отбора, а не само тази. Ти много добре помниш какво бе обяснението за това, че Братоеви не играха в мачовете зад граница - слабата форма на Жоро и семейни проблеми за Вальо. Тогава дълго разсъждавах над въпроса абе аджеба Жоро и Вальо не са ли от едно семейство ;). А че незаменими хора няма съм съгласен. Интересното е каква е причината те да бъдат заменени в този момент. Знам, че няма да ни я кажат. Просто разсъждаваме
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8901
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот bilyaletdinov » 20 авг 2014 17:22

ros написа:То въпросът е КОЙ ИГРА НЕЩО по време на Лигата? Ако това е критерия, то следва да има тотална подмяна на отбора, а не само тази. Ти много добре помниш какво бе обяснението за това, че Братоеви не играха в мачовете зад граница - слабата форма на Жоро и семейни проблеми за Вальо. Тогава дълго разсъждавах над въпроса абе аджеба Жоро и Вальо не са ли от едно семейство ;). А че незаменими хора няма съм съгласен. Интересното е каква е причината те да бъдат заменени в този момент. Знам, че няма да ни я кажат. Просто разсъждаваме


Има го и този момент. Няма да се учудя, ако Пламен е решил да остави единия близнак извън отбора, а другият да е изгорял покрай него заради голямата си уста. Само можем да гадаем. Според мен и без двамата имаме потенциал да изиграем силен шампионат. Силите в момента са много изравнени и концентрацията и правилното отиграване на конкретни ситуации решават мачовете. Сигурен съм, че Пламен ще направи всичко по силите си, за да направим едно добро класиране.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот ros » 20 авг 2014 17:25

bilyaletdinov написа:
ros написа:То въпросът е КОЙ ИГРА НЕЩО по време на Лигата? Ако това е критерия, то следва да има тотална подмяна на отбора, а не само тази. Ти много добре помниш какво бе обяснението за това, че Братоеви не играха в мачовете зад граница - слабата форма на Жоро и семейни проблеми за Вальо. Тогава дълго разсъждавах над въпроса абе аджеба Жоро и Вальо не са ли от едно семейство ;). А че незаменими хора няма съм съгласен. Интересното е каква е причината те да бъдат заменени в този момент. Знам, че няма да ни я кажат. Просто разсъждаваме


Има го и този момент. Няма да се учудя, ако Пламен е решил да остави единия близнак извън отбора, а другият да е изгорял покрай него заради голямата си уста. Само можем да гадаем. Според мен и без двамата имаме потенциал да изиграем силен шампионат. Силите в момента са много изравнени и концентрацията и правилното отиграване на конкретни ситуации решават мачовете. Сигурен съм, че Пламен ще направи всичко по силите си, за да направим едно добро класиране.

Това е вън от съмнение. Искрено се надявам да е така.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот Karsa Orlong » 20 авг 2014 17:59

Gil-galad написа:
Karsa Orlong написа:Дано Константинов не е поддал и сега да кляка пред ръководството на федерацията. Иначе за мен Жеков е безумно слаб разпределител, много се радвах, когато Братоев го смени, но явно пак ще ми трови нервите.


Жоро Братоев беше много добър на Олимпиадата...и след това е дупка пълна...все едно играем без разпределител...особено в Световната лига тая година като го гледах...по-добре аз да влезна да я подавам...

В Световната лига никой не игра добре. Иначе съм съгласен, че много му падна формата, но Жеков ми е болна тема още от едно време :lol: Алекно си го беше казал - най - предвидимият разпределител. Той за толкова години да не се е научил да ползва центровете, а когато го прави понякога се получават доста комични неразбирателства и топката си тупва в нашето поле. Онзи ден пак се случи, не бях го виждал това при нашите от 3-4 години.

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот MoNteSo » 20 авг 2014 18:50

Аз смятам, че някои волейболисти играха симулативно на мачовете от Световната лига с единствената цел да злепоставят Камило Плачи и да уредят поста на Пламен Константинов. Направих предположението за смяната на треньора още в първия мач във Варна със САЩ, когато при още незавършил мач, в интервю за ТВ7, Пламен и Владо Николов първи повдигнаха въпроса, че отборът се нуждае от смяна на треньора. В последствие Константинов беше поканен за няколко срещи като коментатор където не спираше да ни набива в главите колко грешки бил направил италианеца, а реалността е такава, че нашите волейболисти не искаха да се борят за победа. Интересното в случая е, че Пламен постоянно обясняваше на колко ниско ниво е сервисът ни(ФАКТ), и как не може хора като Алексиев да го изпълняват толкова безотговорно. Както виждаме сервисът на Тошко надали ще се подобри въобще някога, а Пламен вади от състава един от най-добрите ни изпълнители на този елемент. Нещата са меко казано странни. Дано направим силно световно първенство, ама нещата не изглеждат добре отстрани!

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Жоро и Вальо Братоеви отпадат от Световното

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 авг 2014 19:16

Пламен ще си носи последствията.

Вярвам, че добре е преценил нещата ...
Ако се провалим, ще трябва да отговаря на доста неудобни въпроси.
Но не смятам, че ще се стигне до там.

Жеката има много опит, по-добър е от Жоро на сервис, както и на блок.
Жоро е по-активен във фаза защита, и действително е малко по-разнообразен при вдиганията.
Но пък е заблуда това, че Братоев играеше добре с центровете.
Играеше сравнително често, но повечето му топки бяха неудобни.
Иначе решението за Вальо, наистина е странно.
Аз лично смятам, че той подобри доста посрещането си.
А сервиса му винаги и по-всяко време може да нанесе много вреди на съперника ...
Та общо взето, отсъствието на Жоро, не е изненада за мен... За разлика от това на Вальо.

Пък и играта в центъра си е по-скоро въпрос на тактика, от колкото на хрумки на разпределителя.
Пламен няма да остави нищо на случайноста.

Така че, докато не видим резултатите и цялостното представяне от Световното, не е редно да отсъждаме, дали е грешка оставането на близнаците извън състава. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта