Играч на Световното - Меси?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот matador1 » 14 юли 2014 12:12

terata написа:Хамес Родригес, Ариен Робен, Томас Мюлер... който и да бяха избрали от тях нямаше да сбъркат, ама Месито. :shock: Пълен резил и изключително незаслужена награда!


Бих прибавил и Нойер, нищо че взе златните ръкавички, също Навас, който направи добро световно. Хумелс и ЛАМ. Мамка му, шибаната златна топка беше за ЛАМ!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот terata » 14 юли 2014 12:15

matador1 написа:
terata написа:Хамес Родригес, Ариен Робен, Томас Мюлер... който и да бяха избрали от тях нямаше да сбъркат, ама Месито. :shock: Пълен резил и изключително незаслужена награда!


Бих прибавил и Нойер, нищо че взе златните ръкавички, също Навас, който направи добро световно. Хумелс и ЛАМ. Мамка му, шибаната златна топка беше за ЛАМ!

Ми аз се надявам той да вземе другата Златна топка, но ще видим. Въпреки че, най-вероятно отново ще я засилят я към Меси, я към Роналдо.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот stefani » 14 юли 2014 12:17

Меси - Играч №1 на Световното е пълна подигравка !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот radoslav_rashkov » 14 юли 2014 12:21

terata написа:
matador1 написа:
terata написа:Хамес Родригес, Ариен Робен, Томас Мюлер... който и да бяха избрали от тях нямаше да сбъркат, ама Месито. :shock: Пълен резил и изключително незаслужена награда!


Бих прибавил и Нойер, нищо че взе златните ръкавички, също Навас, който направи добро световно. Хумелс и ЛАМ. Мамка му, шибаната златна топка беше за ЛАМ!

Ми аз се надявам той да вземе другата Златна топка, но ще видим. Въпреки че, най-вероятно отново ще я засилят я към Меси, я към Роналдо.


Може и на Бай Хикс от Подуенската ЖП гара...
Изображение

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот matador1 » 14 юли 2014 12:22

Дон Диего:

"Хората, занимаващи се с маркетинга, искаха да дадат на Меси онова, което той не спечели. Струваше ми се дори, че той не иска да вземе "Златната топка". Според мен най-добрият играч на първенството беше Хамес Родригес"

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот terata » 14 юли 2014 12:24

radoslav_rashkov написа:
terata написа:
matador1 написа:
terata написа:Хамес Родригес, Ариен Робен, Томас Мюлер... който и да бяха избрали от тях нямаше да сбъркат, ама Месито. :shock: Пълен резил и изключително незаслужена награда!


Бих прибавил и Нойер, нищо че взе златните ръкавички, също Навас, който направи добро световно. Хумелс и ЛАМ. Мамка му, шибаната златна топка беше за ЛАМ!

Ми аз се надявам той да вземе другата Златна топка, но ще видим. Въпреки че, най-вероятно отново ще я засилят я към Меси, я към Роналдо.


Може и на Бай Хикс от Подуенската ЖП гара...

Може... а може и на теб да я дадат, за най-голям кретен във форума, въпреки голямата конкуренция, която цари тук, особено сред феновете на хАржентина :mrgreen:

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот stg333 » 14 юли 2014 12:29

man_utd_ написа:Баща му бил казал ,че Меси се бил изчерпал като футболист. Странно изказване, при положение, че Меси има поне още 10+ години футбол пред него.
Аз лично не го харесвам, но не мога да отрека, че е правил невероятни неща в Барса. Не знам, може би му липсва мотивация.

що бе не са ли 30 години още футбол, на колко години според тебе е Меси, има още едно световно това е

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот Синичко » 14 юли 2014 12:30

Ако приемем, че наградата трябва да отиде в играч до финала - Хамес/Робен. Ако приемем, че трябва да отиде при някой от победителите - Швайнщайгер/Мюлер/Лам. Ако пък искат някой от загубилите - Масчерано. Но точно Меси е пълна глупост. С това фаворизиране на двама играчи печелят много пари, но все повече премахват от стойността на тези индивидуални награди.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот stefani » 14 юли 2014 12:37

Това е кощунство и дори самият Марадона го признава !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот Vladislav » 14 юли 2014 12:55

Ако трябва да е някой от загубилите финала- ок, Меси е. Първо защото каквото смислено направиха на първенството (голове + асистенции) беше негово дело. Масчерано е рогач дето и центъра не минава. Мисля си че Лам трябваше да бъде. Робен не остава назад.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта