Играч на Световното - Меси?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Играч на Световното - Меси?

Мнениеот ogrizko » 14 юли 2014 10:49

Абе, тия шегуват ли се или какво? Някой може ли да ми обясни как пък точно Меси стана играч на Световното като беше пълна трагедия!! Много далеч от себе си, от добрата форма ...и не мисля, че освен вкарването на няколкото гола имаше съществен принос към играта на Аржентина! А и да не забравяме как целият им отбор е от звезди!! Толкова качество в играта напред имат като имена, а по-грозен футбол от тях не бях очаквал да гледам.... преди Световното ми се искаше Аржентина да го спечелят и Меси да се представи много добре и да спечели отличието, което му липсва, за да спре спора кой е най-добрия футболист на всички времена ....но още с първия си мач показаха грозен футбол, а Меси - слаба форма ...затова много се радвам, че Германия спечелиха снощи!!! Обаче откъде накъде Меси ще ми става играч на Световното?! За мен лично това трябваше да е Хамес Родригез, който дърпаше Колумбия напред и стана голмайстор на турнира и радваше публиката с красиви попадения!!! :evil: :evil: Но не знам дали съм достатъчно обективен ...вие какво мислите относно тази награда? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот Tobacco » 14 юли 2014 10:53

Тая награда е гавра с иначе страхотното първенство. По-незаслужена е и от едни други негови награди..
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот terata » 14 юли 2014 10:55

Хамес Родригес, Ариен Робен, Томас Мюлер... който и да бяха избрали от тях нямаше да сбъркат, ама Месито. :shock: Пълен резил и изключително незаслужена награда!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот doktora25 » 14 юли 2014 10:59

Ще си цитирам мнението от другата тема:
Хайде спрямо Меси ще бъда по-културен. Радвам се, че получи тази награда снощи, макар че Нойер, Мюлер, Хумелс и Робен повече я заслужаваха и макар че аз искам тези футболисти да печелят и индивидуални призове, но той успя да усети разликата между индивидуалните и отборните отличия и вярвам никога повече няма да бъде истински удовлетворен, получавайки заслужено или не персонална награда.

Просто само заради погледа му, когато я получи си струваше да му я дадат.
Последна промяна от doktora25 на 14 юли 2014 11:03, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 14 юли 2014 11:01

Това е несериозно. Че той след като минаха мега дербитата в невероятно тежката група на Аржентина какво точно направи? А в последните два мача да речем спокойно можеше да не играе, толкова беше и ползата от него.

Трудно бих отличил един футболист на това Световно, ама един Мюлер да речем направи много повече на терена, пък дори Кроос.. Робен се позагуби накрая но според мен много повече блесна за отбора си.. Пък дори Родригес, освен, че става голмайстор на турнира той беше мотора на отбора си и няма да е пресилено да кажа, че той ги заведе до 1/4 финал.

Ако ще подбират нестандартно носителя на приза по-добре на Нойер да го бяха дали. Че той заедно с Навас и дори Мболи бяха по-полезни от Меси на отбора си :D
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот donpacko » 14 юли 2014 11:14

Аз за тоя си казвам мнението на мои приятели винаги когато стане на въпрос.Всичките му награди са пресилени,тоя е медиен продукт във по-голямата си степен.Като цяло във Аржентинския национален отбор е пълна мишка нищо,че се води звезда,но един път не е повел отбора като хората.Безсилието му лъсна 120-тата минута при прекия удар който изпълни,за каква звезда говорим във такъв момент като не си поне малко добре психически.

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот nghcvth » 14 юли 2014 11:19

Наистина безсмислена награда, много се съмнявам, че дори и Меси я е искал кой знае колко.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот man_utd_ » 14 юли 2014 11:19

Само заради погледа му след мача заслужавал да я спечели? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Сега сериозно - за мен лично Хамес Родригез я заслужаваше най-много ,след това Робен. Меси даже не заслужаваше и да е на финал, а пък какво остана и за златната топка.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 14 юли 2014 11:19

donpacko написа:Аз за тоя си казвам мнението на мои приятели винаги когато стане на въпрос.Всичките му награди са пресилени,тоя е медиен продукт във по-голямата си степен.Като цяло във Аржентинския национален отбор е пълна мишка нищо,че се води звезда,но един път не е повел отбора като хората.Безсилието му лъсна 120-тата минута при прекия удар който изпълни,за каква звезда говорим във такъв момент като не си поне малко добре психически.

Амиии аз не оспорвам качествата му като цяло, но конкретно на Световното имаше по-добри от него играчи, които освен това изиграха огромна роля за представянето на отборите си.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот ogrizko » 14 юли 2014 11:22

donpacko написа:Аз за тоя си казвам мнението на мои приятели винаги когато стане на въпрос.Всичките му награди са пресилени,тоя е медиен продукт във по-голямата си степен.Като цяло във Аржентинския национален отбор е пълна мишка нищо,че се води звезда,но един път не е повел отбора като хората.Безсилието му лъсна 120-тата минута при прекия удар който изпълни,за каква звезда говорим във такъв момент като не си поне малко добре психически.

С това не съм съгласен ....винаги е показвал извънземни неща в Барса и е блестял по терена и за мен наградите му са напълно заслужени.. щото най-добър играч не значи играч спечелил най-много с клубния си отбор, а какво показва на терена като цяло :idea: И тук идва въпроса обаче ...само на мен ли ми се струва, че желанието за игра на Меси и скоростта му сякаш се изпариха ...преди ме кефеше много да го гледам, докато сега изглежда като футболист - ветеран ...имам усещането, че бяга вече като Пирло ...а е още твърде млад :roll: Поне това е моето мнение, вие наблюдавате ли нещо подобно ??? И защо се получава така с един от най-добрите футболисти на всички времена ...то класата си е вечна, очевидно пак умее да вкарва и т.н. но това за мен не е онзи Меси и такива измислени награди не трябва да му се дават само заради името :!:
Изображение


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта