СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот NOMER14 » 13 юли 2014 01:08

Смяната на вратаря казва следното - падате за дузпа - добре, но ви пускам вратар-дузпаджия. :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот sin4ec » 13 юли 2014 01:10

Холандия заслужаваше финал, но какво да се направи... Аууу, супер-Ван Перси си даде лентата на пича с оранжевата шапка! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот russia » 13 юли 2014 01:10

NOMER14 написа:Смяната на вратаря казва следното - падате за дузпа - добре, но ви пускам вратар-дузпаджия. :lol:

"Дузпаджията" май Тим Крул се казваше, ама карай... :)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот modor » 13 юли 2014 01:10

Браво на Ван Перси за този си жест :)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот NOMER14 » 13 юли 2014 01:12

grasiani написа:Toва е най-жалкия бразилски отбор който съм виждал откакто гледам световни финали ,а гледам от 1978,никога не съм им бил фен ,но винаги съм ги уважавал заради атрактивния футбол който са играли винаги ,а това тука беше една пародия и подигравка с цялата история на бразилския футбол на световни първенства.

Точно така!
Бразилия, подигравайки се със своя немарлив (думата не идва от Неймар :lol: ), се подигра със световния футбол и с нас-зрителите, които очаквахме да видим атрактивния бразилски стил. Никой не се сърди на Аржентина, че играе своя здрав футбол.

Spiro Spirov
Мнения: 106
Регистриран на: 24 юни 2014 01:24
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот Spiro Spirov » 13 юли 2014 01:14

Почти ми стана жал за келесао. Почти. За пореден път лъсна жалката истина. Тя си лъщеше още от първия мач с Хърватия, но явно са доста кьорави в тая държава. Късметлии са, че въобще стигнаха до малкия финал. Ако Чили или Колумбия си бяха повярвали малко повече, можеше да им бъде спестен позора срещу Германия (а и днешния срещу Холандия). Наистина не знам на какво разчитаха Дилма и компания. С евентуалното изключение на сериозно надценения Нейчо Маров, един свестен играч няма в този отбор. Сколари убедително доказа, че е бразилският еквивалент на Пената: суперкъсметлия, който през 2002-ра имаше на разположение страхотен отбор и постигна успех, който не би убегнал на мнозина при същите обстоятелства. Явно домакините си мислеха, че като го върнат, особено в комбинация с домакинството, и купата сама ще дойде при тях. Белким си вземат поука. 8-)
Последна промяна от Spiro Spirov на 13 юли 2014 01:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот NOMER14 » 13 юли 2014 01:16

russia написа:
NOMER14 написа:Смяната на вратаря казва следното - падате за дузпа - добре, но ви пускам вратар-дузпаджия. :lol:

"Дузпаджията" май Тим Крул се казваше, ама карай... :)

Що да няма втори вратар- дузпаджия

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот ShooterMan » 13 юли 2014 01:19

Тази Бразилия е обида за футбола изобщо в тази страна. Обида за предишните поколения велики футболисти, които СЪЩО СА ГУБЕЛИ, но НИКОГА не са предлагали дърводелски футбол и цигании. Да, Бразилия има почитатели и врагове, но тука всеки ще признае, вкл. и аз, че винаги съм ги уважавал заради футбола, който играеха. Но не мога да уважавам това днешното отборче и това смешно треньорче Сколари и направо будещата СМЯХ селекция с която тръгна към титлата. С глас съм се смял в нас тази вечер като пускаше Хълк - някакво откровено КЮФТЕ, виси му шкембето, виси му задника, влиза и бам на 10 метра в аут...ееее, не, просто изгърмях от смях :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

CSKA69
Мнения: 4439
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот CSKA69 » 13 юли 2014 01:25

Сладка и едновременно с това горчива победа за Холандия! Честито 3-то място, но те заслужаваха да са в борбата за първото! За съжаление не сработи тактиката на най-добрия треньор на това световно първенство - Луис Ван Гаал, точно когато трябваше да сработи! Това е единствената негова слабост - прекомерното предоверяване в собствената си тактика и сляпото подчиняване на отбора на нея, но пък това е и голямото му предимство и заради него достигна до тук със сравнително по-скромен от обикновено потенциал за Холандия :idea: Успех в по-нататъшната му кариера, макар и да застава начело на един крайно нелюбим мой отбор..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10137
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот CSKA 78 » 13 юли 2014 01:26

paceto написа:
CSKA 78 написа:Смяната на вратаря беше подигравка с Бразилия!
По принцип на харесвам бразилският национален отбор,но тази постъпка беше доста долна,все едно да риташ човек на земята,който е в несвяст!Затова Аржентина размаза физиономията на Ван Гаал! :evil:


Те другите вече ти отговориха на поста за смяната на вратарят, ама аз искам да разбера как точно Аржентина размаза Ван Гаал?
Не знаех, че 0:0 за 120 минути и да ги биеш на рулетката на дузпите е някакво размазване. :roll:



Размазването е,че Аржентина отиват на финал вместо Холандия! ;)
Иначе, вратарят го обърках с Тим Крул, и затова реших че се гаври с Бразилия!
Image
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта