СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот Pichichi » 13 юли 2014 19:29

Бразилците на това световно имаха 2 -мача с/у прилични отбори като Мексико и Колумбия и спечелиха 1 с/у Колумбия на магия!
Играха 2 мача с/у силни отбори като Германия и Холандия и бяха разпиляни тотално за мен дори присъствието им на 1/2 финал
е изцяло заради методите и политиките на ФИФА а не заради футбола им.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот ShooterMan » 14 юли 2014 02:27

Сколари не го хареса защото:
1. Това автоматично го правеше капитан! Най-титулуван, гений, златни топки, Световен шампион...
2. Играта щеше да я прави той, не любимеца на Сколари Оскар. Не искал да спъва младите играчи - ми глупак, тези резили малко ли ги спънаха...
3. На първо място - Роналдиньо не е дърводелец и не се вписва в концепцията на Сколари. Тука играчи като Ернанес, Луис Густаво, Фернандиньо, Паулиньо, Рамирес - абсолютни футболни ОТРЕПКИ, които могат само да пукат топката и да ритат съперника при това безцелно....те не са бойци като Масчерано или Швайщайгер, а просто некъдърни рендета, дето още от първата минута почват да ритат в тъча и нагоре и с бутоните напред....та тези играчи са му фетиш на Сколари...Също и перуките - като Давид Луиз и Вилиан. И ако Луз е защитник, то Вилиан е точно на поста на Роналдиньо, интересно, можем ли да правил паралел между гения и прическата? Вилиан дори и резервните чепици на Роналдиньо да лъсне не би могъл.
Жалко, наистина жалко. Не, че съм за Бразилия, но ми липсваха Роналдиньо, Кака, Робиньо при все, че и за тримата това беше последното възможно Мондиалче, а и с тях Селесао 100% нямаше да са такива смешници....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | Бразилия - Холандия - 0:3 FT

Мнениеот Долгопол » 14 юли 2014 09:05

Купата на Конфедерациите изигра изключително лоша шега на Бразил. Сколари се заблуди, че има силен, стабилен състав. На финала срещу Испания, Фред вкара 2 гола и от тогава е неизменим титуляр. Този триунф на домашна сцена напълно заслепи бразилския народ и Сколари. :)
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта