СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 д.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот matador1 » 06 юли 2014 08:42

Неймар няма как да не гледа, защото в момента май няма как да играе на финала независимо какво ще стане.

Коста Рика се доказа, че са мнима изненада, както бях писал по-горе. Биха слаба Италия, подцинил ги и не във форма Уругвай без Суарес и направиха равен с резервите на Англия. После едва биха Гърция. Тук направиха глупост да бутат до дуспи с такива мъки и накрая да останат натхитрени от ван Гаал, у когото беше последния коз.

Иска ми се Аржентина да бие Холандия, но не ми се вярва. Тия арХентинците са банда без команда. Такъв хаус спретнаха с Белгия.


-------------------------------------------
В заглавието на темата: съзнавате ли, че (4:3 aet) ознавача 4:3 след добавено време. При дуспи се пише "p".

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот Pichichi » 06 юли 2014 09:13

Мач с мач не си приличат, Аржентина не е нищо особено, а сега са без Ди Мария и Кун на един крак не мога да кажа че са фаворит
с/у Холандия. Викате Холандия нищо не играли с/у Австралия ами Аржентина какво игра с/у Иран?
Отборите са доста слабички така че всичко е възможно.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот NOMER14 » 06 юли 2014 09:20

Тъпо е да се сравнява представянето на Коста Рика с нашето американско лято.
Снощи нямаше костариканските Стоичков, Балъков, Лечков, Костадинов, Сираков..., а за дузпите и Михайлов.Смо някаква защита.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот RedeviL » 06 юли 2014 10:04

Аржентина ще е новият шампион! Почти никой не говори за тях в началото на мондиала, без мнго блясък и голове си се промъкват напред.

П.П. И все пак не подценявайте Холандия, както и не си правете изводи от един или друг мач! Извинявайте, но срещу толкова добре групиран отбор, какво друго сте очаквали като игра? ;)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот NOMER14 » 06 юли 2014 10:34

И четирите отбора могат да станат шампиони, защото имат шампионски дух.
Трите са го правили вече няколко пъти, а Холандия си чака реда вече 40 години.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот matador1 » 06 юли 2014 10:34

RedeviL написа:Аржентина ще е новият шампион! Почти никой не говори за тях в началото на мондиала, без мнго блясък и голове си се промъкват напред.

П.П. И все пак не подценявайте Холандия, както и не си правете изводи от един или друг мач! Извинявайте, но срещу толкова добре групиран отбор, какво друго сте очаквали като игра? ;)


Ай стига ве. Преди да започне първенството четох сума анализи и мнения на известни жуналисти и глупости из света. Поне 95% твърдяха, че финалъ ще е между Бразилия и Аржентина, а поне половината от тях смятаха, че Аржентина ще спечели. Аржентина винаги е считана за фаворит и почти винаги с тръгва безславно.

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот drogooo » 06 юли 2014 10:35

matador1 написа:Неймар няма как да не гледа, защото в момента май няма как да играе на финала независимо какво ще стане.

Коста Рика се доказа, че са мнима изненада, както бях писал по-горе. Биха слаба Италия, подцинил ги и не във форма Уругвай без Суарес и направиха равен с резервите на Англия. После едва биха Гърция. Тук направиха глупост да бутат до дуспи с такива мъки и накрая да останат натхитрени от ван Гаал, у когото беше последния коз.

Иска ми се Аржентина да бие Холандия, но не ми се вярва. Тия арХентинците са банда без команда. Такъв хаус спретнаха с Белгия.


-------------------------------------------
В заглавието на темата: съзнавате ли, че (4:3 aet) ознавача 4:3 след добавено време. При дуспи се пише "p".



капацитети сте, правилата знаете, статистики следите. Кой бил слаб,кой бил подценен...!
Ама е трагедия да си го прочел във спортните новини от вчера хиляда пъти и пак не знаеш ,че правилно е да се пише дуЗпа, мн.ч. дуЗпи. От френски (douze pas ’дванадесет стъпки’) :!:
хиляда пъти си го написал!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот enguerino » 06 юли 2014 10:49

Зайчето щеше да изкочи където най-малко се очакваше :)

Жалко за Ван Гал - няма да може да седне следващия мач и ще трябва да води прав :(

Офтопик:
Изображение
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 aet)

Мнениеот matador1 » 06 юли 2014 10:50

drogooo написа:
matador1 написа:Неймар няма как да не гледа, защото в момента май няма как да играе на финала независимо какво ще стане.

Коста Рика се доказа, че са мнима изненада, както бях писал по-горе. Биха слаба Италия, подцинил ги и не във форма Уругвай без Суарес и направиха равен с резервите на Англия. После едва биха Гърция. Тук направиха глупост да бутат до дуспи с такива мъки и накрая да останат натхитрени от ван Гаал, у когото беше последния коз.

Иска ми се Аржентина да бие Холандия, но не ми се вярва. Тия арХентинците са банда без команда. Такъв хаус спретнаха с Белгия.


-------------------------------------------
В заглавието на темата: съзнавате ли, че (4:3 aet) ознавача 4:3 след добавено време. При дуспи се пише "p".



капацитети сте, правилата знаете, статистики следите. Кой бил слаб,кой бил подценен...!
Ама е трагедия да си го прочел във спортните новини от вчера хиляда пъти и пак не знаеш ,че правилно е да се пише дуЗпа, мн.ч. дуЗпи. От френски (douze pas ’дванадесет стъпки’) :!:
хиляда пъти си го написал!!!


Тва да не е форум за правопис. Я огледай колко хора са написали мУндиял, да не говорим за другото.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34749
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Холандия - Коста Рика - 0:0 (4:3 д.)

Мнениеот MuFc1878 » 06 юли 2014 11:21



На меринджейчето нещо много му е смешно :roll:


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта