Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот Синичко » 30 юни 2014 12:35

На това викате шамар? :lol: Беше просто леко потупване, до колкото виждам с добронамереност. Медел очевидно е изнервен и не отвръща позитивно.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот matador1 » 30 юни 2014 12:37

Синичко написа:На това викате шамар? :lol: Беше просто леко потупване, до колкото виждам с добронамереност. Медел очевидно е изнервен и не отвръща позитивно.


1. Преди време на "щипване със зъби" му викаха "хапане". Да, това е шамар при това положение.
2. Не беше добронамерено предвид реакцията и не само.
3. Има данни, че играчите са се шамарили още в тунела, ФИФАта го разследвала.

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот Синичко » 30 юни 2014 12:40

matador1 написа:
Синичко написа:На това викате шамар? :lol: Беше просто леко потупване, до колкото виждам с добронамереност. Медел очевидно е изнервен и не отвръща позитивно.

1. Преди време на "щипване със зъби" му викаха "хапане". Да, това е шамар при това положение.
2. Не беше добронамерено предвид реакцията и не само.
3. Има данни, че играчите са се шамарили още в тунела, ФИФАта го разследвала.

Оня настървено си личи, как се насочва към рамото на Киелини. Аз тук видях докосване от страна на Фред по лицето на Медел. Еми да разследва ФИФАта, който заслужава -да си получи наказанието.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот BRF » 30 юни 2014 12:55

Синичко написа:
matador1 написа:
Синичко написа:На това викате шамар? :lol: Беше просто леко потупване, до колкото виждам с добронамереност. Медел очевидно е изнервен и не отвръща позитивно.

1. Преди време на "щипване със зъби" му викаха "хапане". Да, това е шамар при това положение.
2. Не беше добронамерено предвид реакцията и не само.
3. Има данни, че играчите са се шамарили още в тунела, ФИФАта го разследвала.

Оня настървено си личи, как се насочва към рамото на Киелини. Аз тук видях докосване от страна на Фред по лицето на Медел. Еми да разследва ФИФАта, който заслужава -да си получи наказанието.

Кво значи настървено?Ако ти забия един юмрук усмихвайки се,ще има ли разлика със същото ама да съм намръщен!Или едното ще го приемеш като детска игра,пък за другото ще съм за затвор!
Стига с тия разследвания!Има си съдии,ако видят,видят!Ако не ДГД!
В общи линии РУК за наказанията по видеозапис!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот iliev72 » 30 юни 2014 13:07

ФИФА вече стана за смях с наказанията си и неадекватността към ситуацията в момента !
Има ли значение какво ще решат а ?! Мисля , че, техният кредит на доверие от хората занимаващи се с футбол си замина с наказанието на Суарез.
Да правят какво знаят старчоците. Така или иначе вече станаха за смях. Не мисля ,че има значение колко пъти ще станат за смях.
Чакаме следващото наказание за да се посмеем на воля :lol: :lol: :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот stefani » 30 юни 2014 16:57

Колумбия ще ги размаже тия некадърници :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

mimi29
Мнения: 358
Регистриран на: 29 ное 2010 00:14
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот mimi29 » 30 юни 2014 16:59

Нямат нищо общо 2 та случая .Шамари удари има непрекъснато но да ухапеш съперник или нещо не си наред или си педал :mrgreen: Много много рядко даден футболист може даже да си помисли да ухапе някой а за да го направи да не говорим.Отива си в къщи и вика на жена си днес ухапах противник ташак :mrgreen:
седим си аз у комунизъмъ пубер на 10-12 годинки.
и чувам, че у Италия почнала страстната седмица.
И си викам: тия сигурно се ебът по площадите и никой на никого не отказва.... трее се посети

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот Синичко » 30 юни 2014 21:33

BRF написа:
Синичко написа:
matador1 написа:
Синичко написа:На това викате шамар? :lol: Беше просто леко потупване, до колкото виждам с добронамереност. Медел очевидно е изнервен и не отвръща позитивно.

1. Преди време на "щипване със зъби" му викаха "хапане". Да, това е шамар при това положение.
2. Не беше добронамерено предвид реакцията и не само.
3. Има данни, че играчите са се шамарили още в тунела, ФИФАта го разследвала.

Оня настървено си личи, как се насочва към рамото на Киелини. Аз тук видях докосване от страна на Фред по лицето на Медел. Еми да разследва ФИФАта, който заслужава -да си получи наказанието.

Кво значи настървено?Ако ти забия един юмрук усмихвайки се,ще има ли разлика със същото ама да съм намръщен!Или едното ще го приемеш като детска игра,пък за другото ще съм за затвор!
Стига с тия разследвания!Има си съдии,ако видят,видят!Ако не ДГД!
В общи линии РУК за наказанията по видеозапис!

Какъв юмрук, бе, момче? Това на Фред юмрук ли е? Съдиите нямат очи на гъза, че да виждат всичко. Неспортсменското поведение трябва да се наказва.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот Unforgiven_M » 30 юни 2014 22:30

Гледам има още неадекватници /ще ме прощавате, ама наричам нещата с истинските им имена/, които се възмущават от наказанието на Суарес... Ще си помисли човек, че никога не сте го гледали какви "цигании" прави постоянно. Ами той си е за наказание перманентно.
А що се отнася до "шамара" от този клип - ако накажат жълтия, значи червения трябва да го накажат с един мач повече, че е по-агресивен...
Автора на писанието от първия пост е болен!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот Unforgiven_M » 30 юни 2014 22:33

caci написа:А пък за ударите с ръка по лицето и главата,които се получават при борба за топка,според мен изобщо не трябва да се свирят,а те дори и червени картони вадят.

Дай да скочим за топката и умишлено да ти разбия носа с лакът като си отворен...
ей тъй уж в борба за топката...


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта