СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14726
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот smoothc » 28 юни 2014 22:51

Не, не иде реч за Уругвай ...

[offtopic]Arg2014.com :)[/offtopic]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот ralka_levskarka » 28 юни 2014 22:57

Чили заслужават уважение. Не успях да гледам мача, но браво за това, което са направили.

П.С. с тевез нацелихме равния, но не и победителя :(
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14726
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот smoothc » 28 юни 2014 23:06

И защо да нямат психиката? Какво значи, че си се размекнал на дузпи, като си ги спечелил? Голяма глупост каза. Чак и АйКю-то им сметна, брей... Аз пък си мисля, че не индивидуалностите, а точно колективът изпъква в този отбор на Бразилия. Индивидуалните качества са по-скоро в защитата. Играта им куца досега, но те и италианците не почнаха добре 2006. А това да кажеш, че Холандия/Германия ще ги бият с разлика не е много сериозно.

1.Защото нямат психиката,това вече го казах!
2.Какъв колектив в този отбор на Бразилия? :) Добре,че е Тиаго Силва(като малко по-умен от всички) да ги строява,че в противен случай изобщо не ми се мисли какво ще става...
3.Да сравняваш Италия 2006 и Бразилия 2014 е меко казано абсурдно,да не кажа смешно! Играчи-институции играха тогава за Скуадрата,но...да не задълбаваме излишно!
4.Проблемът е,че не го казвам само аз :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22755
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот NOMER14 » 28 юни 2014 23:18

smoothc написа:
И защо да нямат психиката? Какво значи, че си се размекнал на дузпи, като си ги спечелил? Голяма глупост каза. Чак и АйКю-то им сметна, брей... Аз пък си мисля, че не индивидуалностите, а точно колективът изпъква в този отбор на Бразилия. Индивидуалните качества са по-скоро в защитата. Играта им куца досега, но те и италианците не почнаха добре 2006. А това да кажеш, че Холандия/Германия ще ги бият с разлика не е много сериозно.

1.Защото нямат психиката,това вече го казах!
2.Какъв колектив в този отбор на Бразилия? :) Добре,че е Тиаго Силва(като малко по-умен от всички) да ги строява,че в противен случай изобщо не ми се мисли какво ще става...
3.Да сравняваш Италия 2006 и Бразилия 2014 е меко казано абсурдно,да не кажа смешно! Играчи-институции играха тогава за Скуадрата,но...да не задълбаваме излишно!
4.Проблемът е,че не го казвам само аз :)

Това е може би най-слабата формация на Бразилия на СП. Щом Неймарчо им е звездата, какво да е нивото на другите. Това не пречи да спечелят домашното СП.

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот Синичко » 28 юни 2014 23:24

smoothc написа:
И защо да нямат психиката? Какво значи, че си се размекнал на дузпи, като си ги спечелил? Голяма глупост каза. Чак и АйКю-то им сметна, брей... Аз пък си мисля, че не индивидуалностите, а точно колективът изпъква в този отбор на Бразилия. Индивидуалните качества са по-скоро в защитата. Играта им куца досега, но те и италианците не почнаха добре 2006. А това да кажеш, че Холандия/Германия ще ги бият с разлика не е много сериозно.

1.Защото нямат психиката,това вече го казах!
2.Какъв колектив в този отбор на Бразилия? :) Добре,че е Тиаго Силва(като малко по-умен от всички) да ги строява,че в противен случай изобщо не ми се мисли какво ще става...
3.Да сравняваш Италия 2006 и Бразилия 2014 е меко казано абсурдно,да не кажа смешно! Играчи-институции играха тогава за Скуадрата,но...да не задълбаваме излишно!
4.Проблемът е,че не го казвам само аз :)

Аз не казвам, че Бразилия са кой знае какъв отбор и ще станат световен шампион. Но имат своите шансове. Не казвам и, че показват добра игра.
1) Затова правя сравнения с Италия, които до 1/4 финала също не блестяха, даже напротив. Правя връзка с това, а не с емблематичните играчи на Италия по това време - но все пак Луиз, Оскар, Силва, Неймар са далеч по-млади от Канаваро, Буфон, Пирло, Гатузо, Тони и Дел Пиеро и не се знае до къде ще стигнат.
2) И как съдиш, че нямат колектив от "ниското им IQ"? Те може да са цигани, симуланти, прости и квито още щеш, но това не пречи да са сплотени и обединени около общата цел.
3) Не може да спечелят на дузпи и да кажеш, че нямат психика. Абсурдно е! Все едно да кажа, че лятото ще почивам на Хаваите и нямам пари.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19118
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот TodorT » 28 юни 2014 23:49

Дузпата брои ли се за гол в сметката на Неймар ? :roll:

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7185
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот vasilnv » 28 юни 2014 23:51

Stahlgewitter написа:
vasilnv написа:ЙЕС ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Вече съм на 90% сигурен, че бразилците ще спечелят Световното!

Кво ще кажете за съдията? Пак ли подкрепи Бразилия? :shock: Много сте ми забавни, хейтърчета. :)

И за 10% ще гризеш нокти после.

Мога да ти кажа и защо смятам така. За мен, бразилците могат да вкарат всеки един отбор, който играе отворено. Но отпред имат Оскар, Хълк, Неймар.. креативност и мощ. Какво повече да искаш? :twisted:
Въпросът е колко ще допуснат. Щото една Германия едва ли ще ги жали много. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7185
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот vasilnv » 28 юни 2014 23:53

Tobacco написа:
vasilnv написа:
Кво ще кажете за съдията? Пак ли подкрепи Бразилия? :shock: Много сте ми забавни, хейтърчета. :)

Ти изобщо знаеш ли значението на определението което си сложил? :roll:

Ти забележки недей да ми правиш. :) Въздържал съм се да те цитирам и отговарям от онзи случай, моля те прави и ти същото. :)
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот Долгопол » 28 юни 2014 23:56

vasilnv написа:
Stahlgewitter написа:
vasilnv написа:ЙЕС ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Вече съм на 90% сигурен, че бразилците ще спечелят Световното!

Кво ще кажете за съдията? Пак ли подкрепи Бразилия? :shock: Много сте ми забавни, хейтърчета. :)

И за 10% ще гризеш нокти после.

Мога да ти кажа и защо смятам така. За мен, бразилците могат да вкарат всеки един отбор, който играе отворено. Но отпред имат Оскар, Хълк, Неймар.. креативност и мощ. Какво повече да искаш? :twisted:
Въпросът е колко ще допуснат. Щото една Германия едва ли ще ги жали много. :lol:


Момченце, личи ти, че изобщо не си гледал Бразилия. ;) Ти си някакво псевдо бразилско фенче, което даже не разбира играта им. Силата на Бразилия е в защитата ! В атака не успяха да вкарат на Мексико и едвам го направиха срещу Хърватия.

НО имат само 3 допуснати гола в последните 12 мача :!: В момента Бразилия е много строго подреден, дефанзивен отбор, разчитащ САМО на контра-атаки. Напред ги носи само Неймар и Оскар, който понякога прави страхотни игри. Обясняваш се като малка пикла, да не си на 15 години?
Последна промяна от Долгопол на 29 юни 2014 00:01, променено общо 1 път.
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

Потребителски аватар
Capitan Puyol
Мнения: 449
Регистриран на: 20 сеп 2013 16:42

Re: СП 2014 | 1/8 финал |Бразилия - Чили - 1:1 (3:2 д.) FT

Мнениеот Capitan Puyol » 29 юни 2014 00:01

Абе къв е тоя хейт по бразилците при положение, че голяма част от тия играчи ви дърпат любимите клубни отбори ? :roll:
То и аз по принцип съм за Аржентина от южноамериканските отбори, ама тука някои се оливат вече в омразата си... :shock:


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта