СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14726
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот smoothc » 26 юни 2014 01:02

Червеният картон на Валенсия беше страшно пресилен,но с него и без него...еквадорците просто нямаха никакви сериозни аргументи за победата.
Ако бяха играли така здраво в защита срещу Швейцария,вероятно сега щяха да бъдат на 1/8 финалите,но пък и време беше един от Южномериканските отбори да отпадне.
Французите явно трябва да са под напрежение,че да играят както трябва...ще ги видим срещу Нигерия :)
В крайна сметка каквото се очакваше,това се и случи като финален акорд в тази група.Франция се оказа твърде голяма хапка за Еквадор,докато опита и разликата в класите при Хондурас и Швейцария си казаха тежката дума.

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот bobo_13 » 26 юни 2014 01:05

Поредна съдийска балтия на това световно. Пресилен червен картон, а Кедъра и оная руса пача пускат положението на забавен кадър, коментират и пак не виждат, че в най-лошия случай това е подложка и жълт картон....той и коментатора им го обясни за мъртва топка....Валенсия даже се опита да настъпи самата топка, но кракът му отскочи, докато французина доста свирепо се хвърли на шпагат....както и да е.
Тези простотии, че не си давал зор французите смао нашите БГ журналя може да го измислят. Нали всички тези резервни играчи, които Дешан беше пуснал искат да се покажат и докажат на световно първенстов....ка да няма да играят на 100% още повече, че за тях това може да е и единствения мач на този шампионат....
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14726
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот smoothc » 26 юни 2014 01:11

С класирането на Швейцария и Гърция...Европа сякаш възвърна няколко позиции :)
Утре очаквам Русия да стане поредния представител от зона Европа,пък за Португалия трябва да се случи някакво чудо,че да се класират.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот doktora25 » 26 юни 2014 01:30

Днес е хубав ден! Директният сблъсък Европа - Америка се реши в правилната посока, макар че от французите имаше какво още да се желае.
Голяма и сърцата Швейцария! Шакири ще пука аржентински балони! :twisted: Голям Шер, ръководството на Байерн да не се оглежда за защитници, ами да го взима директно! :idea:
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот matador » 26 юни 2014 01:48

doktora25 написа:Днес е хубав ден! Директният сблъсък Европа - Америка се реши в правилната посока, макар че от французите имаше какво още да се желае.
Голяма и сърцата Швейцария! Шакири ще пука аржентински балони! :twisted: Голям Шер, ръководството на Байерн да не се оглежда за защитници, ами да го взима директно! :idea:

И в този мач се видя ,че футбола в Южна Америка става все по-силен един от грандовете в Европа не може да победи Еквадор който играха почти цяло полувреме с човек по-малко.

THE G.A.M.E
Мнения: 49967
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 юни 2014 02:16

doktora25 написа:Шакири ще пука аржентински балони! :twisted:

:lol: :lol: :lol:

Mдa, aмa у дома. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16813
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 26 юни 2014 09:50

Жалко за Еквадор. Явно нелепата загуба от Швейцария натежа. Конкретно вчера попречи и грубият фаул на Валенсия - нищо пресилено няма в това изгонване поне според мен. Иначе Алипиев не знам как го измисли това, че Еквадор имали повече положения - аз бях за тях и смятам, че със сигурност повечето ситуации бяха за Франция.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот drizhelev1 » 26 юни 2014 10:45

Като го гледах мача, си мислех, че това е среща от турнира за Купата на Африканските Нации.
BORN TO RUN

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14726
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот smoothc » 26 юни 2014 11:35

Конкретно вчера попречи и грубият фаул на Валенсия - нищо пресилено няма в това изгонване поне според мен.

Значението на думата "грубост" явно не ти е съвсъм ясно ;)

1.Валенсия никога не е бил груб играч!
2.В случая ясно се вижда,че и двамата играят за топката.
3.Валенсия буквално стъпа върху топката,а същевременно защитника го блокира и забележи как Валенсия загуби баланс и просто крака му се "преплъзна" така да се каже върху този на защитника.Нямаше почти никакъв шанс да не закачи тялото на защитника,но въпросът е че тук нямаше никаква умисъл в неговите действия,просто игровата ситуацията беше такава.
В такива случаи съдиите трябва да проявяват творчество,а не да следват буквата на правилника механично.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16813
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Еквадор - Франция (Група Е) - 0:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 26 юни 2014 11:51

smoothc написа:
Конкретно вчера попречи и грубият фаул на Валенсия - нищо пресилено няма в това изгонване поне според мен.

Значението на думата "грубост" явно не ти е съвсъм ясно ;)

1.Валенсия никога не е бил груб играч!
2.В случая ясно се вижда,че и двамата играят за топката.
3.Валенсия буквално стъпа върху топката,а същевременно защитника го блокира и забележи как Валенсия загуби баланс и просто крака му се "преплъзна" така да се каже върху този на защитника.Нямаше почти никакъв шанс да не закачи тялото на защитника,но въпросът е че тук нямаше никаква умисъл в неговите действия,просто игровата ситуацията беше такава.
В такива случаи съдиите трябва да проявяват творчество,а не да следват буквата на правилника механично.

Валенсия съм го гледал достатъчно и знам, че не е груб играч. (Това обаче в случая не е никакъв аргумент - всеки играч може понякога да направи груб фаул, без да е груб по принцип.) Да, като гледам сега пак, действително забелязвам, че кракът му просто се плъзна. Идеята ми първоначално беше, че подобно влизане може да предизвика дори счупване, а подобни опасни неща би следвало да се наказват точно така. Това, че няма умисъл, по принцип също не може да е твърд аргумент, защото счупвания стават от нескопосани намеси, пък ако ще и счупването да е предизвикано без умисъл. ОК, да речем, че в конкретния случай действително може да греша - казвам го на база на това, което си качил.
(Само че недей да ми казваш кое ми е ясно и кое не - подобни коментари дразнят. И това, че в дадена изолирана ситуация съм направил неточна преценка, не значи, че по принцип не ми е ясно що е "грубост", така че се въздържай от подобни повърхностни генерални изводи.)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта