СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 25 юни 2014 10:51

Маги Стралска написа:дуспа имаше... кьорав е не съдията.... а който твърди обратното.... :)

На това видео (около 0:46-47) се вижда идеално, че няма нарушение. Може би имаше контакт с крака на защитника, но не той наруши равновесието на Самарас - нападателят падна, защото ритна земята, а може би и ритна единия си крак с другия. Точно съдията си е кьоравият, а не тези, които смятаме, че няма нарушение (като гледам, не съм само аз). :arrow: http://www.smh.com.au/fifa-world-cup-20 ... zskqb.html
Отсъждането е повече от скандално. Пак казвам - Гърция бяха много по-добрият отбор, но нека да бият по правилата. Това, че даден отбор "заслужава" победата, не значи, че трябва да му бъде подарявана. Всяка седмица на клубно ниво виждаме отбори, които създават куп положения срещу уж по-класен съперник, но губят, защото не могат да си ги вкарат. И те уж "заслужават", ама не ги подпират.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот stoper » 25 юни 2014 13:21

Хах южните съседи щяха да излезат от групата с един гол :Р Не че сега с два е по-малко смешно. Че отгоре на всичко, ше играят и с Коста Рика.
Тия пичове с 6 гола могат да станаш световни шампиони :)

Не знам дали заслужаваха да минат напред, но Кот д'Ивоар заслужаваше да отпадне.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот matador1 » 25 юни 2014 14:02

Кой им се пада на четвъртфинал ако бият?

Оу! Видях! Мексико или Холандия!

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 25 юни 2014 14:20

Много са гадни тия гърци, за кой пореден път все накрая се класират напред, как исках кот дивоарците да продължат, жалко. Искам Коста Рика да ги смачка и да се прибират у дома, дразнещ отбор са гърците, с отвратителната си игра, няма да ги гледам повече.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот Маги Стралска » 25 юни 2014 19:45

Udoji90 написа:
Маги Стралска написа:дуспа имаше... кьорав е не съдията.... а който твърди обратното.... :)

На това видео (около 0:46-47) се вижда идеално, че няма нарушение. Може би имаше контакт с крака на защитника, но не той наруши равновесието на Самарас - нападателят падна, защото ритна земята, а може би и ритна единия си крак с другия. Точно съдията си е кьоравият, а не тези, които смятаме, че няма нарушение (като гледам, не съм само аз). :arrow: http://www.smh.com.au/fifa-world-cup-20 ... zskqb.html
Отсъждането е повече от скандално. Пак казвам - Гърция бяха много по-добрият отбор, но нека да бият по правилата. Това, че даден отбор "заслужава" победата, не значи, че трябва да му бъде подарявана. Всяка седмица на клубно ниво виждаме отбори, които създават куп положения срещу уж по-класен съперник, но губят, защото не могат да си ги вкарат. И те уж "заслужават", ама не ги подпират.

уф че си смешко..... контакт имаше.... вследствие на което.... Самарас вместо топката.... ритна земята.... достатъчно добре ли го обясних..... :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 25 юни 2014 21:07

Маги Стралска написа:уф че си смешко..... контакт имаше.... вследствие на което.... Самарас вместо топката.... ритна земята.... достатъчно добре ли го обясних..... :)

И без да обясняваш, е съвсем ясно какво имаш предвид. Само че не всеки контакт е нарушение - в случая имаше такъв, но той беше предизивкан от самия Самарас, който ритна крака на съперников играч, а не от защитника, който по никакъв начин не посегна да го фаулира. И по-кротко с епитетите - все пак всеки си има право на мнение и аргументи и не е длъжен да се съгласява с чуждите такива. (Доколкото виждам, и други хора са на моето мнение - дали е коректно да бъдат определени като смешковци. :? ) Все тая, минало свършено, няма смисъл да се дъвче още... :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 25 юни 2014 22:28

:mrgreen:

Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот TodorT » 25 юни 2014 23:02

ChelseaFUN написа:Много са гадни тия гърци, за кой пореден път все накрая се класират напред, как исках кот дивоарците да продължат, жалко. Искам Коста Рика да ги смачка и да се прибират у дома, дразнещ отбор са гърците, с отвратителната си игра, няма да ги гледам повече.

+1 ама имат късмет бе, мамка му :x

Потребителски аватар
GeN0
Мнения: 39
Регистриран на: 19 юни 2014 15:56
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот GeN0 » 26 юни 2014 17:58

https://vine.co/v/Mtnxa6HXg7p

Одеве ми попадна, съвсем редовна дуспа е било. До одеве все още си мислех че гърците са бутнати напред.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Гърция-Кот д'Ивоар [група C] - 2:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 26 юни 2014 18:15

Хммм, от тази гледна точка наистина май изглежда да е дузпа. Явно съм се заблудил, а и не само аз. Е, поне вече ще ме е яд по-малко - само на отбора, а не на съдията. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта