СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот Червени Воини » 22 юни 2014 00:08

Браво и на двата птбора, добри пари ми изкараха. :geek:
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот doktora25 » 22 юни 2014 00:20

Доста ме притеснява играта в дефанзивен план. Усети се липсата и на втори опорен халф в дълги моменти от второто полувреме. Не знам Швайнщайгер може ли да играе цял мач, Кедира не е това, което бе преди 2 години, а Лам само не стига. Гинтер не знам каква работа може да свърши, но според мен трябваше да бъде викнат и още един в състава (примерно Ларс Бендер). Като цяло класирането за елиминациите не ме притеснява, но не си ли решим проблемите в защита нищо добро не ни чака. Особено срещу французите (ако те са съперникът на 4-финалите) няма толкова лесно да стане обръщането, ако те поведат в резултата.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот daniel875 » 22 юни 2014 00:23

doktora25 написа:Доста ме притеснява играта в дефанзивен план. Усети се липсата и на втори опорен халф в дълги моменти от второто полувреме. Не знам Швайнщайгер може ли да играе цял мач, Кедира не е това, което бе преди 2 години, а Лам само не стига. Гинтер не знам каква работа може да свърши, но според мен трябваше да бъде викнат и още един в състава (примерно Ларс Бендер). Като цяло класирането за елиминациите не ме притеснява, но не си ли решим проблемите в защита нищо добро не ни чака. Особено срещу французите (ако те са съперникът на 4-финалите) няма толкова лесно да стане обръщането, ако те поведат в резултата.

Жалко за Гана! Прекрасен мач на африканците и само майсторството на Клозе спаси германците от заслужена загуба.
Гуардиола добре работи за съперниците на бундестима, като разбалансира тима на "арийците", но Льов си разбира от работата повече и не прави същите глупости.
Льов e треньор, Гуардиола - не.
Мустафи и той ли е германец ;)
Последна промяна от daniel875 на 22 юни 2014 00:27, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот Der Führer » 22 юни 2014 00:27

doktora25 написа:Доста ме притеснява играта в дефанзивен план. Усети се липсата и на втори опорен халф в дълги моменти от второто полувреме. Не знам Швайнщайгер може ли да играе цял мач, Кедира не е това, което бе преди 2 години, а Лам само не стига. Гинтер не знам каква работа може да свърши, но според мен трябваше да бъде викнат и още един в състава (примерно Ларс Бендер). Като цяло класирането за елиминациите не ме притеснява, но не си ли решим проблемите в защита нищо добро не ни чака. Особено срещу французите (ако те са съперникът на 4-финалите) няма толкова лесно да стане обръщането, ако те поведат в резултата.

Какъв Лам , какви 5 лева ... за два мача няма спечелено единоборство . Срещу Португалия на 2-3 започна опасни контри за съперника . Днес е с основна вина за втория гол на Гана . Просто не му е там мястото ... Дори и плешивия каталунец го разбра , само ядящия сополите си хомосексуалист - не .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот daniel875 » 22 юни 2014 00:28

Der Führer написа:
doktora25 написа:Доста ме притеснява играта в дефанзивен план. Усети се липсата и на втори опорен халф в дълги моменти от второто полувреме. Не знам Швайнщайгер може ли да играе цял мач, Кедира не е това, което бе преди 2 години, а Лам само не стига. Гинтер не знам каква работа може да свърши, но според мен трябваше да бъде викнат и още един в състава (примерно Ларс Бендер). Като цяло класирането за елиминациите не ме притеснява, но не си ли решим проблемите в защита нищо добро не ни чака. Особено срещу французите (ако те са съперникът на 4-финалите) няма толкова лесно да стане обръщането, ако те поведат в резултата.

Какъв Лам , какви 5 лева ... за два мача няма спечелено единоборство . Срещу Португалия на 2-3 започна опасни контри за съперника . Днес е с основна вина за втория гол на Гана . Просто не му е там мястото ... Дори и плешивия каталунец го разбра , само ядящия сополите си хомосексуалист - не .

Лаам е най - добрият десен бек в света, но явно само Хайнкес го знае от последните му наставници. Другите са некадърници - кой от кой по-голям.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот Der Führer » 22 юни 2014 00:29

daniel875 написа:
doktora25 написа:Доста ме притеснява играта в дефанзивен план. Усети се липсата и на втори опорен халф в дълги моменти от второто полувреме. Не знам Швайнщайгер може ли да играе цял мач, Кедира не е това, което бе преди 2 години, а Лам само не стига. Гинтер не знам каква работа може да свърши, но според мен трябваше да бъде викнат и още един в състава (примерно Ларс Бендер). Като цяло класирането за елиминациите не ме притеснява, но не си ли решим проблемите в защита нищо добро не ни чака. Особено срещу французите (ако те са съперникът на 4-финалите) няма толкова лесно да стане обръщането, ако те поведат в резултата.

Жалко за Гана! Прекрасен мач на африканците и само майсторството на Клозе спаси германците от заслужена загуба.
Гуардиола добре работи за съперниците на бундестима, като разбалансира тима на "арийците", но Льов си разбира от работата повече и не прави същите глупости.
Льов e треньор, Гуардиола - не.
Мустафи и той ли е германец ;)

Майсторство :mrgreen: ... че топката си влизаше и след удара на Хьоведес . Льов е такъв треньор , че ворото полувреме Германия игра с 4 централни защитници и един бек , който игра халф :roll:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот soccerav » 22 юни 2014 00:36

На Лам мястото му не е там! Боатенг е супер некадърен, не разбирам защо дори е в групата за Световното. Дано германците да смачкат хамериканците с 4-5 гола в последния мач.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G), 21.06, 22:00

Мнениеот sin4ec » 22 юни 2014 00:48

Son of God написа:
sin4ec написа:Малииииииии, къф позор за мандшафта... :)


Кое е позор, че не разбрах? Аз знам, че Германия ще бие Гана 3-2 :!: :!: :!:

Пишман пророк, ти си разкрит!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот doktora25 » 22 юни 2014 00:49

Der Führer написа:
doktora25 написа:Доста ме притеснява играта в дефанзивен план. Усети се липсата и на втори опорен халф в дълги моменти от второто полувреме. Не знам Швайнщайгер може ли да играе цял мач, Кедира не е това, което бе преди 2 години, а Лам само не стига. Гинтер не знам каква работа може да свърши, но според мен трябваше да бъде викнат и още един в състава (примерно Ларс Бендер). Като цяло класирането за елиминациите не ме притеснява, но не си ли решим проблемите в защита нищо добро не ни чака. Особено срещу французите (ако те са съперникът на 4-финалите) няма толкова лесно да стане обръщането, ако те поведат в резултата.

Какъв Лам , какви 5 лева ... за два мача няма спечелено единоборство . Срещу Португалия на 2-3 започна опасни контри за съперника . Днес е с основна вина за втория гол на Гана . Просто не му е там мястото ... Дори и плешивия каталунец го разбра , само ядящия сополите си хомосексуалист - не .

С това съм напълно съгласен, но и отчитам, че както няма достатъчно бекове в състава, няма и достатъчно опорни халфове, чиято задача е да не изглежда защитата като разграден двор. Единствената възможност без Лам е Швайнщайгер-Кедира.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: СП 2014, Мач №28: Германия - Гана (Група G) - 2:2 FT

Мнениеот sin4ec » 22 юни 2014 00:56

doktora25 написа:С това съм напълно съгласен, но и отчитам, че както няма достатъчно бекове в състава, няма и достатъчно опорни халфове, чиято задача е да не изглежда защитата като разграден двор. Единствената възможност без Лам е Швайнщайгер-Кедира.

Докторе, с всичките ми симпатии към Германия, пълен ташак са! Въобще всички отбори с играчи в европейските топ първенства са зле. Не е нормално да играеш 60-70 мача на сезон, да те емнат на лагер и-на Световно... И аз да съм, и аз няма да си давам зор, ебах ти и световното. Сбъркани са нещата...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта