СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 юни 2014 09:34

smoothc написа:Докъде ще стигне Швейцария зависи от много неща,но ти по-добре се тревожи за твоите прехвалени любимци,които ако всичко е честно и прозрачно максимумът им е 1/4 финал ;)
Срещу Чили може и да се промъкнете някак си,но срещу Холандия....мама мия,резилът ще е пълен!
Усещаш ли Ван Гаал кво ще ви прави(как обича бразилците той,ако знаеш... :) ),а Ван Перси...как го(ги) ниже на Жужи Сезар,а? :)
Съчувствам му на Сколари...сигурно ще си изяде мустака от яд :)

Холандия,коята аха-аха да падне от Австралия...За ТАЗИ Холандия ли ми говориш??? :mrgreen:
Не можах да разбера защо Ван Гаал трябва да обича или не обича бразилците,но ти си знаеш...

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот smoothc » 21 юни 2014 10:26

Холандия,коята аха-аха да падне от Австралия...За ТАЗИ Холандия ли ми говориш??? :mrgreen:
Не можах да разбера защо Ван Гаал трябва да обича или не обича бразилците,но ти си знаеш...

Да,точно за тази Холандия,която до момента е най-резултатният отбор(заедно с Франция) на СП ;)
А какво да кажем за Бразилия-цял свят видя гаврата срещу Хърватска и подаръка на съдията(че и пародия направиха след това в интернет),а срещу Мексико(една от най-слабите им формации за последните няколко години)дори и гол не успяха да вкарат.
Да,Ван Гаал изключително много обича бразилците :)

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4914
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот barca4ever » 21 юни 2014 10:40

smoothc написа:
Холандия,коята аха-аха да падне от Австралия...За ТАЗИ Холандия ли ми говориш??? :mrgreen:
Не можах да разбера защо Ван Гаал трябва да обича или не обича бразилците,но ти си знаеш...

Да,точно за тази Холандия,която до момента е най-резултатният отбор(заедно с Франция) на СП ;)
А какво да кажем за Бразилия-цял свят видя гаврата срещу Хърватска и подаръка на съдията(че и пародия направиха след това в интернет),а срещу Мексико(една от най-слабите им формации за последните няколко години)дори и гол не успяха да вкарат.
Да,Ван Гаал изключително много обича бразилците :)

Холандците нямат психика да са Световни шампиони, тва се видя и преди 4 години на финала срещу Испания. Никой друг отбор няма 3 финала и да не е печелила нито един. Франсета са до първия сериозен отбор. Аз очаквам някоя сериозна сензация и един от финалистите да е Колумбия или Чили, от Коста Рика също може да се очаква много. Да нямаме само някой изнедващ шампион след 22-3 дни :mrgreen:
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот doktora25 » 21 юни 2014 11:12

matador1 написа:Ся бият Хондурас, които вече са изпаднали и се класират.
Това ще е последно първенство на Хицфелд. Според мен имат шанс дори за полуфинал.

Дано си прав, само че те на миналото първенство биха Испания с желязна защита, каквато ще им е необходима срещу Аржентина на 8-финала. Такава обаче вчера не видях. :roll:
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот smoothc » 21 юни 2014 11:15

Холандците нямат психика да са Световни шампиони, тва се видя и преди 4 години на финала срещу Испания. Никой друг отбор няма 3 финала и да не е печелила нито един. Франсета са до първия сериозен отбор. Аз очаквам някоя сериозна сензация и един от финалистите да е Колумбия или Чили, от Коста Рика също може да се очаква много. Да нямаме само някой изнедващ шампион след 22-3 дни.

Напротив! Ако говорим за психика и дисциплина,то Германия и Холандия нямат алтернатива на това СП.
Сега,дали ще станат шампиони зависи от страшно много фактори,но по-важното е,че Холандия прогресира под ръководството на Ван Гаал.
На практика Холандия е доста по-солиден отбор сега,отколкото преди 4 години.Най-малкото нещата,които се случиха на някои от футболистите през последните години,създадоха една такава мащабност и манталитет на истински шампиони.Структурната среда е на почти перфектно ниво-опитни и млади футболисти,достатъчно креативност и класа на резервната скамейка,а и както се вижда прогресът и успехите са факт.
И целият този цикъл се затваря от властната фигура на Луис ван Гаал,които прекрасно балансира ситуацията с огромния си опит от Аякс,Барселона и Байерн Мюнхен,успоредно с най-модерните тенденци във футбола.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот Udoji90 » 21 юни 2014 11:41

Имам симпатии към Франция и съм доволен от този резултат, но не съм очаквал Швейцария да са толкова зле. Вероятно ще стигнат до елиминациите, но големи ядове ще берат, ако продължават така. Аз лично предпочитам Еквадор или Хондурас някак да ги изпревари, но ми изглежда много малко вероятно.

П.П. Искрено се радвам, че Джуру и Сендерос са далеч от Арсенал (и от Валенсия, що се отнася до втория).
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 21 юни 2014 15:37

Както казах Франция не е онзи отбор от предишните световни и европейски. Франция има голям шанс на всичко ;)

wazaw
Мнения: 4
Регистриран на: 11 юли 2013 18:33
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот wazaw » 21 юни 2014 17:01

Гледам всички Франция коментират и с право де, но мисля, че и Швейцария на моменти добра игра. Просто с тази двойка ДЦ-та Джуру/Сендерос толкова. Спомням си преди време в Арсенал какви таланти ги пишеха, станаха на по 28-29 години и все още са нешлифовани диаманти. :D Иначе към Лихтщайнер без забележка(като цяло) Рикардо Родригез е още млад и тепърва ще трупа опит и самочувствие.
Иначе малко късно се включвам в темата, но си поиграх да видя произхода на всеки от играчите на Швейцария, може и да сте го коментирали в предишни теми, но както и да е... :) Та ето списъка:

Spain: R. Rodriguez; Côte d'Ivoire: Johan Djourou; Italy: Tranquillo Barnetta; Turkey: Gökhan Inler; Albania: Granit Xhaka, Valon Behrami, Blerim Džemaili, Xherdan Shaqiri, Admir Mehmedi, Pajtim Kasami; Cape Verde: Gelson Fernandes; BIH: Haris Seferović, Mario Gavranović; Croatia: Josip Drmić;

Доста сериозно присъствие на албанци. Едно нещо имам да кажа...Германия ряпа да яде на тоя фон. Само Касами не е викнат на световното, но нищо.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта