Мачовете между европейските отбори.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Батстанчо » 17 юни 2014 12:07

Фактора ГОРЕЩИНА оказва огромно влияние върху играта на всички отбори.Колкото и да са свикнали някои футболисти на жега, обедни мачове на подобни температури са изключително тежки. Отборите, които сменят темпото и запазват сили ще се предсавят най-добре. От тази гледна точка Холандия, Италия и Германия се предтавиха много добре и играха разумно. Втрещен съм от Робен и рекорда му за скорост в 80 мин. от мач, в който е бягал като кон! 37 км.ч направо нямам думи, какво зобят тези хора не знам!!!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

ivkoni_1
Мнения: 285
Регистриран на: 26 авг 2009 02:18
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот ivkoni_1 » 17 юни 2014 13:50

От видяното досега,определено европейските отбори правят по-добро впечатление като игра,тактическа грамотност,сработеност и ако не побутнат домакински Бразилия,не виждам как ще станат шампиони.Аржентина ги изключвам напълно,нищо качествено не показаха в първият мач,дори имаше моменти на хоас в действията им.Разбира се е още много рано за кардинални прогнози,но........пролича си класата на немци,холандци,италианци.Отборите "втора ръка" от Европа,Хърватско и Босна,бяха равностойни на грандовете от Южна Америка!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот stefani » 17 юни 2014 14:14

ivkoni_1 написа:И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от отборите на европейските държави.Испания- Холандия,Англия-Италия,Германия-Португалия...Вие как мислите?Има ли разлика в нивото на отборите от Европа и останалият свят?


И хубаво че е така
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот защо » 17 юни 2014 15:09

И на мен ми е чудно, че европейските отбори май по-малко им пречи горещината, отколкото на южноамериканските и африканските. Иначе, ясно е, че Европа има много повече силни отбори, Бразилия - Аржентина е единственият неевропейски мач, в който има противници от класата на Испания - Холандия или Англия - Италия, които е нормално да направят по-добри мачове от Иран - Нигерия или Гана - САЩ.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта