Мачовете между европейските отбори.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Балкански Орел » 16 юни 2014 20:09

YANTRA_FOREVER написа:
Балкански Орел написа:60% от африканските и латино отборите без грандовете са по-слаби от България, Сърбия, Черна Гора, Румъния, Иралндия и т.н и т.н..

Да бе :) От Южна Америка евентуално Боливия е по-слаб отбор от тея дето си изброил. От Африка пак 60% е супер хиперболизирано. Ама не ми се спори с хора, които така или иначе не гледат друго освен европейски футбол. Радвайте се на Гърция, Португалия и други подобни цигани :lol:


Аз точно на това Световно не се радвам на нищо, щом моята страна я няма, просто гледам мачовете така както гледам Реал-Барса или Челси-Ман Сити.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 16 юни 2014 20:19

ivkoni_1 написа:
Ботевъ Пловдивски написа:
ivkoni_1 написа:И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от... Англия-Италия...


Точно този мач адски ме разочарова. И двата отбора бяха доста слаби за стандарта си, и тази игра на ходом през голяма част от времето... Бляк. Колумбия, макар и доста разхвърляна и неефективна, по ме грабна с красиви разигравания.


Времето беше определящо тогава и въпреки това мисля,че мача си беше доста добър.Тактически правилно изигран,особено от италианците,с много малко грешки.


И ти си прав, но това италианско успиване на играта и номерца просто не ми харесват. Иначе, да, много добре подредени и преливащи при движението напред на линиите. Виж, обаче играта на скорост, експлозивността и раздаването докрай на Холандия бяха друго нещо, както и лекцията, която изнася Германия тази вечер.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 юни 2014 21:15

Ботевъ Пловдивски написа:...Виж, обаче играта на скорост, експлозивността и раздаването докрай на Холандия бяха друго нещо, както и лекцията, която изнася Германия тази вечер.

+1 :) Коментаторът на мача Испания - Холандия беше прав, че играта на "лалетата" напомня тоталния футбол от времето на "Аякс" и тогавашния национален тим на тази страна... 8-) Иначе за днешния мач - тук е вечер, ама в Бразилия е ранен следобед и доста жега, даже Роналдо беше скапан накрая, а той не се уморява толкова лесно. ;) Все пак - перфектен мач за бундестима. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот anihilator » 16 юни 2014 23:00

YANTRA_FOREVER написа:
ivkoni_1 написа:И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от отборите на европейските държави.Испания- Холандия,Англия-Италия,Германия-Португалия...Вие как мислите?Има ли разлика в нивото на отборите от Европа и останалият свят?

Зависи например Колумбия би Гърция без да се напъва. Еквадор и Швейцария бяха що-годе еднакви. Аржентина би Босна, Бразилия би Хърватия... по-скоро си е до отбора, не континента.

ТЪЙ тъй я кажи коей туй пути дето ти е на аватара , че е много яка бе мой 8-)

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 16 юни 2014 23:03

[offtopic]Колега, Сандра Насич ама я гледай докато пее :lol: Така става цялостен образ ;)[/offtopic]
Изображение Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 юни 2014 00:27

Не могат да се правят анализи след едва 1-вите мачове.

Оценки, поне след последните срещи в групите... Най-рано !
Щото си личи, че някои отбори просто се пестят, по-една или друга причина.

А що се отнася до гръмките победи на Холандия и Германия ...
Историята на Световните Първенства не-веднъж ни е показвала, че тези дето тръгва ударно, свършват рано-рано.
С оглед на тежкият сезон за играчите подвизаващи се в Евро-Шампионатите, най-вероятно напред ще стигнат отборите, които си разпределят силите равномерно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот boabbb » 17 юни 2014 08:33

YANTRA_FOREVER написа:[offtopic]Колега, Сандра Насич ама я гледай докато пее :lol: Така става цялостен образ ;)[/offtopic]


Guano Apes имаше някакви :? Тая е нали :?: Иначе маншафта изнесе лекция на гелосаните, аз честно казано и друго не очаквах 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот matador1 » 17 юни 2014 08:52

Въпреки, че изглеждат така нещата не бързайте. Сега на осминафиналите ще има директни сблъсъци между континентите. Всъщност ще има и по-рано. Урусите ще се срещат с Англия, а после и с Италия, аз се надявам да бият Англия, защото да има качествена игра и с Италия после, а не да се откажат.

Африка винаги има 1 отбор, който играе силно. Вярно е тази година може и да няма, но май Централна Америка ще има. Мексико имат шанс да продължат, Коста Рика също. Ще видим.

Бразилия все още са основен кандидат за титлата, все пак нещата се случват на тяхна почва.

На линия
Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Stanimir_81 » 17 юни 2014 09:25

мда, и аз си мисля, че ако ни хване един Хондурас (най-слаби засега) ще ни олюзга с 3:0 и то само на база физика (справка - мачът ни с Нигерия преди 20 години).
Няма отбор на световното, който да не е с поне Две класи на моментното ниво на националния ни тим.
Инак, много ми допадна играта на Колумбия и Коста Рика. Урусите, заедно с всички иберийци си заминават, стискам палци за моите любимци Холандия!
Довечера започва развръзката в гр. А./...

mc_stojan
Мнения: 2
Регистриран на: 13 юни 2014 10:42
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот mc_stojan » 17 юни 2014 11:15

YANTRA_FOREVER написа:
ivkoni_1 написа:И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от отборите на европейските държави.Испания- Холандия,Англия-Италия,Германия-Португалия...Вие как мислите?Има ли разлика в нивото на отборите от Европа и останалият свят?

Зависи например Колумбия би Гърция без да се напъва. Еквадор и Швейцария бяха що-годе еднакви. Аржентина би Босна, Бразилия би Хърватия... по-скоро си е до отбора, не континента.


До известна степен си прав. Гърците са си слаби, просто бяха в лесна група в квалификациите и затова се класираха. За мен Швейцария може да е изненадата на турнира, както и Белгия или Русия (без да съм ги гледал до момента). Да не говорим, че Хърватска и Босна изобщо не бяха по-слаби от южноамериканските грандове, просто по стечение на обстоятелствата загубиха и според мен, ако играят по този начин и в следващите си мачове, спокойно ще продължат напред.
Отделно е ясно още от първите мачове, че футболът е в Европа и Америките. Единствено Кот д'Ивоар и евентуално корейците (въпреки че още не са играли) и японците (въпреки загубата) могат да отсрамят останалия свят.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта