Испания-отиващото си поколение!?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот ehh » 14 юни 2014 14:20

Нищо не си отива. Просто Касияс е яко извън форма заради моите любимци от Реал, а като цяло Испания изневери на стила си и не приличаше на себе си със забития отпред натурализиран ушатник от Атлетико де Мадрид.
Касияс резезрва + отново скрита деветка и нещата ще потръгнат. Вижте само, какви футболисти имат на резервната, не може да няма варианти тоя отбор да живне още в следващия мач.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот MCMXIII » 14 юни 2014 14:24

Alexx написа:Според мен няма да станат шампиони тази година. Защото един отбор не може да доминира вечно. ;)

Факт!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16785
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Udoji90 » 14 юни 2014 14:32

Любим отбор са ми, но още преди началото на турнира казах, че според мен няма да защитят титлата си, като не изключих и възможността да отпаднат още в групата. Очевидно е, че някои играчи, които бяха решаващи за 3-те трофея в последните години, под една или друга форма и по една или друга причина не са в оптимално състояние. Дел Боске упорито разчита на едни и същи опитни фигури - имах опасения, че това ще доведе до сериозни проблеми, и се оказах прав за съжаление (все пак Холандия също ме кефят и не съм особено ядосан). При всяко положение малко по малко трябва съставът да се обновява и освежава и се надявам това да стане в следващите 2 мача, за да бъде премината групата. Отделно вече съперниковите отбори се научиха да противодействат на стила на испанците, така че не може безкрайно да се продължава с "тики-така". На първо място обаче този спад е нещо съвсем човешко и нормално - едва ли има нужда се казва, че няма как винаги да си на върха. Испания бяха на върха достатъчно дълго, печелейки 3 поредни големи турнира - време е някой да ги измести, колкото и да не ми се иска.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Роналдо9Големец » 14 юни 2014 14:37

Всяко хубаво нещо си има край, само луканката има два края. ;) Испания ще се вдигнат след загубата, но срещу Бразилия ще им е много трудно.

Бразилците са най-неприятният отбор за Ла Фурия. Не ми се мисли какви контри ще им направят. :| Това 3:0 от миналата година ще им се види малко.
Не изключвам и варианта испанците да се мотивират и загубата да им послужи като коректив :!: Тогава ще играят жестоко, но вероятността за това е малка.
Изображение

Потребителски аватар
Heo
Мнения: 40
Регистриран на: 11 фев 2014 18:50

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Heo » 14 юни 2014 14:49

Нищо не е вечно.

марко йорданов
Мнения: 65
Регистриран на: 08 апр 2014 14:17
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот марко йорданов » 14 юни 2014 14:58

debiles написа:За мен вината основно си е в "Маркиз Дел Боске" както се изрази неколкократно Ибришимата снощи.Първо-фен на Барса съм но Шави,Бускетс,Пике,Педро за мен нямат място в този отбор.Второ-да имаш толкова класни атакуващи играчи и да започнеш мача с Бускетс-Ш.Алонсо като двойка халфове в центъра си беше голямо малоумие за мен.Трето-Карвахал,Негредо,Иско,трябваше да бъдат повикани за сметка на Азпиликуета,Торес/Вия (се тая кой от двамата),Бускетс.Извинявайте ама не може да караш на познатите футболисти до откат и да си мислиш че резултата винаги ще е позитивен на база постигнатото преди.На тоя отбор му трябва свежест,трябват му някои по млади момчета,един Коке задължително трябва да бъде титуляр за сметка на Бускетс.Испания предполагам ще прескочат групата просто защото защитата на Чили не е читава,които за малко не изпуснаха сигурен мач вчера,но до там според мен-Бразилия колкото и да не играе добре има една солидна публика всеки мач,солиден съдийски гръб и един Неймар който е способен да направи разликата,защото поне за момента не виждам футболист който е способен да направи разликата в Испанският отбор на Мондиала.

пич, не знам какъв фен на барса си, но аз смятам, че проблемите дойдоха основна от двойката централни защитници - рамос и пике - и отчайващия икер. освен това ако не беше паднал този феноменален гол на перси в самия край на полувремето, нещата щяха да са съвсем различни ;) за шави и пике мога да се съглася, че трябва да им се намерят качествени заместници, както в испания, така и в барса, но бускетс и педро, който обикновено се представя по-добре с националната фланелка отколкото някога го е правил с клубната, продължават да имат място в отбора!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот russia » 14 юни 2014 15:02

levskar_95 написа:Това,че достигнаха до Бразилия е голямо постижение за тях,тъй че сега и Чили като ги отупат да хващат първия полет за Мадрид !!

Бая "умен" ще излезеш за годините си! Достигнали вика до Бразилия :lol:
Макароните и те достигайки до ЮАР им беше върха, нали? Или толкова назад не помниш, щото беше малък?!? :mrgreen:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот защо » 14 юни 2014 15:15

Холандците се разтърчаха прекалено, испанците не го очакваха. И грешките в защита, и доминацията на холандците в средата бяха от това, испанците бяха прекалено отпуснати. Може и да се окаже по-правилната стратегия, ще видим.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Син до гроб_ » 14 юни 2014 15:30

Ама никой не се сети, че онзи с издължената глава, но иначе уникален треньор, Луис ван Гаал беше наситил центъра с много хора и при защита холандците ставаха 5 човека отзад.
Последна промяна от Син до гроб_ на 14 юни 2014 15:55, променено общо 1 път.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6787
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот icko65 » 14 юни 2014 15:51

Син до гроб_ написа:Ама никой не се сети, че онзи с издължената глава, но иначе уникален треньор, Луис ван Гаал беше наситил центъра с много хора и при защита халандците ставаха 5 човека отзад.

И затова спечели.Не защото испанците били отпуснати и се пазили за по-нататък както пишат разни "анализатори"тук.То по-нататък може и да няма.А и кой имащ за себе си мнение отбор отива отпуснат и без мотивация на световно?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта