Испания-отиващото си поколение!?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Роналдо9Големец » 14 юни 2014 16:13

Син до гроб_ написа:Ама никой не се сети, че онзи с издължената глава, но иначе уникален треньор Луис ван Гаал беше наситил центъра с много хора и при защита халандците ставаха 5 човека отзад.


Виждаше се, разбира се. :) Тактиката на Ван Гаал беше 3-4-1-2 с насищане на центъра и бързи контри, разчитащи на скоростта на Робен и инстинкта на Перси. Вторият гол на Холандия беше доказателството за това. Испания въобще на разиграваха добре и имаха 3 положения целия мач.

Тук има страхотна статистика за мача [offtopic]http://www.dailymail.co.uk/sport/matchzone/index.html#s2013-c4-m731769[/offtopic] ;)
Изображение

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот samo_levski » 14 юни 2014 16:15

Ван Гаал ги би, на пук на журналята, на пук на холандската преса, на пук на коментатора по канал едно, който първото полувреме при резултат 1:0 за Испания обесняваше, че схемата на Ван Гаал не е подходяща срещу състава на Испания и Дел Боске още с пускането на 9ка вече е надиграл Ван Гаал, а Серхио Рамос е в топ 3 на централните защитници в световен мащаб... Холандците като млад отбор + 2 големи звезди и една по-малка, спазваха жестока тактическа дисциплина, точно това, което Ван Гаал искаше.

В заключение може да се каже, че Ван Гаал начука яко Испания.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 14 юни 2014 17:42

Всяко нещо си има край, нещата вървят към естественото подмладяване на Ла Фурия Роха, но няма място за драми. Тимът на Дел Боске е силен, просто Холандия бяха неземни, особено през второто полувреме на мача.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Eminem » 14 юни 2014 17:54

levskar_95 написа:Това,че достигнаха до Бразилия е голямо постижение за тях,тъй че сега и Чили като ги отупат да хващат първия полет за Мадрид !!

OMG.

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот levskar_95 » 14 юни 2014 17:58

Eminem написа:
levskar_95 написа:Това,че достигнаха до Бразилия е голямо постижение за тях,тъй че сега и Чили като ги отупат да хващат първия полет за Мадрид !!

OMG.

Злобата у мен си каза думата.....Тия ги мраза еднакво силно като барса и цска !!
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/353/7929353F.jpg[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]http://www.levski2000.kottas.org/games/team061122.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Harbinger
Мнения: 845
Регистриран на: 26 май 2014 01:19
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Harbinger » 14 юни 2014 17:59

Да ти имам и темата... Човек като ви чуе и ще си помисли, че всички испански национали са на 35 години. Откога стана сензация да паднеш от един от другите фаворити? Видя се просто, че защитата и вратаря не са уверени, което говори за психологически проблем.
Точно преди гола, който обърна всичко Силва излезе по диагонал сам срещу вратаря. Имаше още един свободен играч - Коста мисля..Силва не я подаде и изпорти положението. Ако бяха вкарали тогава, друга песен щяхте да пеете сега.

Потребителски аватар
Skruky
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2008 20:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Skruky » 14 юни 2014 18:12

Шави беше най-голяма дупка вчера и към тях прибавям и ''най-добрия защитник в света'' Рамос и неговата дружка от Барцелона Пике :idea:
Баничара Икер имаше грешки също, но пред него всички играеха трагично :idea:
Последна промяна от Skruky на 14 юни 2014 18:13, променено общо 1 път.
[center]Аlways faithful to CSKA Sofia
1948
[/center]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 14 юни 2014 18:13

Harbinger написа:Да ти имам и темата... Човек като ви чуе и ще си помисли, че всички испански национали са на 35 години. Откога стана сензация да паднеш от един от другите фаворити? Видя се просто, че защитата и вратаря не са уверени, което говори за психологически проблем.
Точно преди гола, който обърна всичко Силва излезе по диагонал сам срещу вратаря. Имаше още един свободен играч - Коста мисля..Силва не я подаде и изпорти положението. Ако бяха вкарали тогава, друга песен щяхте да пеете сега.


Посивелите коси по слепоочията на Иниеста видя ли ги снощи? Не са всички на 35, но играят твърде много мачове последните години, които ги "амортизират" допълнително. Да не говорим, че целият свят тръгна срещу тях след тази 4-годишна доминация. Аз съм им фен, но трябва да признаваме реалностите - те не загубиха от друг фаворит, те бяха разгромени от него. Ако предишния цикъл можеха да смачкат всеки и на 80%, то на това Световно има повече от един-два отбора, които могат да ги бият. Това е.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Eminem » 14 юни 2014 18:13

levskar_95 написа:
Eminem написа:
levskar_95 написа:Това,че достигнаха до Бразилия е голямо постижение за тях,тъй че сега и Чили като ги отупат да хващат първия полет за Мадрид !!

OMG.

Злобата у мен си каза думата.....Тия ги мраза еднакво силно като барса и цска !!

Колкото и да ги мразиш, да напишеш, че за тях е постижение да са в Бразилия............
Това е отборът спечелил три големи първенства поред.

Потребителски аватар
Harbinger
Мнения: 845
Регистриран на: 26 май 2014 01:19
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот Harbinger » 14 юни 2014 18:26

Ботевъ Пловдивски написа:
Harbinger написа:Да ти имам и темата... Човек като ви чуе и ще си помисли, че всички испански национали са на 35 години. Откога стана сензация да паднеш от един от другите фаворити? Видя се просто, че защитата и вратаря не са уверени, което говори за психологически проблем.
Точно преди гола, който обърна всичко Силва излезе по диагонал сам срещу вратаря. Имаше още един свободен играч - Коста мисля..Силва не я подаде и изпорти положението. Ако бяха вкарали тогава, друга песен щяхте да пеете сега.


Посивелите коси по слепоочията на Иниеста видя ли ги снощи? Не са всички на 35, но играят твърде много мачове последните години, които ги "амортизират" допълнително. Да не говорим, че целият свят тръгна срещу тях след тази 4-годишна доминация. Аз съм им фен, но трябва да признаваме реалностите - те не загубиха от друг фаворит, те бяха разгромени от него. Ако предишния цикъл можеха да смачкат всеки и на 80%, то на това Световно има повече от един-два отбора, които могат да ги бият. Това е.

Междувпрочем едни от малкото наистина перфектни пасове бяха дело на Иниеста първото полувреме. Иначе за всичко останало съм съгласен. Да си титуляр 90 минути понякога и по два пъти на седмица, толкова много години...това неизменно си казва думата. Аз даже не съм им фен, но така казано е по-друго, по-различно от - "отива си Испания"=) Не са това което бяха, ала все пак Чили да му мислят...Кейхил за малко не един, а два гола да им вкара.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта