Ще се повтори ли Корея 2002

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Ще се повтори ли Корея 2002

Мнениеот doktora25 » 13 юни 2014 18:42

Син до гроб_ написа:Заебете ги бразилците, те все някак ще се оправят, гледайте хърватите. Струва ми се ,че ще ни бухат душманската в квалификациите за европейското. :(

Все си спомням за клалификациите за Евро 2004, когато пак бяхме с тях в група. Ние тогава бяхме по-добри, предсрочно си осигурихме първото място в групата и класиране и в последния мач от квалификациите им ударихме едно комшийско рамо и ги пратихме на бараж за сметка на Белгия. Много е вероятно преди предпоследния кръг сега, когато играем с тях, те вече да са си осигурили едното от първите 2 места и да ни върнат жеста. Биха предпочели нас пред Норвегия, най-малкото защото Норвегия е в по-предна урна и ги застрашава в по-голяма степен. А и все пак с Балкански отбор винаги можем да тръгнем да се надиграваме.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Ще се повтори ли Корея 2002

Мнениеот doktora25 » 13 юни 2014 18:45

Нямам нищо против да се повтори. 2002 подпираните домакини стигнаха точно до... полуфинал с Германия, както са и сега потоците. Само че сега го няма Роналдо, който да ни се прави на интересен на финала. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Ще се повтори ли Корея 2002

Мнениеот haha » 13 юни 2014 20:00

Между другото, в Корея и Япония, "кариоките" отново получиха стабилно съдийско рамо срещу Турция и Белгия. Вчера отново тръгнаха силно в това отношение. Но все пак, абсолютно нищо не може да се сравни с обезглавяването на Италия и Испания и бруталната помощ, която гнусните корейци получиха тогава. Ми то и аз да им бях треньор, пак щяха да завършат 4-и.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ще се повтори ли Корея 2002

Мнениеот wolf » 13 юни 2014 20:49

doktora25 написа:Нямам нищо против да се повтори. 2002 подпираните домакини стигнаха точно до... полуфинал с Германия, както са и сега потоците. Само че сега го няма Роналдо, който да ни се прави на интересен на финала. :)

мда, просто Роналдо беше неудържим на това първенство. Но пък и Германия разполагаше всичко на всичко с един Кан, и никой пред него.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Ще се повтори ли Корея 2002

Мнениеот daniel875 » 13 юни 2014 21:37

Не гледайте световното първенство, ако мислите така! Аз отдавна съм спрял да наблюдавам пародията на големите шампионати.
Има по - важни неща.
Колко от вас помнят как грозно изработиха Алжир в Испания през тридесет и две години? Да бяха само те, но ги давам като пример в случая.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Ще се повтори ли Корея 2002

Мнениеот GA_ veliki » 13 юни 2014 21:50

И най-дългия път започва с първата крачка.Срещу отбор искащ единствено да не загуби бразилците се озориха.Все пак по-добрия спечели.Ако нещо провали Оскар и компания, това ще е защитата, която винаги е била ахилесовата пета на кариоките.
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Ще се повтори ли Корея 2002

Мнениеот stefani » 14 юни 2014 00:52

meteorit написа:На световното в Южна Корея 2002 домакините стигнаха полуфинал след безогледно съдийско подпиране. С такава помощ няма да е трудно Бразилия да стане шампион. Поне от първия мач има такива индикации.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZPd8YmFcvtQ[/youtube]


Тогава отмениха 5 чисти гола на Италия и 2 на Испания !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта