Аржентина на Мондиал 2014

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот Middlesbrough » 10 юли 2014 12:57

THE G.A.M.E написа:1 Стъпка до 3-тата.

Интересно е, че във финала Аржентина като че ли за първи път на този Мондиал, няма да е фаворит.
Германия, ако подходят като "голямата работа", ще си има проблеми.

Уж слабата защита на Аржентина е точно техния най силен коз !!!
Ама така става като отбора играе дисциплинирано и като едно цяло , точно како си пишехме преди началото на мондиала : )
МАСК !!!


Офтопик:

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 юли 2014 13:14

Middlesbrough написа:Уж слабата защита на Аржентина е точно техния най силен коз !!!
Ама така става като отбора играе дисциплинирано и като едно цяло , точно како си пишехме преди началото на мондиала : )
МАСК !!!

Нали го предвидихме бро... Че ако играят отборно в деф. план, ще стане работата. :)

Направо са като пчелички, движат се феноменално... Вчера за 2-3 сек. покриха една страшна контра на Холандия, а се бяха впуснали в атака 6-7 "Гаучоси". :shock:
Ама аз като разправях на скептиците, че Аржентина може и да няма някви гениални халфове, но Маск, Билия и Перез, са страшно работоспособни, някои викаха - "к'ви са тия". :lol:

Какви да са... Пиле не може да прехвръкне. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот Middlesbrough » 10 юли 2014 13:18

THE G.A.M.E написа:
Middlesbrough написа:Уж слабата защита на Аржентина е точно техния най силен коз !!!
Ама така става като отбора играе дисциплинирано и като едно цяло , точно како си пишехме преди началото на мондиала : )
МАСК !!!

Нали го предвидихме бро... Че ако играят отборно в деф. план, ще стане работата. :)

Направо са като пчелички, движат се феноменално... Вчера за 2-3 сек. покриха една страшна контра на Холандия, а се бяха впуснали в атака 6-7 "Гаучоси". :shock:
Ама аз като разправях на скептиците, че Аржентина може и да няма някви гениални халфове, но Маск, Билия и Перез, са страшно работоспособни, някои викаха - "к'ви са тия". :lol:

Какви да са... Пиле не може да прехвръкне. :mrgreen:

Дам , добре , че Гаго седна на пейката ... :Д
И на мен ми направи това впечетление за прегрупирането за има няма 2-3 секунди :lol: :lol:
Дават всичко от себе си !!!
Ще е красиво ако Меси дигне купата : )
Ще остане в историята : )


Офтопик:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот Middlesbrough » 10 юли 2014 13:24

Vamo vamo Vamo vamo Argentina
Vamo vamo Vamo vamo a Ganar
Que esta banda y todos los jugadores
Todos juntos la vuelta vamos a dar

Много зарибяват феновете , номер 1 са на мондиала : ) !!!


Офтопик:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2014 14:29

Финала е ясен поради много причини, съдбата няма да позволи немците пак да триумфират след 1990 и 2006

Ще е голям кеф, докато Лео вдига купата :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот boabbb » 10 юли 2014 14:32

kingofpop написа:Финала е ясен поради много причини, съдбата няма да позволи немците пак да триумфират след 1990 и 2006

Ще е голям кеф, докато Лео вдига купата :oops:


Пхаха, дообре :lol: :lol: Два гола хендикап ви правят немците, хич не се надявайте :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот ShooterMan » 11 юли 2014 02:36

Лео ТРЯБВА да вдигне Купа, за да се нареди до Марадона, а не до Зико, такива играчи ТРЯБВА да са шампиони....Но искам пръв купата да вдигне МАСЧЕРАНО! Той е истинския капитан на Аржентина, той надъхва играчите, той се раздава всеки мач отвъд човешките възможности. Дава всичко за отбора. Определено НЕ заслужаваше Сабея да му отнеме лентата и да я връчи на Меси....Но тука се вижда колко голям е Масчерано, защото ако беше някое ла*но, например от нашия географски регион щеше да се нацупи и да бойкотира Национала, нали? Вместо това прие решението в името на ОТБОРА и продължи да се раздава на максимум! Жалкото е, че играчи като него, черноработници просто не се забелязват, те бъхтят всеки мач, отнасят 1 гора ритници и още толкова единоборства, буквално без здраво място завършват мачовете....но лаврите ги обират други :).....изкефи ме снимката на аржентинците след гола на Макси, всички хукнаха да се радват, само Масчерано рухна на колене, човека буквално и крачка повече не можеше да направи вече :)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 юли 2014 11:37

Изключително съм доволен от представянето на Аржентина !

Вярно е, че преди началото на Шампионата очаквах, да грабнат Купата, но в последствие се видя, че почти всички отбори на този форум, са перфектно подготвени.
А съперниците на "Гаучосите", правеха всичко възможно, те да не могат да си играят това, което могат.
И все пак "Алби Селесте", се псравиха в много трудни ситуации.

Основното е, че Аржентина въобще не отстъпва на Германия.
Показателно е, че имаха 2 пъти по-чисти положения, от колкото немците.
Вярно, повечето след грешки на съперника, но пък притеснението на Германия, си бе видно.
За което роля имат и аржентинците.

Жалко, като цяло за този завършек на Финала, мен не ме е яд за загубата, колкото от начина, по-който спечели Германия.
Никой и нищо не може да ме убеди, че онова на Нойер не бе Ч.К.
Спора трябва да е само в това, дали е в пеналта ( тоест - дузпа ) ... Или е извън наказателното.

Но как да е.
Почти всички Титли на Германия намирисват, ама щом обичат вонята, няма проблем.

В заключение ...
Въобще не вярвах, че най-слабото звено на Аржентина ще се окаже нападението.
Снощи фрапантни пропуски направиха всички от атаката.
Меси, Игуаин, Паласио, Агуеро ...
Така че, и самите "Гаучоси" имат известна вина.

Иначе съм впечатлен, как Аржентина нулираха недостатъците си, и даже ги превърнаха в позитиви.
Интересно е, дали ще оставят Сабея.
Но самият той, трябва да преосмисли някои повиквателни.
Ще видим ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот Синичко » 14 юли 2014 11:50

THE G.A.M.E написа:А съперниците на "Гаучосите", правеха всичко възможно, те да не могат да си играят това, което могат.
И все пак "Алби Селесте", се псравиха в много трудни ситуации.

И как съперниците попречиха на Аржентина да играят своята игра? И с Швейцария, и с Белгия, и с Холандия, та и с Германия мачовете минаха под диктовката на затворената игра, а Аржентина очевидно обича това. Сабея е направил изключително подреден отбор отзад, организиран и бързо прегрупиращ се. Южноамериканците излязоха от много трудни ситуации, но най-вече благодарение на умелата си защитна игра, която ги водеше напред. А всички отбори, с които играха имат проблем в атака при липсата на пространства. Като изключим добрата защита на отборите в групата им, в елиминациите съперниците на аржентинците бяха идеални за двубой с тактическо надлъгване, а точно това искаше Сабея. Е, стигна до края, но точно тогава посоката се обърна.

THE G.A.M.E написа:Интересно е, дали ще оставят Сабея.
Но самият той, трябва да преосмисли някои повиквателни.
Ще видим ...

Още преди финала се знае, че напуска, независимо от изхода на мача. Нали си им фен уж? :roll:
Последна промяна от Синичко на 14 юли 2014 11:53, променено общо 1 път.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Аржентина на Мондиал 2014

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 юли 2014 11:52

Синичко написа:Още преди финала се знае, че напуска, независимо от изхода на мача. Нали си им фен уж? :roll:

Не е ясно, снощи след финала, друго се е говорило в АФА.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта