Япония на Мондиал 2014

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Япония на Мондиал 2014

Мнениеот matador » 10 юни 2014 20:20

[center]Изображение
Изображение
Изображение

Треньор:Алберто Дзакерони

Състава на Япония за Световното първенство
Вратари:Ейджи Кавашима (Стандарт Лиеж),Шусаку Нишикава(Урава Ред),Шуици Гонда(ФК Токио)

Защитници:Атсуто Учида(Шалке 04),Готоку Сакаи(Щутгарт),Юто Нагатомо(Интер),Масато Моришиге (ФК Токио),Ясуюки Коно (Гамба Осака),Масахико Иноха (Джубило Ивата), Хироки Сакаи (Хановер 96),Мая Йошида (Саутхемптън).


Халфове:Ясухито Ендо (Гамба Осака),Тошихиро Аоияма (Санфрече Хирошима),Хотару Ямагучи (Серезо Осака),Макото Хасебе (Нюрнберг),Кейсуке Хонда (Милан),Хироши Кийотаке (Нюрнберг), Шинджи Кагава (Манчестър Юнайтед).


Нападатели: Шинджи Оказаки (Майнц 05), Йоичиро Какитани (Серезо Осака),Манабу Саито (Йокохама Ф-Маринос), Йошито Окубо (Кавазаки Фронтале), Юя Осако (Мюнхен 1860).

Япония е в група С заедно с отборите на Колумбия, Гърция и Кот Д'Ивоар.

Програма 15 юни 04:00 Япония-Кот Д'Ивоар - Арена Пернамбуко,Ресифи
20 юни 01:00 Япония – Гърция - Арена Дас Дунас,Натал
24 юни 23:00 Япония – Колумбия - Арена Пантанал,Куиаба[/center]
Очаквам от Япония излизане от групата.

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот Роналдо9Големец » 10 юни 2014 20:24

Япония попадна в много трудна група, от която няма да излезе :!: Атакуващият и бърз футбол на джапанките ще отстъпи пред дефанзивния и тактически стил на Гърция. Колумбия ги превъзхождат по скорост, а Кот Д'Ивоар имат убийствено нападение.

Групата им е изключително оспорвана и интересна. Според мен ще излезнат Колумбия и Гърция, два коренно различни по стил отбора. :)
Изображение

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот Bartolomej » 10 юни 2014 20:25

Очаквам най-после полуфинал . Миналото световно късмета им избега,но сега се връщат още по-силни . Отбор изграден от много опит , италянски спец и предимно несломим самурайски дух .
Азиятските германци , не случайно много от европейските имфутболисти играха или играят предимно в Германия .
Успех на един от най-симпатичните и колоритни отбори в света , със страхотна подкрепа от феновете им.
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот dreben23 » 10 юни 2014 20:35

Роналдо9Големец написа:Япония попадна в много трудна група, от която няма да излезе :!: Атакуващият и бърз футбол на джапанките ще отстъпи пред дефанзивния и тактически стил на Гърция. Колумбия ги превъзхождат по скорост, а Кот Д'Ивоар имат убийствено нападение.

Групата им е изключително оспорвана и интересна. Според мен ще излезнат Колумбия и Гърция, два коренно различни по стил отбора. :)


Долу-горе съм на същото мнение, само че смятам, че джапанките ще натупат Кот Д'Ивоар без да им мигне окото- те правят по 50 удара във вратите средно на мач, лошото е, че 49 от тях са в аут. Колумбия първи, Гърция или Япония на второто, повече данни имат японците като че ли, но гърците пък са много опитни, Кот Д'Ивоар обратно към Африка на последната позиция! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот doktora25 » 10 юни 2014 20:55

Симпатизирам на японците, групата е трудна и равностойна, жалко само, че мачовете са им в такива часове до които не мисля да седя само заради тях. Всички много ги пренебрегват, но с оглед на добрите представяния на последните първенства и на самите футболисти, в болшинството си - представители на Бундеслигата, мисля че ще заемат едно от първите 2 места. Другият отбор за когото съм в тази група е Гърция, а дефанзивният им футбол и огромният опит, натрупан през последните години нищо чудно и на тях да помогне.
Кот Дивоар според мен е много надценен отбор и е малко въздух под налягане. Изпълнен е само със звезди, по-голямата част от които медийни, а когато се съберат много такива на едно място това е предпоставка за провал. И гамбийците им го доказаха наскоро. Разчитат на Дрогба, който вече е на години, не е същият и не може да им бъде от кой знае колко голяма полза.
За Колумбия (непознат за мен отбор и непознати футболисти) мога да кажа само, че липсата на опит на световни финали (поне на това поколение) вероятно ще окаже своето влияние (или поне ми се иска да е така).
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот Роналдо9Големец » 10 юни 2014 20:55

Долу-горе съм на същото мнение, само че смятам, че джапанките ще натупат Кот Д'Ивоар без да им мигне окото- те правят по 50 удара във вратите средно на мач, лошото е, че 49 от тях са в аут. Колумбия първи, Гърция или Япония на второто, повече данни имат японците като че ли, но гърците пък са много опитни, Кот Д'Ивоар обратно към Африка на последната позиция! :)


В общи линии и аз споделям мнението ти :) Но Япония не ми вдъхва много доверие, за разлика от съседите ни. Представиха се слабо на Купата на Конфедерациите, но пък от тогава израстнаха доста. Съгласен съм, че имат класни играчи, играещи в Германия, и опитен европейски треньор . Но другите отбори в групата им са силни и ги превъзхождат игрово.

Гърция е типичен турнирен отбор с здрав колектив :!: Цял мач непробиваема защита, корнер и победа ( Евро 2004) . Имат двама класни, млади централни защитници - Сократис и Пападополус, и добро нападение - Самарас и Митроглу.В квалификациите допуснаха само 4 гола, 3 от които в гостуването срещу Босна. :o Според мен лесно ще "разбият" техничната игра на джапанките.

За Кот Д'Ивоар съм абсолютно съгласен. Мисля, че са доста надценени и не играят като колектив. Как така нито веднъж в последните 22 години не взеха Африканската купа на нациите? През 2012 паднаха от ЗАМБИЯ на финала :lol: За мен най-добрият африкански отбор, играл на Световно, си остава Сенегал от 2002-ра година. Огромен малшанс на 1/4 финала срещу Турция...
Последна промяна от Роналдо9Големец на 10 юни 2014 20:59, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот marchisio » 10 юни 2014 20:58

Световни шампиони.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
spartaka
Мнения: 854
Регистриран на: 22 яну 2009 11:47
Местоположение: Пловдив (Кичука)
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот spartaka » 10 юни 2014 21:02

Японците винаги са ми били симпатичен отбор, винаги съм им симпатизирал и това световно няма да е по-различно! Дано "самураите" натупат всички в групата, макар че ще им бъде много трудно, но с две равенства и една победа спокойно ще излезнат от групата! Успех ;)
http://spartakpd.info - "Гладиаторите" на България пак ще възкръснат

try.stan
Мнения: 248
Регистриран на: 11 авг 2013 16:41
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот try.stan » 10 юни 2014 22:51

Роналдо9Големец написа:Япония попадна в много трудна група, от която няма да излезе :!:


Шегуваш се, нали? Готов съм да хвана бас, че не само ще излязат, ами и ще я спечелят. Каса бира? ;)

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: Япония на Мондиал 2014

Мнениеот Роналдо9Големец » 10 юни 2014 23:39

try.stan написа:
Роналдо9Големец написа:Япония попадна в много трудна група, от която няма да излезе :!:


Шегуваш се, нали? Готов съм да хвана бас, че не само ще излязат, ами и ще я спечелят. Каса бира? ;)


Абсолютно сериозен съм, аргументите ми съм ги изписал сравнително обширно. ;) Както споменах по-горе, излизат Колумбия и Гърция.

Навит съм за каса бира, само ми кажи от къде си. Да знаеш, падам си по Старопрамен :)
Изображение


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта