Холандия на Мондиал 2014

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот shotgun blues » 07 юни 2014 21:27

[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Състав на Холандия за Световното първенство[/center]
[center]Вратари:[/center][center]Яспер Силесен, Тим Крул, Мишел Ворм[/center]
[center]Защитници:[/center][center]Далей Блинд, Дарил Янмат, Терънс Конголо, Бруно Мартинс, Джоел Велтман, Пол Ферхог, Рон Влаар, Стефан де Фрай[/center]
[center]Халфове:[/center][center]Джорди Класи, Лийрой Фер, Джонатън Де Гузман, Найджел де Йонг, Уесли Снайдер, Джорджиньо Вайналдум[/center]
[center]Нападатели:[/center][center]Мемфис Депай, Клаас-Ян Хунтелаар, Дирк Каут, Ленс, Робин ван Перси, Ариен Робен[/center]

[center]Група B[/center]

[center]13 юни 22:00 Холандия - Испания Арена Фонте Нова,Салвадор[/center]
[center]18 юни 19:00 Холандия-Австралия Ещадио Бейра-Рио,Порто Алегри[/center]
[center]23 юни 19:00 Холандия-Чили Арена де Сао Пауло,Сао Пауло[/center]
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот ЕМИЛ » 07 юни 2014 21:34

За мен лично ще бъде изненада ако отпаднат за сметка на Чили .

Прескочат ли групата и не срещнат ли Бразилия на 1/8 финала са минимум полуфиналисти

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот MagicMoments » 07 юни 2014 21:51

Защитата им е много неопитна.А и да имаш вратари титуляри от Висшата Лига като Крул и Ворм и да залагаш на Силесен :roll: Ако не паднат от Испания могат да преминат групата.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот FLANKER » 07 юни 2014 22:02

Не мисля,че ще повторят силното си представяне от Мондиал 2010.Прогноза:1/8-финал,макс 1/4-финал.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16768
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот Udoji90 » 07 юни 2014 22:05

Струва ми се, че може да отпаднат още в групата за сметка на Чили. Ако пък я прескочат, вероятно ще срещнат Бразилия още на 1/8-финал. Като цяло не очаквам да направят много силно първенство, макар че иначе са ми симпатични.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

CSKA69
Мнения: 4485
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот CSKA69 » 07 юни 2014 23:51

Аз пък очаквам да станат най-сетне световен шампион, точно когато никой не го очаква, защото много по-силни състави на Холандия, които всички са очаквали да направят нещо на поредното световно, са се проваляли.. Сега никой не очаква нищо кой знае какво от тях, но да се подценява състав, ръководен от Луис Ван Гаал е грешка ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43893
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот rhaegar » 08 юни 2014 00:18

Младостта не е порок, но този отбор на Холандия наистина е много неопитен. С 3-4 изключения, естествено, но за повечето това ще е дебют на подобен форум. Не очаквам много от тях, но и като нищо могат да избухнат с добро класиране. Все пак клоня към ранно отпадане, особено ако се срещнат с Бразилия на 1/8 финал.

[offtopic]Ще са сила на Евро 2016 8-)[/offtopic]
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот anihilator » 08 юни 2014 01:52

Според мен и Испания и Холандия и Чили имат шансове да излязат от групата :!: Австралия са ми симпатични бих останал доволен ако поднесат някоя изненада ;)

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот mironi88 » 08 юни 2014 04:57

Считам се за доста начетен на тема футбол, но останах изненадан, че не познавам едно 75 % от състава им. Общо взето след двамата вратари от Висшата лига, Робен, Снайдер, Де Йонг и Ван Перси другите са ми пълна мъгла. Не повече от 1/4 финал им предричам. И то според това как ще се паднат на 1/8 финал.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Холандия на Мондиал 2014

Мнениеот doktora25 » 08 юни 2014 10:02

Някой ми бе споменал тук, че като им видя защитата няма да съм чак толкова голям оптимист за тяхното представяне. Разбирам го какво има предвид, но все си мисля, че Луис Ван Гаал повече разбира от футбол от него. :) Все пак дали даден футболист съм го чувал или не, няма как да има пряко отношение към неговата класа. Нищо чудно след световното голяма част от тези футболисти да си повишат цената и да влязат в трансферните списъци на големите клубове. Байерн също има нужда от свежа кръв в своята защита и лично аз бих предпочел да продължим с добрите традиции да се подсилваме с играчи от Франция, Холандия, Хърватия, отколкото с испано- и португалоговорящи, както се очаква. :roll:
Факторът Робен също не е за подценяване за успешното представяне, още повече че направи добър сезон и че има за какво да си връща на испанците. Очаквам класиране на 4-финал, а в зависимост от противника там може и повече.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта