Германия на Мондиал 2014

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот Tobacco » 07 юни 2014 14:24

fr3ak_boy написа:
Tobacco написа:
fr3ak_boy написа:
iliyan написа:За мен това не е Германия , а някакъв интернационален отбор ! Няма нищо общо с отбора от времето на П.Литбарски , К.Х.Румениге , Р.Фьолер или Л.Матеус !

Пълни глупости!!!
От групата за световно само Боатенг, Йозил и Кедира. Клозе и Подолски са от немската част на Полша, а според Хитлер това е част от немската диаспора. ;)


+тоя новия който заменя Ройс(албанец е доколкото знам)
6 човека не са никак малко за един отбор,да не говорим че 4 от тях са ключови играчи.

Кои са ключови, че не разбрах? :?
В Германия ключови са само Нойер, Лам, Швайни и Хумелс!
Другите си имат достатъчно добри заместници!

Много ми е интересно кой е заместник на Клозе,при положение че е единствен нападател в групата за Мондиала? :lol:
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот Neron » 07 юни 2014 14:50

Ботове стига сте спамили темата с глупости. Вземете пишете що в английския национален е пълно с негря или във френския. Все Германия ви е в устата.
Аз не очаквам нещо повече от полуфинал. Льов трябваше отдавна да бъде сменен. Ще се радвам ако ме изненадат приятно и спечелят най-накрая световната титла. Мюлер обеща да вкара някое друго голче пък и снощи срещу Армения първото полувреме буквално нямаше грешка. Ако Гьотце и Клозе влязат във добра форма заедно с Мюлер нападението става много силно, а като добавим Шурле, Подолски и Йозил картинката става добра. Проблема може да е защитата срещу по-силни отбори, но пък на вратата е най-добрият в света. Жалко за Ройс, но липсата му щеше да е по-осезаема ако световното беше миналата година. Тогава формата му беше доста по-добра от сегашната.
Ето и една любопитна картинка по темата:
Изображение
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот fr3ak_boy » 07 юни 2014 14:54

Tobacco написа:
fr3ak_boy написа:
Tobacco написа:
fr3ak_boy написа:
iliyan написа:За мен това не е Германия , а някакъв интернационален отбор ! Няма нищо общо с отбора от времето на П.Литбарски , К.Х.Румениге , Р.Фьолер или Л.Матеус !

Пълни глупости!!!
От групата за световно само Боатенг, Йозил и Кедира. Клозе и Подолски са от немската част на Полша, а според Хитлер това е част от немската диаспора. ;)


+тоя новия който заменя Ройс(албанец е доколкото знам)
6 човека не са никак малко за един отбор,да не говорим че 4 от тях са ключови играчи.

Кои са ключови, че не разбрах? :?
В Германия ключови са само Нойер, Лам, Швайни и Хумелс!
Другите си имат достатъчно добри заместници!

Много ми е интересно кой е заместник на Клозе,при положение че е единствен нападател в групата за Мондиала? :lol:

Шюрле, Мюлер, Гьотце могат да са на върха и Бундестима да играе без таран. ;)
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9084
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот FLANKER » 07 юни 2014 14:56

Имат отбор за 1/2,или финал.Въпросът е дали ще влезнат в крак с климата в Бразилия :roll:
Последна промяна от FLANKER на 07 юни 2014 14:58, променено общо 1 път.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

vasko_krapkata
Мнения: 13
Регистриран на: 06 юни 2014 12:06
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот vasko_krapkata » 07 юни 2014 14:57

Великият германски дух го няма в Бундестима и тази година това ще им попречи да достигнат заветната си цел.

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот terrorist » 07 юни 2014 15:36

Deutschland Uber Alles

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот frente atleti » 07 юни 2014 16:04

Дали ще прескочат групата си :?: Много трудно с този треньор :?:
Image100% - Antimadridistas

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот Neron » 07 юни 2014 17:07

Аз не знам защо въобще се почва тази тема отново. Тя е дъвкана дъвкана и нищо ново не може да се каже. Темата е за Германия на Мондиал 2014 и мисля, че трябва да се коментира представянето на Бундестима на мачовете, а не кой какъв бил.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот enguerino » 07 юни 2014 17:19

На последните първенства все са в поднижието. Четвърфинала им е гарантиран. Жалко за Сър Стенли :(
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: Германия на Мондиал 2014

Мнениеот drizhelev1 » 08 юни 2014 11:46

Jorkorazporko написа:Германия разполага е едно оръжие - манталитета! Според мен всичко друго освен финал е провал! Вярно е, че нямат втори чист таран, и че играят без звезди като Ройс и Гюндоган, но това не ги прави по - малко опасни! Единственото слабо звено в отбора е Льов, тоя не е достоен за трона на Бундестима!


Германия РАЗПОЛАГАШЕ с манталитет до 1996г, след това, като им се паднеше по - опитен отбор биваха елиминирани . На Германия винаги най- силното оръжие е била защитата, сега с тази защита на чело на която е лилипута Лам, нищо добро не ги очаква.
BORN TO RUN


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта