Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 214
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 26 фев 2014 20:42

Аз само стоя и се чудя: "Ами ако беше спечелила злато колко ли щеше да получи?"
Едно време се разпространяваше нещо като виц за Стефка Костадинова и 1 виден соц деец - Стефка скача 209 санта (световен рекорд) и получава тристаен апартамент като награда, а колко ли е скочил видният соц деец за да получи триетажна вила от компартията?
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот bastuna2003 » 26 фев 2014 20:47

Captain Stottlemeyer написа:
bastuna2003 написа:
ntodorov написа:
hd29 написа:100 000 лв за пето място :shock: а някои казват ,че сме били бедна държава :mrgreen:

Мога да ти посоча поне 5 - ма ритнитопковци в нашата БГ, които взимат тези пари на всеки 6 месеца. :roll:

Целия отбор на Крейзитата, 7-8 човека от Ботев и по 4-5 от ЦСКА и Левски ;)

Да, но "крейзитата" генерират и солидни приходи (от участие в ЕКТ, ТВ права). В по-малка степен (понастоящем) това важи и за останалите... Какви приходи генерират спортисти от "популярни" спортове, чиито фенове са единствено техните роднини и приятели!?... :roll:

Факт!
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

морални щампиони
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2014 12:47

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот морални щампиони » 26 фев 2014 20:51

stoyankd написа:
морални щампиони написа:
stoyankd написа:
powerful написа:Каква е целта на темата? Не ви ли писна? Мисля, че темата е за коша ;)

Темата си много хубава и отново трябва да си дадем сметка в каква държава живеем. Днес излезе още една новина- за болните от рак на млечната жлеза, на които им е отказано лечение поради липса на средства!? Преди месец разбрахме, че премиите, които дава родното министерство на спорта на олимпийците ни са 4ти в света след тези на Русия, Беларус и Казахстан. Няма лошо, имали пари, дали. На фона на премията на Сани идва новината, че в САЩ дават по 25хил. долара за титла.

То и лупи даваше преди няколко години премия от 1 млн., ако ЦСКА станат шампиони като знаеше, че е невъзможно., Чаткаш ли ми мисълта или си ограничен умствено? Спортистите на САЩ ще изкарат поне 1 млн. долара от спонсорски договори или реклами или двете заедно!!!

Ти можеш ли да четеш? От тия 500 болни подали иск в съда повече от 200 не са живи защото не са лекувани. Схващаш ли тънката разлика? Чувал ли си за недолекувани деца? Аман от тъпанари като теб. Иначе нямам нищо против и 10млн. да вземе, ако бяхме поне малко нормална държава.


Ако искаш аз да ги излекувам. Правиш ли разлика между спортно министерство и министерство на здравеопазването? Дай да седнем да ревем за всички болни или да дадем целия държавен бюджет на здравното министерство, за да лекува хората? Живот. Каквото ти поднесе го приемаш и толкова, ако не можеш да го приемеш намираш висока сграда и скачаш. Вероятно само в България гледаме да помагаме само на болните и оставяме можещи настрани без подкрепа.

Потребителски аватар
zoller
Мнения: 79
Регистриран на: 22 авг 2013 19:22

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот zoller » 26 фев 2014 21:11

морални щампиони написа:
stoyankd написа:
морални щампиони написа:
stoyankd написа:
powerful написа:Каква е целта на темата? Не ви ли писна? Мисля, че темата е за коша ;)

Темата си много хубава и отново трябва да си дадем сметка в каква държава живеем. Днес излезе още една новина- за болните от рак на млечната жлеза, на които им е отказано лечение поради липса на средства!? Преди месец разбрахме, че премиите, които дава родното министерство на спорта на олимпийците ни са 4ти в света след тези на Русия, Беларус и Казахстан. Няма лошо, имали пари, дали. На фона на премията на Сани идва новината, че в САЩ дават по 25хил. долара за титла.

То и лупи даваше преди няколко години премия от 1 млн., ако ЦСКА станат шампиони като знаеше, че е невъзможно., Чаткаш ли ми мисълта или си ограничен умствено? Спортистите на САЩ ще изкарат поне 1 млн. долара от спонсорски договори или реклами или двете заедно!!!

Ти можеш ли да четеш? От тия 500 болни подали иск в съда повече от 200 не са живи защото не са лекувани. Схващаш ли тънката разлика? Чувал ли си за недолекувани деца? Аман от тъпанари като теб. Иначе нямам нищо против и 10млн. да вземе, ако бяхме поне малко нормална държава.


Ако искаш аз да ги излекувам. Правиш ли разлика между спортно министерство и министерство на здравеопазването? Дай да седнем да ревем за всички болни или да дадем целия държавен бюджет на здравното министерство, за да лекува хората? Живот. Каквото ти поднесе го приемаш и толкова, ако не можеш да го приемеш намираш висока сграда и скачаш. Вероятно само в България гледаме да помагаме само на болните и оставяме можещи настрани без подкрепа.



Моралния съжалявам те ти си дребен човечец.Ако бе загубил близък човек именно заради такъв проблем нямаше така да се изказваш.На спорта му еби мамата но човешкия живот е друго нещо.Не може така с лека ръка да го зачеркваш еми метни се ти от моста бе глупак.Защо даваш такива съвети утре не дай боже ти може да си на това място и аз висока сграда ли да ти намеря.Не ще те подкрепя ама то трябва да имаш нещо в главата преди да пишеш подобни неща.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот dido1302 » 26 фев 2014 22:28

Темата е отворена само за да създава омраза срещу Сани Жекова и да накара завистливите българи да плюят и охрачат още един талантлив спортист като Сани, която сама се справя с този нетипичен за България спорт и сама финансира своята подготовка без каквато и да е помощ от държавата. Авторът на темата целеше да се намрази Сани и успя. Браво, постигна своето. Когато на един беден и злобен народ му представяш всичко в пари е логично това да е основна разделителна линия. Идеята на темата е да се делим и като ни кажат вижте, я, тя е богата и успешна, а вие сте болни и нещастни. Ето парите сега Сани трябва да ги върне за да ги дадат на раковоболните. А когато футболисти, голфъри и други спортисти вземат милиони за играта си няма проблем те ги заслужават, а и в техните държави няма бедни и болни.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот galin56 » 26 фев 2014 22:40

dido1302 написа:Темата е отворена само за да създава омраза срещу Сани Жекова и да накара завистливите българи да плюят и охрачат още един талантлив спортист като Сани, която сама се справя с този нетипичен за България спорт и сама финансира своята подготовка без каквато и да е помощ от държавата. Авторът на темата целеше да се намрази Сани и успя. Браво, постигна своето. Когато на един беден и злобен народ му представяш всичко в пари е логично това да е основна разделителна линия. Идеята на темата е да се делим и като ни кажат вижте, я, тя е богата и успешна, а вие сте болни и нещастни. Ето парите сега Сани трябва да ги върне за да ги дадат на раковоболните. А когато футболисти, голфъри и други спортисти вземат милиони за играта си няма проблем те ги заслужават, а и в техните държави няма бедни и болни.

Ти или си глупав, или не можеш да четеш!
galin56 написа:Сани Жекова е взела чек от Пламен Орешарски от 100 бона заради 5-тото място в Сочи.

Една много интересна новина. Някои твърдят, че държавата не стимулирала спорта достатъчно, особено непопулярни спортове. За мен повече от такава стимулация - здраве му кажи. 100 бона са едно прилично жилище или подсигурен добър живот за 5 години напред. И това за 5-то място във така "популярния" спорт в България сноуборд. Мисля, че спортитистите, които са се готвили за тези игри нямат право да се оплакват поне от към стимул от държавата.

Целта на темата ми беше да покажа, че държавата е стимулира спортистите ни за олимпиадата най-добре в цял свят. Няма друго пето място оценено на 100 бона (70 000$). Това само по себе си е интересен факт свързан с олимпиадата. Пък всеки да си го разбира как иска. Все пак това са пари отпуснати от държавата и хората имат право да си дадат мнението, особено във спортен форум.
ПП:А примера с "футболисти, голфъри и други спортисти вземат милиони за играта си" е много "точен"- ни в клин, ни в ръкав. Ти знаеш ли за футболист или голфър да е получил милиони от премиера на страната си със държавни пари?

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот АСМ1899 » 27 фев 2014 00:25

Според мен не е толкова голям проблем за една държава да отдели за единственият си достоен спортист от Сочи 100 000 лева! Приемете, че това е инвестиция за следващите игри и толкова! Нали искаме да се стимулират хората с потенциал- ето правят го! Сега изкарахте Жекова виновна, че някой се сетил да и помогне! Ако не и бяха дали нищо пак щяхте да плюете!

" Имаме земя! Имаме вода! И си правим .... КАЛ!"
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот stoyankd » 27 фев 2014 10:16

АСМ1899 написа:Според мен не е толкова голям проблем за една държава да отдели за единственият си достоен спортист от Сочи 100 000 лева! Приемете, че това е инвестиция за следващите игри и толкова! Нали искаме да се стимулират хората с потенциал- ето правят го! Сега изкарахте Жекова виновна, че някой се сетил да и помогне! Ако не и бяха дали нищо пак щяхте да плюете!

" Имаме земя! Имаме вода! И си правим .... КАЛ!"

Нищо не си разбрал. Жекова няма нищо общо с темата. Аз също я харесвам и се радвам на нейните успехи.Тук става въпрос за друго-обещаваш висока премия, после я удвояваш абсурдно. Това удвояване не подхожда на бедна страна. Не може да се говори, че премията е някаква инвестиция. Инвестиция би било построяване на писта и т.н.

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот Beck's » 27 фев 2014 13:11

hd29 написа:100 000 лв за пето място :shock: а някои казват ,че сме били бедна държава :mrgreen:

E ПА ходи на Олимпиада и заработи 140 000 бинки !

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Сани Жекова взе 100 000 лв премия

Мнениеот stefani » 27 фев 2014 14:25

Честито на Сани :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта