Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 фев 2014 20:57

viali69 написа:руснаците нарочно сложиха разтеглен модел на нашата карта, която 100% прилича на Санстефанска България.

Т'ва лично Путин ли ти го каза ? :lol:

За това ли на следващият ден Русия се извиняваше на БЮРМ, ЕС, САЩ и т.н. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот NOMER14 » 22 фев 2014 20:59

THE G.A.M.E написа:Не бива да забравяме, че единият златен за домакините го спечели "Янки". :lol:

Дано утре Норвегия спечели злато, те заслужават най-много да финишират като победители в "надпреварата" по медали.

Днес взе второ злато и още не знае руски, докато корейчето малко говори - гледах по руската тв
Последна промяна от NOMER14 на 22 фев 2014 20:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15516
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот fcb_bg » 22 фев 2014 20:59

THE G.A.M.E написа:Не бива да забравяме, че единият златен за домакините го спечели "Янки". :lol:

Дано утре Норвегия спечели злато, те заслужават най-много да финишират като победители в "надпреварата" по медали.

Ще ми дадеш ли 1 пример в който се подихлваме на неруските спортисти?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот Federer91 » 22 фев 2014 21:00

Никой нищо не е спечелил още. Утре има още един ден състезания.

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот viali69 » 22 фев 2014 21:03

superspiro написа:
viali69 написа:Да не го правим на политика, но виж как се представи една неголяма държава като Беларус - 5 златни медала ! Населението на Беларус е почти, колкото това на България.
Да не говорим за Норвегия, която има само 5 милиона население ...и 10 златни медала !
Къде сме ние ? :oops:


Доста километри на юг. При нас просто няма условия за развитие на много от зимните спортове.



А, на лятната олимпиада ще ни пречи вероятно това, че се намираме доста на север и нямаме условия за развитие на летните спортове. :mrgreen:
Защото и там ще жънем същите "успехи" ... :oops:
Изображение
Изображение...Изображение...Изображение

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот viali69 » 22 фев 2014 21:10

THE G.A.M.E написа:
viali69 написа:руснаците нарочно сложиха разтеглен модел на нашата карта, която 100% прилича на Санстефанска България.

Т'ва лично Путин ли ти го каза ? :lol:

За това ли на следващият ден Русия се извиняваше на БЮРМ, ЕС, САЩ и т.н. :mrgreen:


И червеният кръг олицетворяващ Америка съвсем случайно взе, че не се отвори на откриването, нали ? :mrgreen:
Докато гледате на Русия с промито съзнание от западната пропаганда, ще останете слепи за напредъка и. Сиреч няма и да забележите кога рашъните са застигнали, че и задминали вашите любимци от Еврейския съюз и Америка. ;)
Невъзможно нали ? :mrgreen:
Преди 20 години един такъв русофоб като теб ме убеждаваше, че с Русия е свършено и че вече никога няма да има силна Русия ...
Само преди 20 години ! ... ;)
Изображение
Изображение...Изображение...Изображение

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот viali69 » 22 фев 2014 21:16

fcb_bg написа:Иначе много бих искал да почета плюенето по другите спортисти от страна на такива като мен, които викат за руснаците. Май май такова животно нема.


Имаш го ! ;) Ай, да са им честити калъфките в хокея и на янките ! :twisted:

"Хокейният тим на Финландия срази САЩ и грабна бронзовите отличия в мъжкия турнир от Олимпиадата в Сочи.
В мача за третото място финландците разбиха своя съперник с категоричното 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)." Гонг.бг
Изображение
Изображение...Изображение...Изображение

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот rebel » 22 фев 2014 21:17

Понеже няма как да не се политизира темата,ето и от мен едно мнение. Чехия, Полша, Словакия, Словения - бивши соц.държави- та те защо си имат медали. За ГДР няма да говорим, сигурно половината медали на Германия са от тях. Едва ли им липсва комунизма, даже напротив, някой помним как трябваше да се губи в полза на СССР :lol:

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот tsonpen » 22 фев 2014 21:21

Ясни са ми тези медали. Гледах фигурното пързаляне при жените. Рускинчето направи грешка, стъпа и се заклатушка като кокошка. После южнокорейката бе невероятна, напълно безгрешна, при това водеше от предишния кръг по точки. Обаче рускинчето с по-лошото съчетение я изпревари по точки и взе златото. Чета, че има протести, но не вярвам нещо да се промени. Комунистите никой не може да ги бие по измами.
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 фев 2014 21:26

viali69 написа:И червеният кръг олицетворяващ Америка съвсем случайно взе, че не се отвори на откриването, нали ? :mrgreen:
Докато гледате на Русия с промито съзнание от западната пропаганда, ще останете слепи за напредъка и. Сиреч няма и да забележите кога рашъните са застигнали, че и задминали вашите любимци от Еврейския съюз и Америка. ;)

Че аз Русия си ги мразя от началото на 90-те години. :lol:
Кой и кога ми е "промил" съзнанието ? :mrgreen:

viali69 написа:вашите любимци от Еврейския съюз и Америка. ;)

Моите любимци са България.
Другите си ги слагам на курa ...
В момента сме в ЕС, болка ми е, че не се възползваме, но сами сме си виновни.

А когато Русия задмине ЕС, САЩ, Япония, Австралия... И т.н. пак ще си пишем.
Ама едвали ще сме живи тогава.

viali69 написа:Преди 20 години един такъв русофоб като теб ме убеждаваше, че с Русия е свършено и че вече никога няма да има силна Русия ...
Само преди 20 години ! ... ;)

Да уточим, аз не съм русофоб по-презумция, а защото Русия е навредила много на България.
Във всякакъв аспект.

Русия е силна, и точно за това няма нужда да дуе мускули.
Русия е силна, но не се възползва качествено от това.
Русия може да е пълноправен член на ООН и думата да и тежи точно толкова, колкото на ЕС и САЩ, взети заедно, но вместо това напоследък се обсъжда отстраняването и от Г 8.

Русия, ако действително искат да влияят по-положителен начин на политиката в Европа, просто трябва да кандидатства и да влезе в ЕС.
Там могат да се противопоставят много по-успешно на пагубната политика на англиканците.
Нещо повече, дори ще бъдат подкрепени от доста членки !

Но явно Русия ( за момента ) ... Избира пътя, който да я прави враг на ЕС и САЩ.
А лично "Янките" точно това искат. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта