Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот КНДР » 22 фев 2014 21:27

viali69 написа:
КНДР написа:
viali69 написа:Мъчно ми е обаче за България ... Гледах ги нашите и се чудя да плача ли или да се смея. Или на последните места, или изобщо не успяват да финишират ... Такова падение на българския спорт не помня от много години .... :(


Нормално капиталягите разграбиха държавата, ти очакваш спорт да имаме. Имахме и спорт и държава преди 1989-та.


Да не го правим на политика, но виж как се представи една неголяма държава като Беларус - 5 златни медала ! Населението на Беларус е почти, колкото това на България.
Да не говорим за Норвегия, която има само 5 милиона население ...и 10 златни медала !
Къде сме ние ? :oops:


Нормално в Беларус има социализъм и държавата помага на спорта. Бил съм преди 10 години в Беларус и още тогава бяха по напред от нас.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15511
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот fcb_bg » 22 фев 2014 21:33

tsonpen написа:Ясни са ми тези медали. Гледах фигурното пързаляне при жените. Рускинчето направи грешка, стъпа и се заклатушка като кокошка. После южнокорейката бе невероятна, напълно безгрешна, при това водеше от предишния кръг по точки. Обаче рускинчето с по-лошото съчетение я изпревари по точки и взе златото. Чета, че има протести, но не вярвам нещо да се промени. Комунистите никой не може да ги бие по измами.

Те руснаците също протестираха за препречване на финала в скиатлона, ама руските фенове не редим сополи за измами. Такова се чува само от тези, които симпатизират на всички останали спортисти освен руските.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот viali69 » 22 фев 2014 21:35

КНДР написа:Нормално в Беларус има социализъм и държавата помага на спорта. Бил съм преди 10 години в Беларус и още тогава бяха по напред от нас.


Не може да бъде ! Не ти вярвам ! Това в "Таймс" не го пише и не го съобщават по CNN. Даже и по БиТиВи не го казаха ... Значи не е истина ! ;)
А, сега сериозно - държавната политика насочена към спорта е много важна. Когато имаше такава, спортът у нас имаше успехи. Сега няма никаква такава и затова сме на дъното. Факт !

В това отношение Бойко Борисов се опитваше да прави нещо, но .... само той. Всички други правителства, в това число и сегашното се оправдават, че няма пари за спорт. И така вече 25 години ... :(
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот ros » 22 фев 2014 22:21

Хубаво си спорите тука за геополитика, за влияние за глупости, но нека поговорим за спорт. Забелязвате ли, че алпийска страна като Италия с традиции в зимните спортове все още няма титла. Найвероятно и така ще си остане, защото ски бегачите им не са такива, каквито бяха. Забелязвате ли че доста от страните вече печелят в "профилирани" спотове. Холандия обра всичко, което моеше в бързото пързаляне и направи нещо невиждано - 23 от 24 медала са от бързото пързаляне с кънки, като 8 от 12те титли са при тях и останалите държави оставиха само13 свободни отличия общо. Германия пък обра всичко което можеше в шейните - 4 от 4 титли...Русия пък взе 3 от титлите във фигурното пързаляне И ТО НАПЪЛНО ЗАСЛУЖЕНО.
А ние... ние се мъчим да си изкарваме ядовете на онези, които се мъчат да направят нещо. Когато искаме нещо, трябва да сме убедени, че сме заслужили да искаме... Днес биатлонистите ни се състезават със сръбски ски, Влади Зогравски обяснява, че си е получил екипировката за Сочи едва преди стартовете. Скиорите ни се състезават с каски назаем... И при всичко това ще го отнесат пак те, а не онези, които са отговорни за подготовката и финансирането. Та Сани Жекова също беше само с един човек като щаб при все че конкурентите и си водят екипи от анализатори и майстори за бордовете...
Иначе да ... правете се на политически стратези и анализатори. За мен Сочи ще остане като една добре организирана олимпиада, инвестициите ще се възвърнат рано или късно, НЯМАШЕ НИКАКВИ СЪМНЕНИЯ ЗА СИГУРНОСТТА и най-вече всички участници и медии се оказаха презадоволени от условията, обстановката, настроението, подкрепата от домакините... Дори главните конкуренти на руските фигуристи признаха, че тази публика разбира от този спорт и всички те са получили невероятна оценка за представянето си от руснаците - нещо което рядко се среща
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот W84me » 23 фев 2014 00:32

А бре, дека е США? :mrgreen: Дека е Great Britain? :mrgreen: А това, че Олимпиадата струва 50 милиарда на Русия е долна лъжа! Държавното участие е 10 милиарда, другата част са пари на Олигарси и частни инвестиции!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот W84me » 23 фев 2014 01:35

Точно така! Путин сложи всички западни пропадняци в малкия си джоб!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот grasiani » 23 фев 2014 01:49

Тука някои се напъват къде бил тоя ,къде бил оня ,тоя колко пари дал ,колко медала взел, а ние къде сме в цялата работа, що не говорят за това големите специалисти и големи разбирачи иначе сме много големи на приказки,я кажете ве отворковци България къде е,и само не ми излизайте с клишетата, ама ние толкова си можем ,ние не сме никаква сила и нямаме пари,защото като нямаме пари и не сме сила нямате право и да съдите другите кой колко пари е дал и колко медала е взел.Не се ли чувствате жалки при напъните ви да омаловажавате успеха на другите и на това което са построили ,създали и постигнали.И какво ви бърка и ви дразни, че Русия може да е първа по медали,аз не виждам смисъла от целия този негативизъм подет и от медиите ни към Олимпиадата и като цяло към Русия,що за български тъпизъм е това .Що за Ганьовщина .

IvelinNN
Мнения: 11
Регистриран на: 14 яну 2009 14:40
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот IvelinNN » 23 фев 2014 10:58

КНДР написа:Трябва да се отбележи и че Империята на Злото и Бастиона на капитализма - САЩ е извън тройката.


Нещо не си прочел заглавието: Империята на злото води в момента по медали. 8-)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот TodorT » 23 фев 2014 11:22

ros написа:Хубаво си спорите тука за геополитика, за влияние за глупости, но нека поговорим за спорт. Забелязвате ли, че алпийска страна като Италия с традиции в зимните спортове все още няма титла. Найвероятно и така ще си остане, защото ски бегачите им не са такива, каквито бяха. Забелязвате ли че доста от страните вече печелят в "профилирани" спотове. Холандия обра всичко, което моеше в бързото пързаляне и направи нещо невиждано - 23 от 24 медала са от бързото пързаляне с кънки, като 8 от 12те титли са при тях и останалите държави оставиха само13 свободни отличия общо. Германия пък обра всичко което можеше в шейните - 4 от 4 титли...Русия пък взе 3 от титлите във фигурното пързаляне И ТО НАПЪЛНО ЗАСЛУЖЕНО.
А ние... ние се мъчим да си изкарваме ядовете на онези, които се мъчат да направят нещо. Когато искаме нещо, трябва да сме убедени, че сме заслужили да искаме... Днес биатлонистите ни се състезават със сръбски ски, Влади Зогравски обяснява, че си е получил екипировката за Сочи едва преди стартовете. Скиорите ни се състезават с каски назаем... И при всичко това ще го отнесат пак те, а не онези, които са отговорни за подготовката и финансирането. Та Сани Жекова също беше само с един човек като щаб при все че конкурентите и си водят екипи от анализатори и майстори за бордовете...
Иначе да ... правете се на политически стратези и анализатори. За мен Сочи ще остане като една добре организирана олимпиада, инвестициите ще се възвърнат рано или късно, НЯМАШЕ НИКАКВИ СЪМНЕНИЯ ЗА СИГУРНОСТТА и най-вече всички участници и медии се оказаха презадоволени от условията, обстановката, настроението, подкрепата от домакините... Дори главните конкуренти на руските фигуристи признаха, че тази публика разбира от този спорт и всички те са получили невероятна оценка за представянето си от руснаците - нещо което рядко се среща

Абсолютно прав си, Роска! :)


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта