Сочи 2014- ден 12-ти

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 фев 2014 07:47

milen.hristov написа:И да се радват, че не са севернокорейци, че добива на злато ще им се струва песен. Можеше да попитат футболният отбор на северна корея, но те съвсем случайно изчезнаха, след завръщането им.

С изключение на тия, дето играеха в Япония, някой друг смешен руски отбор и т.н.
Доколкото помня 1 даже заигра в Швейцария, запомних го като куриоз, защото там имаше и кореец от Юга и пишеше, че стига да не говорят за политика се разбират екстра двамцата :D Което ме наведе до извода, че ако махнем политиката от отношенията си май проблемните теми ще намалеят с около 99%.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 фев 2014 08:14

shotgun blues написа:този път Липницкая падна :(

Мда имах опасения че няма да издържи и ще стане нещо..
Как да е, на всеки се случва, времето е пред нея..

Обаче японците все повече набират инерция в тоя спорт, добавяме и китайците, които също вървят нагоре и то ще вземе да стане азиатски спорт накрая :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот wolf » 20 фев 2014 08:58

Betchualeng Arnaikem написа:
shotgun blues написа:този път Липницкая падна :(

Мда имах опасения че няма да издържи и ще стане нещо..
Как да е, на всеки се случва, времето е пред нея..

Обаче японците все повече набират инерция в тоя спорт, добавяме и китайците, които също вървят нагоре и то ще вземе да стане азиатски спорт накрая :D

Да се благодарят че Ким няма амбицията да продължи след олимпиадата, просто нямат шанс нито на кратката нито на волната програма :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 фев 2014 09:22

wolf написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
shotgun blues написа:този път Липницкая падна :(

Мда имах опасения че няма да издържи и ще стане нещо..
Как да е, на всеки се случва, времето е пред нея..

Обаче японците все повече набират инерция в тоя спорт, добавяме и китайците, които също вървят нагоре и то ще вземе да стане азиатски спорт накрая :D

Да се благодарят че Ким няма амбицията да продължи след олимпиадата, просто нямат шанс нито на кратката нито на волната програма :lol:

Ммм не съвсем. Липницкая се издъни, но ще се развива, хлапето още няма 16. Верно.. една спортистка е, ама си е шанс за развитие и медали за Русия. Ако сметнеш реално тя може да види още 2-3 олимпиади.. + световни, европейски и т.н. първенства.

При двойките гледам са стабилизирали положението (засега), тази година всъщност там им беше силата.

При мъжете не ми е ясно как ще я карат, имат добри играчи ама не са постоянни. Няма да се учудя ако натиснат Плюшченко да продължи да играе просто защото не могат да го заместят... няма да им е за първи път да прилагат тоя метод.

Още известно време Русия ще бъде сред борците за медали в този спорт, натам не знам, зависи от това дали ще развият заместници на титулярите. Защото за мен лично напоследък спада е много голям при руснаците. А този спад, съчетан с развитието най-вече на китайските фигуристи може да им струва много скъпо. Ако и японците продължат тенденцията пък съвсем, а и Европа и САЩ никога не се отказват да си пробват шансовете...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот wolf » 20 фев 2014 09:25

Говоря за женската програма конкретно, не следя целия спорт.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 фев 2014 10:06

wolf написа:Говоря за женската програма конкретно, не следя целия спорт.

Точно там имат някакви надежди.. за бъдещето. Днес обаче ще се кръстят за медалче, ама Липницкая трудно ще додрапа до третото място. Много кофти просто се издъни вчера..

Аз ги следя ама не толкоз като медали и титли, просто харесвам самото фигурно пързаляне като изпълнения на леда и те така.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот wolf » 20 фев 2014 10:42

Betchualeng Arnaikem написа:
wolf написа:Говоря за женската програма конкретно, не следя целия спорт.

Точно там имат някакви надежди.. за бъдещето. Днес обаче ще се кръстят за медалче, ама Липницкая трудно ще додрапа до третото място. Много кофти просто се издъни вчера..

Аз ги следя ама не толкоз като медали и титли, просто харесвам самото фигурно пързаляне като изпълнения на леда и те така.

Мен ми харесва като красота и цялостна концепция. И то гледам главно заради Ким Юна и изпълнението и във Ванкувър и оттогава. Както е тръгнало не би трябвало и днес да има проблем да вземе втора титла.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 фев 2014 10:58

wolf написа:Мен ми харесва като красота и цялостна концепция. И то гледам главно заради Ким Юна и изпълнението и във Ванкувър и оттогава. Както е тръгнало не би трябвало и днес да има проблем да вземе втора титла.

Е, сега гледаш заради нея, ама после няма ли да гледаш :D
Няма спор, бива си я, но бих гледал всеки фигурист и всяко изпълнение ако са добри, просто защото това е красиво изкуство.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот wolf » 20 фев 2014 11:13

Betchualeng Arnaikem написа:
wolf написа:Мен ми харесва като красота и цялостна концепция. И то гледам главно заради Ким Юна и изпълнението и във Ванкувър и оттогава. Както е тръгнало не би трябвало и днес да има проблем да вземе втора титла.

Е, сега гледаш заради нея, ама после няма ли да гледаш :D
Няма спор, бива си я, но бих гледал всеки фигурист и всяко изпълнение ако са добри, просто защото това е красиво изкуство.

Трябва някой да ми грабне окото за да гледам неприоритетен спорт. Смисъл не ми е така интересно като нямам изявен фаворит :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 12-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 фев 2014 15:27

wolf написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
wolf написа:Мен ми харесва като красота и цялостна концепция. И то гледам главно заради Ким Юна и изпълнението и във Ванкувър и оттогава. Както е тръгнало не би трябвало и днес да има проблем да вземе втора титла.

Е, сега гледаш заради нея, ама после няма ли да гледаш :D
Няма спор, бива си я, но бих гледал всеки фигурист и всяко изпълнение ако са добри, просто защото това е красиво изкуство.

Трябва някой да ми грабне окото за да гледам неприоритетен спорт. Смисъл не ми е така интересно като нямам изявен фаворит :mrgreen:

Ахаа.. е аз първо го гледам заради самите изпълнения а после чак си харесвам някой да викам за него, понеже ми е направил впечатление. Но щом не ти е приоритетен разбираема ти е позицията, на мен па ми е краста :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта