Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот petko.h.markov » 16 фев 2014 21:09

RedeviL написа:Сани е супер борбен спортист, но ми направи лошо впечатление изказването на баща й! Думите му "знаем от къде идваме и срещу какви имена се борим" звучаха все едно сме някаква втора ръка хора, които просто нямат шанс за нещо повече от достойно представяне. Аз не съм на това мнение! Още повече, че Жекова държеше медала с едната си ръка и само сблъсъка с италианката й попречи да го вземе! Това доказва, че нашето момиче не отстъпва по нищо на нейните конкуренти и спокойно може да ги победи. В такива моменти треньорът трябва да съжалява най-много за начина, по който се разви състезанието и да говори с известна доза самокритика за класирането на Сани, т.е. да прояви самочувствие като заяви, че това не е реалното място, което заслужаваше да получи.. Всъщност трябваше да реагира точно по начина, както го е направила италианката, въпреки че въобще не заслужаваше медал!

Това е твое тълкуване на неговите думи.Той каквото е мислил го е казал,а какво се крие зад тези думи само той си знае.

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот brossy » 16 фев 2014 21:09

RedeviL написа:Сани е супер борбен спортист, но ми направи лошо впечатление изказването на баща й! Думите му "знаем от къде идваме и срещу какви имена се борим" звучаха все едно сме някаква втора ръка хора, които просто нямат шанс за нещо повече от достойно представяне. Аз не съм на това мнение! Още повече, че Жекова държеше медала с едната си ръка и само сблъсъка с италианката й попречи да го вземе! Това доказва, че нашето момиче не отстъпва по нищо на нейните конкуренти и спокойно може да ги победи. В такива моменти треньорът трябва да съжалява най-много за начина, по който се разви състезанието и да говори с известна доза самокритика за класирането на Сани, т.е. да прояви самочувствие като заяви, че това не е реалното място, което заслужаваше да получи.. Всъщност трябваше да реагира точно по начина, както го е направила италианката, въпреки че въобще не заслужаваше медал!

Ами втора ръка сме.Екипът им се състои от 2 ма човека,което е срамно.Колкото до "туристите".Я ми кажете ,колко улея за шейни имаме?Колко шанци имаме?Какъв е бюджета на нашите спортисти.Скиорите имат по един чифт ски,а има поне 5 модела(за различните писти) Държавата е виновна за тези неуспехи,колкото и банално да звучи.Не може една филоложка да излиза и да казва как благодарение на министерството Г.Димитров е стигнал четвъртфинал.Така ,че всяко едно класиране на тази олимпиада е само по себе си добро.


petbezdeset
Мнения: 144
Регистриран на: 16 дек 2013 20:33
Контакти:

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот petbezdeset » 16 фев 2014 21:23

brossy написа:
RedeviL написа:Сани е супер борбен спортист, но ми направи лошо впечатление изказването на баща й! Думите му "знаем от къде идваме и срещу какви имена се борим" звучаха все едно сме някаква втора ръка хора, които просто нямат шанс за нещо повече от достойно представяне. Аз не съм на това мнение! Още повече, че Жекова държеше медала с едната си ръка и само сблъсъка с италианката й попречи да го вземе! Това доказва, че нашето момиче не отстъпва по нищо на нейните конкуренти и спокойно може да ги победи. В такива моменти треньорът трябва да съжалява най-много за начина, по който се разви състезанието и да говори с известна доза самокритика за класирането на Сани, т.е. да прояви самочувствие като заяви, че това не е реалното място, което заслужаваше да получи.. Всъщност трябваше да реагира точно по начина, както го е направила италианката, въпреки че въобще не заслужаваше медал!

Ами втора ръка сме.Екипът им се състои от 2 ма човека,което е срамно.Колкото до "туристите".Я ми кажете ,колко улея за шейни имаме?Колко шанци имаме?Какъв е бюджета на нашите спортисти.Скиорите имат по един чифт ски,а има поне 5 модела(за различните писти) Държавата е виновна за тези неуспехи,колкото и банално да звучи.Не може една филоложка да излиза и да казва как благодарение на министерството Г.Димитров е стигнал четвъртфинал.Така ,че всяко едно класиране на тази олимпиада е само по себе си добро.

И на теб ли ти е длъжна държавата? Като нямаме шанци няма да развиваме тоя спорт! Като нямаме улей, няма да развиваме спускане със шейнички! Държавата дава всяка година милиони за олимпийска подготовка, за да търпим някой да реве от вятъра, снега и месечния му цикъл. Ай сектир! Хрантутници!
Съсипаха щангите и бокса, за да пращаме скъпи спортове и да им берем срама на курортистите!

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот DarkPsy » 16 фев 2014 21:28

Има известен резон в мнението над моето. Има много хубава поговорка: "Всяка жаба да си знае гьола". В случая със Жекова обаче не съм съгласен. Вижда се , че това момиче е от световна класа. Грешката на министерството и на Стефка Костадинова като цяло е , че средствата за подготовка трябваше да се насочат към потенциалния медалист, а в случая такъв можеше да бъде само Сани Жекова! Няма смисъл наистина да се дават пари за бобслей, шейни и прочее, след като е ясно, че там ще сме туристи със сигурност. Имаме си Жекова, имахме Раданова и Дафовска. Имахме Максим и Албена. Там трябваше да се действа. Какво се случи, никой не знае. Вместо да надграждаме, потъваме.

И все пак. ПОКЛОН за това момиче.

nikieg
Мнения: 31
Регистриран на: 19 мар 2011 17:33
Контакти:

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот nikieg » 16 фев 2014 21:31

ПОКЛОН, САНИ !!! България има спешно нужда от такива спортисти/хора ... :!: :!: :!:

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот brossy » 16 фев 2014 21:34

DarkPsy написа:Има известен резон в мнението над моето. Има много хубава поговорка: "Всяка жаба да си знае гьола". В случая със Жекова обаче не съм съгласен. Вижда се , че това момиче е от световна класа. Грешката на министерството и на Стефка Костадинова като цяло е , че средствата за подготовка трябваше да се насочат към потенциалния медалист, а в случая такъв можеше да бъде само Сани Жекова! Няма смисъл наистина да се дават пари за бобслей, шейни и прочее, след като е ясно, че там ще сме туристи със сигурност. Имаме си Жекова, имахме Раданова и Дафовска. Имахме Максим и Албена. Там трябваше да се действа. Какво се случи, никой не знае. Вместо да надграждаме, потъваме.

И все пак. ПОКЛОН за това момиче.

Какво са дали за шейничките?Нашият дори нямаше нормална шейна.Къде се дават милиони? И кой ги прибира? Нямаме един Боб, взимаме под наем.В училищата няма условия,а там е най важно.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот DarkPsy » 16 фев 2014 21:37

А трябва ли да дават? Това е въпросът. Трябва ли да се дава, след като няма условия! Едно негро ни направи смешни.

brossy написа:Къде се дават милиони? И кой ги прибира?


Е тва е въпросът. Кой следи за тези неща? Кой ги контролира?

petbezdeset
Мнения: 144
Регистриран на: 16 дек 2013 20:33
Контакти:

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот petbezdeset » 16 фев 2014 22:12

DarkPsy написа:А трябва ли да дават? Това е въпросът. Трябва ли да се дава, след като няма условия! Едно негро ни направи смешни.

brossy написа:Къде се дават милиони? И кой ги прибира?


Е тва е въпросът. Кой следи за тези неща? Кой ги контролира?


Тренировка по бобслей на националния отбор:
Изображение
В този спортен форум съм убеден, че няма кой да назове имената на "олимпийците" ни!
На кой му трябва да развива такъв спорт?

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Александра Жекова беше много близо до спечелването на медал

Мнениеот veni__85 » 17 фев 2014 09:01

petbezdeset написа:
DarkPsy написа:А трябва ли да дават? Това е въпросът. Трябва ли да се дава, след като няма условия! Едно негро ни направи смешни.

brossy написа:Къде се дават милиони? И кой ги прибира?


Е тва е въпросът. Кой следи за тези неща? Кой ги контролира?


Тренировка по бобслей на националния отбор:
Изображение
В този спортен форум съм убеден, че няма кой да назове имената на "олимпийците" ни!
На кой му трябва да развива такъв спорт?



На този който взима парите.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта