Сочи 2014- ден 8-ми

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

familyjewels
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юни 2009 14:51
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот familyjewels » 15 фев 2014 17:35

Дано да се повтори финала от Ванкувър 2010

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2014 17:39

Някой може ли да светне как стоят нещата с класирането в групите и жребия след това? Смисъл нали първите два отбора от всяка група продължават напред!? И как точно се определеят съперниците за елиминациите след това?

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2014 17:42

Avanti_Ragazzi написа:Най-якото е, че онова джудже от ложите накрая се е насрал от яд! :lol: :lol: :mrgreen: От тая мисъл, мед ми капе на душата!

Нали!? Когато са ни празни торбите и няма с какво да се похвалим и злобата е нещо..

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 15 фев 2014 17:43

RedeviL написа:Някой може ли да светне как стоят нещата с класирането в групите и жребия след това? Смисъл нали първите два отбора от всяка група продължават напред!? И как точно се определеят съперниците за елиминациите след това?


3 групи по 4 отбра! Първите във всяка група и най-добрият 2-ри се класират направо за 1/4 финалите! А останалите 8 отбора играят нещо като 1/8 финал за класиране на 1/4 финала!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот rhaegar » 15 фев 2014 17:45

RedeviL написа:Някой може ли да светне как стоят нещата с класирането в групите и жребия след това? Смисъл нали първите два отбора от всяка група продължават напред!? И как точно се определеят съперниците за елиминациите след това?


Има някаква схема http://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey ... tournament
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Eminem » 15 фев 2014 17:57

Viktor4o_Rs написа:
Eminem написа:Напълно НЕзаслужена победа, американците бяха много, много жалки!


Защо да е незаслужена ? Мачът си беше равностоен, американците изпуснаха да бият в редовното когато при 2:1 техен излезе сам срещу вратаря. Руснаците също имаха положения, но американският вратар беше много силен. После при дузпите си беше 50 на 50.

Ами нищо не ми хареса в играта на американците. Само руснаците се опитваха да играят качествен хокей и го направиха.
Всичко интересно в играта дойде от руснаците.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 15 фев 2014 17:58

rhaegar написа:Има някаква схема http://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey ... tournament


Малко сложничко, но доста справедливо са го измислили. Всеки вкаран гол е от значение и моите "лъвчета" към момента доста печелят от адската си голова разлика 8-) Какъв мач ни очаква само утре от 19,00, отсега потривам доволно ръчички :!: 8-)
Изображение Изображение

familyjewels
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юни 2009 14:51
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот familyjewels » 15 фев 2014 17:58

RedeviL написа:
Avanti_Ragazzi написа:Най-якото е, че онова джудже от ложите накрая се е насрал от яд! :lol: :lol: :mrgreen: От тая мисъл, мед ми капе на душата!

Нали!? Когато са ни празни торбите и няма с какво да се похвалим и злобата е нещо..

Първо си погледни подписа и после раздавай определения за злоба наляво и надясно.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2014 18:00

Avanti_Ragazzi написа:
RedeviL написа:Някой може ли да светне как стоят нещата с класирането в групите и жребия след това? Смисъл нали първите два отбора от всяка група продължават напред!? И как точно се определеят съперниците за елиминациите след това?


3 групи по 4 отбра! Първите във всяка група и най-добрият 2-ри се класират направо за 1/4 финалите! А останалите 8 отбора играят нещо като 1/8 финал за класиране на 1/4 финала!

Значи следващия двубой между Канада и Финландия ще е от решаващо значение за избистрянето на отборите, които ще се борят за най-доброто второ място.. Така като гледам от първата група - САЩ ще продължат директно, а във втората най-вероятно това ще направи победителят измежду Канада и Финландия. В последната трета група се очертава победител да бъде Швеция! А чехите не ми се вярва да успеят да съберат достатъчно точки, за да се борят за най-доброто второ място. Общо взето нещата стоят така, че Русия все още има шанс да се класира директно, но и да не успее, едва ли ще има проблем да го направи след това..

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Eminem » 15 фев 2014 18:02

Бах: Олимпиадата в Сочи е отлично организирана

Президентът на МОК Томас Бах похвали организацията на Олимпиадата в Сочи. Това каза Бах след среща с президента на Русия Владимир Путин. "Вие навярно чувате суперлативи от всички хора, с които се срещате. Игрите действително са отлично организирани", каза Томас Бах. Той подчерта, че спортистите също са доволни от организацията на събитието и от качеството на спортните обекти. "Игрите са на толкова високо ниво, че не е необходимо да свикваме ежедневни съвещания по координацията. Няма никакви проблеми", каза президентът на МОК. Бах обърна внимание и на факта, че Игрите са подобрили рекорда по гледаемост сред телевизионните зрители. "Аудиторията е рекордна", каза Бах и добави, че Игрите се следят на пет континента в повече от 200 страни по света.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=472789

Малко да ви жегна. Хайде очаквам пак онези скапани, фалшиви и жалки снимчици.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта