Сочи 2014- ден 7-ми

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 14 фев 2014 21:18

rhaegar написа:Не знам, Канада рядко се хвърля на 100% в групите, мисля че финландците ще бият.


Това са двата отбора с най-добра моментна форма, според мен. Макар че американците напрактика не играха на 100%.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот rhaegar » 14 фев 2014 21:20

Интересно ще е, но все пак е мач от групите. Спокойно могат да съхранят сили и да се "скрият" малко едни от други, с оглед на това, че е много вероятно да се срещнат по-късно в турнира. САЩ-Русия очаквам да е по-зрелищен, главно защото домакините няма да се пестят със сигурност.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 14 фев 2014 21:27

rhaegar написа:Интересно ще е, но все пак е мач от групите. Спокойно могат да съхранят сили и да се "скрият" малко едни от други, с оглед на това, че е много вероятно да се срещнат по-късно в турнира. САЩ-Русия очаквам да е по-зрелищен, главно защото домакините няма да се пестят със сигурност.


Прав си, северноамериканците и "суомитата" видимо се пестят. Макар че колкото и да се крият, те се познават доста добре, а и някои неща не могат да се скрият. Като например здравата огнева мощ на фините. Пак не даваха мача им пряко :twisted:, но мога да се обзаложа, че пак е имало невероятни отигравания. Братушките няма да се пестят, но се надявам да не вържат кънките от напрежение. Цяла Россия чака злато от тях, макар че според мен няма да стигнат финала.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот rhaegar » 14 фев 2014 21:44

Ботевъ Пловдивски написа:
rhaegar написа:Интересно ще е, но все пак е мач от групите. Спокойно могат да съхранят сили и да се "скрият" малко едни от други, с оглед на това, че е много вероятно да се срещнат по-късно в турнира. САЩ-Русия очаквам да е по-зрелищен, главно защото домакините няма да се пестят със сигурност.


Прав си, северноамериканците и "суомитата" видимо се пестят. Макар че колкото и да се крият, те се познават доста добре, а и някои неща не могат да се скрият. Като например здравата огнева мощ на фините. Пак не даваха мача им пряко :twisted:, но мога да се обзаложа, че пак е имало невероятни отигравания. Братушките няма да се пестят, но се надявам да не вържат кънките от напрежение. Цяла Россия чака злато от тях, макар че според мен няма да стигнат финала.


Даваха го по ТВ+.

Не знам, на мен Русия ми се вижда най-силния отбор в турнира. Имат много голям потенциал, стига да издържат и психически, може да успеят. Канада и САЩ са ми някак безлични, Швеция ги удариха лошо контузиите. Финландия е атрактивна, но беше така и в Торино и накрая загуби финала. Ще видим какво ще стане, очертава се интересен турнир.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот stefani » 15 фев 2014 00:43

Какво става с Путинова Росия :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот milen.hristov » 15 фев 2014 08:45

14 ФЕВРУАРИ

ИМЕ ЧАС ДИСЦИПЛИНА КЛАСИРАНЕ
Георги Георгиев 08:00 ски, суперкомб.спускане 38-о място
Никола Чонгаров 08:00 ски, суперкомб.спускане 41-о място
Георги Георгиев 13:30 ски, суперкомб.слалом не завършва
Никола Чонгаров 13:30 ски, суперкомб.слалом 24-о място
Веселин Цинзов 12:00 ски-бягане, 15 км, класически 41-о място
Десислава Стоянова 16:00 биатлон, 15 км, индивидуално 72-о място
Владимир Зографски 19:30 ски-скок, голяма шанца, квал. 39-о място

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 15 фев 2014 11:38

Ботевъ Пловдивски написа:
tirion написа:Роберто е първият представител на Перу в Зимна Олимпиада. Роберто завърши последен, след като се състезава със счупено ребро, на 87-мо място.
Изключително изтощен, Роберто се пресегна към националното знаме на финалната линия.Там обаче, на финиша, го чакаше и Дарио Колоня, почти 30 минути след като самият той бе завършил, на първо място.
Колоня изчака Роберто Карселен, и стисна ръката му. Жест, който няма нужда от коментар или обяснения.

Човека кара контузен а нашите пропускат стартове.


Браво, мъжка и доблестна постъпка, па макар и неразумна. Счупено ребро може да направи перфорация на белия дроб по време на бягането.

Наистина, има си рискове, които са неприемливи...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот защо » 15 фев 2014 14:02

rhaegar написа:Рядко гледам алпийски ски. Дразни ме коментатора на Евроспорт, Тодор някой си. Не мога да го издържам и затова не гледам.

Да, друго си е по БНТ. Кедъра вика: "Като го гледам тоя, се сещам за руския пияница, дето пиел бутилка водка на екс и падал, преди да падне бутилката"... :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 7-ми

Мнениеот защо » 15 фев 2014 14:09

Не знам само аз ли снощи на скоковете от фрийстайла си мислех, че снегът на мястото, където се приземяваха момичетата, беше безобразно разровен, виждаше се тревата и трябваше да го заравнят и оправят преди финалите. Поне на мен ми изглеждаше даже опасно...
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта