Сочи 2014- ден 5-ти

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот damageplan » 12 фев 2014 19:57

Междувременно Германия спечели 6-ти златен медал и уверено стои на първо място в класирането по медали.Не е важно колко медала е спечелила дадена страна , а колко златни медала е спечелила .Поради тази причина аз прогнозирах преди започването на игрите ,ча Германия ще е първа в генералното класиране.
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 фев 2014 20:46

Руска доминация при двойките на фигурното пързаляне, злато и сребро.. каква "изненада".
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот rhaegar » 12 фев 2014 20:47

И двата медала бяха абсолютно заслужени. Никакво подпиране не е имало.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот ros » 12 фев 2014 20:50

rhaegar написа:И двата медала бяха абсолютно заслужени. Никакво подпиране не е имало.

Тоталната доминация в спортните двойки доведе до напълно заслужени злато и сребро за Русия
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 фев 2014 20:51

rhaegar написа:И двата медала бяха абсолютно заслужени. Никакво подпиране не е имало.

Руските ли? Е те.. редовно си мачкат там. Изключенията са много малко, като например във Ванкувър.

Ако не вземе липсата на опит (тя е на малко по малко от 16г) да изиграе някоя шега на Липницкая ги чака и титла при жените. Плюшченко.. не го знам какво ще сътвори с тия болки в гърба, ако беше в добро състояние щях да съм сигурен, че е в борбата за титлата.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот ros » 12 фев 2014 20:54

Betchualeng Arnaikem написа:
rhaegar написа:И двата медала бяха абсолютно заслужени. Никакво подпиране не е имало.

Руските ли? Е те.. редовно си мачкат там. Изключенията са много малко, като например във Ванкувър.

Ако не вземе липсата на опит (тя е на малко по малко от 16г) да изиграе някоя шега на Липницкая ги чака и титла при жените. Плюшченко.. не го знам какво ще сътвори с тия болки в гърба, ако беше в добро състояние щях да съм сигурен, че е в борбата за титлата.

И Юлия Липнитская и Аделина Сотникова имат шанс за злато. Така като гледах малката съм почти сигурен четрудно ще се пропука. Дано издържи и детронира Ю На Ким
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот rhaegar » 12 фев 2014 20:56

По-добре да са руснаци, отколкото разни китайци, корейци и подобни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 фев 2014 21:01

ros написа:И Юлия Липнитская и Аделина Сотникова имат шанс за злато. Така като гледах малката съм почти сигурен четрудно ще се пропука. Дано издържи и детронира Ю На Ким

Малката има само 1 минус: годинките.. но за възрастта си се държи много, наистина много добре засега.
Аз лично адски много и стискам палци на нея, не само защото отсега е страхотен състезател. Но мисля, че дори да не успее няма да е трагедия, тя има време.. много време.

Искам Плюшченко да завърши със злато, този човек беше години наред Краля на леда, съвременния Котин.. просто заслужава да се оттегли с блясък.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот Niksh0 » 12 фев 2014 21:08

Много положеният изпуснаха чехите, но пък и проспаха първата третина.
Вървят към загуба ако не вкарат гол в следващите 1-2мин.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 5-ти

Мнениеот ros » 12 фев 2014 21:15

Betchualeng Arnaikem написа:
ros написа:И Юлия Липнитская и Аделина Сотникова имат шанс за злато. Така като гледах малката съм почти сигурен четрудно ще се пропука. Дано издържи и детронира Ю На Ким

Малката има само 1 минус: годинките.. но за възрастта си се държи много, наистина много добре засега.
Аз лично адски много и стискам палци на нея, не само защото отсега е страхотен състезател. Но мисля, че дори да не успее няма да е трагедия, тя има време.. много време.

Искам Плюшченко да завърши със злато, този човек беше години наред Краля на леда, съвременния Котин.. просто заслужава да се оттегли с блясък.

Абсолютно... Титлата за Плюшчинко ще е най-приятния завършек на тази бляскава кариера. Горе-долу нещата са като с Елена Исмбаева по време на Световното по лека атлетика в Москва. Дано да успее
Последна промяна от ros на 12 фев 2014 21:33, променено общо 1 път.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта