Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Модератори: kartago, SkArY_9, Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

haha

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот haha » 12 фев 2014 15:26

Нашите (туристи) са си дали почивка днес, след канските усилия, които положиха, но от утре се завръщат с пълна сила и ще разтърсят цяла Русия!
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

petbezdeset
Контакти:

Мнениеот petbezdeset » 12 фев 2014 18:18

pomiqr135 написа:
petbezdeset написа:
stanleys написа:Какво можем да очакваме от подобни състезатели :?:

Най-доброто класиране на 30-годишната Малчевав дисциплината до момента е 53-о място за Световната купа в Шкларска Пореба през този сезон. На световното първенство в Осло през 2011-а, тя остава 58-а. 27-годишната Бургова, която бе 56-а в скиатлона в петък, няма нито едно влизане в Топ 60 в спринта, като шансът й сега е именно във факта, че общата бройка на участничките днес е едва 67.

В крайна сметка 54-то и 60-то място :evil:

ТУРИСТИ! Кой както иска да си ги оправдава!

На кое място си в своята професия или в образованието по успех, че изискваш от спортистите ни?

Завърших немската гимназия с отличие, кандидатстудентските изпите влезнах МИО с 5.90 и 4.90. Минал съм 48 семестриални и два държавни изпита с оценки над 4 без поправителни. Завършил съм магистратура, редях кашони в Практикер за да мога да се самоиздържам, докато уча. После бях на изпълнителна длъжност 6 години в голяма софийска производствена фирма. После ми писна да си късам задника като ненормален и сега си имаме малък собствен бизнес. Внасям си всички данъци и осигуровки (моя грешка), щастливо женен с малко дете съм! Горе-долу това съм направил. А тези нещастници цоцат десетки милиони всяка година и ламтят за още. Това ме дразни. Това че са облекли български анцузи не означава, че не са хрантутници. И те така :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
shotgun blues

Мнениеот shotgun blues » 13 фев 2014 12:31

Българските представителки в ски бягането Антония Григорова-Бургова и Теодора Малчева се отказаха от участие в днешното бягане на 10 км класически стил, информира БНТ.

Треньорите са взели решение двете състезателки да вземат участие в по-дългата дисциплина – 30 км и да не рискуват с включването им в по-късата дистанция.

Малчева и Бургова отпаднаха в квалификациите в ски спринта, след като завършиха на 54-о и 60-о място от 67 стартирали в свободния стил.

ТУРИСТИ

haha

Мнениеот haha » 13 фев 2014 12:46

Нищо не разбираш, те не искат да се изморяват и се пазят за по- дългата дистанция, където ще вземат медали (и двете). :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 фев 2014 17:52

shotgun blues написа:
Българските представителки в ски бягането Антония Григорова-Бургова и Теодора Малчева се отказаха от участие в днешното бягане на 10 км класически стил, информира БНТ.

Треньорите са взели решение двете състезателки да вземат участие в по-дългата дисциплина – 30 км и да не рискуват с включването им в по-късата дистанция.

Малчева и Бургова отпаднаха в квалификациите в ски спринта, след като завършиха на 54-о и 60-о място от 67 стартирали в свободния стил.

ТУРИСТИ

Не. Нещастници е думата. Не защото са слаби.. там е ясно, толкова си могат. А защото след като са похарчени едни пари е редно поне да излязат и да участват. Защото те са отишли на Олимпиада, където други хора.. макар и слаби все пак биха излязли просто защото са СПОРТИСТИ. Но не, нашите примадони правят квотата .. безполезна. Все едно я е нямало. Дори разни пакистанци и тям подобни излизат и каквото стане.. сигурно заради богатата традиция, която имат на тия надпревари хх
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
1982

Мнениеот 1982 » 13 фев 2014 19:21

Тия смешници дори вече отказват да се състезават, толкова са жалки и смешни. 5-6 отказвания дотук имаме сигурно.

Срам и позор за България.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR

Мнениеот GOLEADOR » 13 фев 2014 20:01

Това с отказите е странно.Някой трябва да излезне и да обясни тези постъпки.Дано Сани не се подведе по тази "мода".За мен тя е единствената ни надежда за медал.

Офтопик:
ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦСКА,ОГЪН ДА ГО ГОРИ!

Потребителски аватар
1982

Мнениеот 1982 » 13 фев 2014 20:35

http://www.sportal.bg/news.php?news=472378

Хората контузени дори излизат (спомнете си и за Ковалчик днес) ...... аналогията е излишна, нашите паляци здрави и прави, но се отказват да участват дори.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
защо
Контакти:

Мнениеот защо » 14 фев 2014 11:02

Ами хората си пазят силите за дисциплините, които са им силни, може би, т.е. тия, в които могат да се преборят да не завършат последни.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Контакти:

Мнениеот защо » 15 фев 2014 14:32

А между другото, на Олимпиадата в Калгари, през 1988-ма, имаше залози (поне така бях чувал, в България такива работи тогава още немаше), дали Еди Орела ще се пребие или ще се приземи жив и здрав след поредния си ски скок. Сега за Влади Зографски чак такива неща нема.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Върни се в “Сочи 2014”