Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот haha » 12 фев 2014 15:26

Нашите (туристи) са си дали почивка днес, след канските усилия, които положиха, но от утре се завръщат с пълна сила и ще разтърсят цяла Русия!
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

petbezdeset
Мнения: 144
Регистриран на: 16 дек 2013 20:33
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот petbezdeset » 12 фев 2014 18:18

pomiqr135 написа:
petbezdeset написа:
stanleys написа:Какво можем да очакваме от подобни състезатели :?:

Най-доброто класиране на 30-годишната Малчевав дисциплината до момента е 53-о място за Световната купа в Шкларска Пореба през този сезон. На световното първенство в Осло през 2011-а, тя остава 58-а. 27-годишната Бургова, която бе 56-а в скиатлона в петък, няма нито едно влизане в Топ 60 в спринта, като шансът й сега е именно във факта, че общата бройка на участничките днес е едва 67.


В крайна сметка 54-то и 60-то място :evil:

ТУРИСТИ! Кой както иска да си ги оправдава!


На кое място си в своята професия или в образованието по успех, че изискваш от спортистите ни?

Завърших немската гимназия с отличие, кандидатстудентските изпите влезнах МИО с 5.90 и 4.90. Минал съм 48 семестриални и два държавни изпита с оценки над 4 без поправителни. Завършил съм магистратура, редях кашони в Практикер за да мога да се самоиздържам, докато уча. После бях на изпълнителна длъжност 6 години в голяма софийска производствена фирма. После ми писна да си късам задника като ненормален и сега си имаме малък собствен бизнес. Внасям си всички данъци и осигуровки (моя грешка), щастливо женен с малко дете съм! Горе-долу това съм направил. А тези нещастници цоцат десетки милиони всяка година и ламтят за още. Това ме дразни. Това че са облекли български анцузи не означава, че не са хрантутници. И те така :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот shotgun blues » 13 фев 2014 12:31

Българските представителки в ски бягането Антония Григорова-Бургова и Теодора Малчева се отказаха от участие в днешното бягане на 10 км класически стил, информира БНТ.

Треньорите са взели решение двете състезателки да вземат участие в по-дългата дисциплина – 30 км и да не рискуват с включването им в по-късата дистанция.

Малчева и Бургова отпаднаха в квалификациите в ски спринта, след като завършиха на 54-о и 60-о място от 67 стартирали в свободния стил.

ТУРИСТИ
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот haha » 13 фев 2014 12:46

Нищо не разбираш, те не искат да се изморяват и се пазят за по- дългата дистанция, където ще вземат медали (и двете). :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 фев 2014 17:52

shotgun blues написа:
Българските представителки в ски бягането Антония Григорова-Бургова и Теодора Малчева се отказаха от участие в днешното бягане на 10 км класически стил, информира БНТ.

Треньорите са взели решение двете състезателки да вземат участие в по-дългата дисциплина – 30 км и да не рискуват с включването им в по-късата дистанция.

Малчева и Бургова отпаднаха в квалификациите в ски спринта, след като завършиха на 54-о и 60-о място от 67 стартирали в свободния стил.

ТУРИСТИ

Не. Нещастници е думата. Не защото са слаби.. там е ясно, толкова си могат. А защото след като са похарчени едни пари е редно поне да излязат и да участват. Защото те са отишли на Олимпиада, където други хора.. макар и слаби все пак биха излязли просто защото са СПОРТИСТИ. Но не, нашите примадони правят квотата .. безполезна. Все едно я е нямало. Дори разни пакистанци и тям подобни излизат и каквото стане.. сигурно заради богатата традиция, която имат на тия надпревари хх
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот 1982 » 13 фев 2014 19:21

Тия смешници дори вече отказват да се състезават, толкова са жалки и смешни. 5-6 отказвания дотук имаме сигурно.

Срам и позор за България.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот GOLEADOR » 13 фев 2014 20:01

Това с отказите е странно.Някой трябва да излезне и да обясни тези постъпки.Дано Сани не се подведе по тази "мода".За мен тя е единствената ни надежда за медал.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот 1982 » 13 фев 2014 20:35

http://www.sportal.bg/news.php?news=472378

Хората контузени дори излизат (спомнете си и за Ковалчик днес) ...... аналогията е излишна, нашите паляци здрави и прави, но се отказват да участват дори.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот защо » 14 фев 2014 11:02

Ами хората си пазят силите за дисциплините, които са им силни, може би, т.е. тия, в които могат да се преборят да не завършат последни.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот защо » 15 фев 2014 14:32

А между другото, на Олимпиадата в Калгари, през 1988-ма, имаше залози (поне така бях чувал, в България такива работи тогава още немаше), дали Еди Орела ще се пребие или ще се приземи жив и здрав след поредния си ски скок. Сега за Влади Зографски чак такива неща нема.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта