Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 фев 2014 18:16

CTAHKO написа:
stefani написа:Първо съм мъж и ако можеше да мислиш, щеше да се сетиш защо съм СтефанИ .Ако окича на врата ти 17-те медала които съм спечелил, ще паднеш на пода с задника нагоре :lol: Не ми харесват нито зимните спортове , нито това, че се харчат толкова много пари за тях при положение, че няма как да се представяме задоволително.

Зная че си мъж, но ника ти е в женски род и се чувствам длъжен да изпълня желанието ти да се обръщат към теб в женски род 8-) Само дано не е нещо непоправимо. Я кажи в какъв спорт имаш медали :? Брех, да ти се ненадява човек :roll:

Свободна борба (ако това е Чесъна, разбира се)... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот гражданин от село » 08 фев 2014 18:23

Captain Stottlemeyer написа:Всъщност и двамата знаем, че става въпрос за "сестра" Виктория Нюланд - помощник държавен секретар, която е теглила една на целия ЕС (в т.ч. и на нас), но не е хубаво и да се подслушва, записва и разпространява частен разговор между дипломати, каквото са сторили наследниците на КГБ... ;)

Каквото повикало,такова се обадило.А дали е КГБ (значи Лукашенко,защото само там остана КГБ май) е вече интерпретация на "сестрата". :)

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот botevist_75 » 08 фев 2014 18:28

viali69 написа:[center]Изображение[/center]

Прав е Путин !
Той поне е спортяга, а разните му там еврочиновнички и чиновници не са виждали спортно съоръжение на живо. И без тях ще мине олимпиадата. ;)
Само баба Меркел е една видна скиорка, ама все се надявам, че тя ще се появи до края на олимпиадата в Сочи. :mrgreen:

[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]

Отесняха ли ти панталоните? :mrgreen:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 фев 2014 19:34

гражданин от село написа:
Captain Stottlemeyer написа:Всъщност и двамата знаем, че става въпрос за "сестра" Виктория Нюланд - помощник държавен секретар, която е теглила една на целия ЕС (в т.ч. и на нас), но не е хубаво и да се подслушва, записва и разпространява частен разговор между дипломати, каквото са сторили наследниците на КГБ... ;)

Каквото повикало,такова се обадило.А дали е КГБ (значи Лукашенко,защото само там остана КГБ май) е вече интерпретация на "сестрата". :)

Наследниците (както съм написал, само че няма кой да чете) в Руската федерация са молодците от ФСБ (Федеральная служба безопасности Российской федерации). Иначе информацията за разговора е пусната в Туитър от руското правителство:
"Говорителят на Белия дом Джей Карни отбеляза, че видеозаписът първо е пуснат в Туитър от руското правителство. "Мисля, че това говори нещо за ролята на Русия", каза той. Карни имаше предвид Дмитрий Лоскутов, който постави в Туитър линк към видеозаписа в четвъртък сутринта. Лоскутов е помощник на руския вицепремиер Дмитрий Рогозин. Лоскутов обаче отрече самият той или руското правителство да имат пръст в изтичането на записа. Той обясни, че както си сърфирал из социалните мрежи, попаднал на видеото със скандалната реплика на Виктория Нюланд. Решението му да го репоства нямало нищо общо с работата му за руското правителство."

http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/02/07/ ... d_za_es_e/

:lol: :lol: :lol: Колега, искрено се надявам, че не си такъв идиот, за да вземеш за чиста монета казаното от Лоскутов... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот stefani » 08 фев 2014 19:54

CTAHKO написа:
stefani написа:Първо съм мъж и ако можеше да мислиш, щеше да се сетиш защо съм СтефанИ .Ако окича на врата ти 17-те медала които съм спечелил, ще паднеш на пода с задника нагоре :lol: Не ми харесват нито зимните спортове , нито това, че се харчат толкова много пари за тях при положение, че няма как да се представяме задоволително.

Зная че си мъж, но ника ти е в женски род и се чувствам длъжен да изпълня желанието ти да се обръщат към теб в женски род 8-) Само дано не е нещо непоправимо. Я кажи в какъв спорт имаш медали :? Брех, да ти се ненадява човек :roll:


Например Angelo Stefani женско име ли е ? Защо трябва аз да ти обяснявам ника си след като си в нета, а не срещнал ме на улицата лаик ?
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот гражданин от село » 09 фев 2014 13:36

Не знам кой се прави на улав в случаят,но нейният рев точно отговаря на поговорката - кой ми сра в гащите.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост