СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 фев 2014 23:45

fcb_bg написа:Абе, Играч, иди ти направи от нищото нещо, което се очаква да е по-добро от видяното на игрите преди 4г. И ще ти дам 20 лв да идеш на майната си да го направиш това. С 20 лв искам да ми дигнеш само палатка и искам да има 1 метален кол с увит парцал напоен с нафта за олимпийски огън. Ше се оправиш ли с тея 20 кинта?

Братле, ами да бяха избрали някой друг курорт ( или град ) ... Който си има нужната инфраструктура за подобен форум.
Един Хантимансийск, например... Имаха още един чудесен курорт на изток... Ето точно за това става въпрос когато се казва, че руснаците се натегнаха със Сочи.

fcb_bg написа:А ти си като кон с капаци, нищо хубаво руско не виждаш.

Грешиш.
Просто ме дразнят някои русофили, които използват дори такива чудесни форуми за полит. пропаганда.
Докато съм в този форум, те в мое лице, бял ден няма да видят.

Аз бях един от малцината, които защитиха организаторите, относно снимките на западни журналисти с нередности в Олимпийското село. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот RedeviL » 07 фев 2014 23:48

South_Park написа:Нов куриоз в Сочи: Русия ни подари Македония и Беломорието

Изображение

8-)

Абе и на мен ми се стори, че сме по-големи като гледах, ама не бях сигурен.. Нека повече такива гафове ни сервират домакините! България почти на три морета! :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 фев 2014 23:52

По-добре реално да опитаме да направим така, че да си обособим всички територии, които са си наши.
От колкото да се радваме на някакви измислени карти, които при това са и неверни. ;)

А тези снимки са от космическата станция, предполагам ? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот RedeviL » 07 фев 2014 23:54

THE G.A.M.E написа:По-добре реално да опитаме да направим така, че да си обособим всички територии, които са си наши.
От колкото да се радваме на някакви измислени карти, които при това са и неверни. ;)

А тези снимки са от космическата станция, предполагам ? :?

Шегувам се! :mrgreen: Иначе снимките са от космоса.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот rhaegar » 08 фев 2014 02:04

Престанете бе хора :evil: :evil: Русофили, русофоби, стига простащина. Радвайте се на Игрите, стикайте палци на нашите участници, или когото там подкрепяте и това е. Колко пари са похарчили-от вашите джобове ли са ги взели? От нула са почнали-да не би вие да сте строили? Престанете с политическите глупости, това е спортен форум в края на краищата.

Руснаците направиха една добра церемония, може би не толкова натруфена като в Пекин, но все пак хващаща окото. Дано всичко останало в Сочи мине без проблеми-с интересни състезания и спортна интрига. Другото можем да си го дискутираме и след 23.02.2014.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот DarkPsy » 08 фев 2014 07:13

RedeviL написа:Само въртите, сучите и пак до тези 50 милиарда стигате.. Като трън в очите са ви! Не мога да разбера какво толкова ви бърка тази сума, когато излиза единствено и само от джоба на организаторите!? В крайна сметка е важно да се получат едни добри и интересни ОИ, както за спортистите, така и за самите зрители!


От джоба на организаторите или от джоба на руснаците? Доколкото си спомням имаше протести или опити за такива по тази тема. В момента същото се случва и в Бразилия заради световното. Аз все си мисля, че организирането на спортни форуми трябва да генерира приходи. Не виждам как ще си избият разходите "братушките", но пък парите са си техни.

Тема за размисъл. Милиарди изхарчени за игрите в Атина, а след това всички видяхме какво се случи с Гърция. Сега реално ЕС (включително и ние) изплащаме това разхищение.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот RedeviL » 08 фев 2014 09:14

DarkPsy написа:
RedeviL написа:Само въртите, сучите и пак до тези 50 милиарда стигате.. Като трън в очите са ви! Не мога да разбера какво толкова ви бърка тази сума, когато излиза единствено и само от джоба на организаторите!? В крайна сметка е важно да се получат едни добри и интересни ОИ, както за спортистите, така и за самите зрители!


От джоба на организаторите или от джоба на руснаците? Доколкото си спомням имаше протести или опити за такива по тази тема. В момента същото се случва и в Бразилия заради световното. Аз все си мисля, че организирането на спортни форуми трябва да генерира приходи. Не виждам как ще си избият разходите "братушките", но пък парите са си техни.

Тема за размисъл. Милиарди изхарчени за игрите в Атина, а след това всички видяхме какво се случи с Гърция. Сега реално ЕС (включително и ние) изплащаме това разхищение.

Под организаторите имах предвид държавата Русия, а и не това беше акцента в мнението ми! Колегата над мен го е написал - стига с тази политика! В крайна сметка не сме ние хората, които да държат сметка на това - как и колко са били парите изхарчени за тази олимпиада. Има си хора, които да следят за тази работа и това не сме ние!

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот DarkPsy » 08 фев 2014 09:34

Така е. Политиката няма място в спорта. Мисълта ми беше, че очаквах по-добра продукция на откриването, а за мен беше леко постна.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот RedeviL » 08 фев 2014 10:26

Иначе относно нятакването и демонстрацията на сила говори добре едно изказване на Обама, в което отново не пропусна да се заяде с Путин и да покаже колко е голямо надмощието на САЩ над останалите страни в света!

„Съединените щати не биха имали нужда да похарчат цели 50 милиарда долара за организирането на олимпийски игри". Това заяви президентът Барак Обама, цитиран от Франс прес.

Обама отправи тази завоалирана критика към руския си колега Владимир Путин в телевизионно интервю, което бе показано точно по време на церемонията по откриването на 22-те зимни олимпийски игри в руския курорт Сочи, допълва БТА.

„Не съм сигурен, че ще трябва да похарчим 50 милиарда долара, за да организираме успешно олимпийски игри, тъй като инфраструктурата, с която разполагаме, би трябвало да ни позволи да се справим с по-малко пари", каза президентът на САЩ.

Той отхвърли схващането, че Съединените щати не бива да приемат големи спортни прояви по икономически съображения.

Обама спомена финала на сезона в Националната футболна лига на САЩ (по американски футбол), смятан за най-голямото спортно събитие в страната, като не пропусна да се похвали, че американците са много добри в организирането на спортни състезания и масови мероприятия.

Съединените щати са били за последно домакин на летни олимпийски игри през 1996 г. (в Атланта) и на зимни - през 2002 г. (Солт Лейк Сити).


Толкова по темата от мен! От тук нататък ще коментирам единствено спортната част от игрите и ще се наслаждавам на най-добрите зимни олимпийци! :)

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот South_Park » 08 фев 2014 11:33

Може да се окаже, че т.н гаф с отварянето на 5-те кръга , не е точно гаф, а пророчество 8-) :

Синият кръг - Европа
Жълтият кръг - Азия
Черният кръг - Африка
Зеленият кръг - Австралия
Червеният кръг - Америка

Точно кръгът , който не се отвори беше този за Америка :lol:

Image
Както виждате , най-десният кръг е този за Америка

Image
Както виждате - най-десният кръг не е отворен :lol:

Браво 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта