Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Модератори: paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, Модератор ЦСКА, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

haha

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот haha » 07 фев 2014 01:30

Няма нищо изненадващо в това. Нашите са пълна трагедия, очакват ни още много забавни моменти с тях на Олимпиадата.
Такива герои като Беньов заслужават само подигравки. Аз на мястото на тия изобщо не бих отишъл там, какъв е смисълът някакви полу- инвалиди да ходят и да се излагат? По- добре да ги пратят на Параолимпиада, там нашите зимни герои може и да се докопат... до топ 10. Ама то до това води безумното разпределение на квотите...
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
stefani

Мнениеот stefani » 07 фев 2014 01:42

Конгоанец по-бърз нямаше ли :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
boabbb
Контакти:

Мнениеот boabbb » 07 фев 2014 08:38

Captain Stottlemeyer написа:Всички наши "олимпийци" (без Сани Жекова) са абсолютни туристи на държавна сметка, които ще наблюдават олимпийските състезания отблизо. Дано някой от тях не се пребие на пистата (визирам най-вече спускачите, чиято основна цел в състезанието е да финишират живи и здрави)... 8-)
За протокола: Кралство Тонга е малка островна държавица в Тихия океан (748 кв. км площ) с население около 115 000 души (по-малко от Стара Загора). ;)

Абсолютно :!: Ако аз участвам на турнира по жмичка и се включа в делегацията, ще се слея абсолютно с обстановката :mrgreen: :lol:
King Roger XX

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 фев 2014 16:24

mertezaker написа:
т Captain Stottlemeyer на 07 Фев 2014 01:03
Всички наши "олимпийци" (без Сани Жекова) са абсолютни туристи на държавна сметка, които ще наблюдават олимпийските състезания отблизо. Дано някой от тях не се пребие на пистата (визирам най-вече спускачите, чиято основна цел в състезанието е да финишират живи и здрави)... 8-)
За протокола: Кралство Тонга е малка островна държавица в Тихия океан (748 кв. км площ) с население около 115 000 души (по-малко от Стара Загора). ;)

Капитане, много добре знаеш състоянието на спорта ни, за да изразяваш подобно мнение ;) Ти участвал ли си на Олимпиада?

Участвал съм в ученически олимпиади по различни предмети - бях много силен ученик. А ти?... ;) Ти опита ли се да вденеш нещо от това, което съм написал, или реагира първосигнално, само защото мнението е на левскар?... ;) Запознат съм общо взето със състоянието на българския спорт, както и със състоянието на държавата като цяло. Знам, например, че миналата година болните в Разградската болница гладуваха, дълговете й надхвърляха 3,5 милиона лева и не достигаха специалисти. Това разбира се не попречи на един местен олигарх да си направи футболно отборче за чудо и приказ с 15 скъпо платени чужденци и петима българи. Подобна е ситуацията със ЗОИ. Вместо Министерството за младежта и спорта да дава пари за глупости, тези пари могат да отидат за нещо по-полезно - една детска спортна площадка, например... 8-)
П.П. И все пак, населението на Тонга е по-малко от това на града под Аязмото... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от нашия на шейни!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 фев 2014 18:58

Red_Pride написа:Бруно Банани ли :lol: Нямаше ли такъв дизайнер :?

То това не му е името, май е с този псевдоним именно по идея на спонсор.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 фев 2014 19:01

Alex написа:Срамна работа! Ето, аз днеска ставам излизам и отивам на улея за шейни да се поспускам малко, после звъня следобяд на един приятел от друг град да се видим по-късно през седмицата и той ми вика, "не мога" - вчера се спусках със шейна тука в парка и се контузих", щото нали спускането със шейни си е един евтин и масов спорт в България и всички сме много напред с материала :roll: :roll: :roll:

Интересно ми е колко от вас тоя месец се наредиха сред първите 100 в света на хобито си (защото спускането със шейни е хоби, както и 90% от спортовете в България)??? Или по стара българска традиция, всички стоим, не правим нищо и се скъсваме от смях на хората, които правят нещо, щото се излагат и не го правят като хората... Момчето си се състезава, кеф си му е и толкова... А това, че африканците са с по-добра екипировка от наште... ми вие го коментирайте : )

Абе и ти си прав ... пък и кога сме претендирали за величие в това спускане с шейни, че да правим трагедия че някакъв пич от Океания с яки спонсори е бил малко по-бърз от нашия? Е на ски спортовете да речем по има логика да искаме прилично представяне..
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 фев 2014 19:06

haha написа:Такива герои като Беньов заслужават само подигравки.

Що бе, имал е идеалните условия да тренира ли да речем ли? Представям си на какви условия е тренирал, сигурно са му дали парче найлон да се спуска с него на полянките в Младост2..

haha написа:Аз на мястото на тия изобщо не бих отишъл там, какъв е смисълът някакви полу- инвалиди да ходят и да се излагат?

Лесно е да ги храним, ама често и спортистите ни нямат възможност да се подготвят като хората.. не винаги, но често е така. Всяка монета има 2 страни...
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

haha

Мнениеот haha » 08 фев 2014 19:18

Е, това няма спор, на държавата не и пука за спорта. Просто не виждам какъв е смисъла да отидеш и да завършиш примерно 50-и, какво ще спечелиш от това...
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
ehh
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от нашия на шейни!

Мнениеот ehh » 09 фев 2014 01:09

Red_Pride написа:Бруно Банани ли :lol: Нямаше ли такъв дизайнер :?

Не. Бъркаш го с Джино Лимони
Изображение
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Венелин
Контакти:

Мнениеот Венелин » 14 фев 2014 20:33

boabbb написа:
Captain Stottlemeyer написа:Всички наши "олимпийци" (без Сани Жекова) са абсолютни туристи на държавна сметка, които ще наблюдават олимпийските състезания отблизо. Дано някой от тях не се пребие на пистата (визирам най-вече спускачите, чиято основна цел в състезанието е да финишират живи и здрави)... 8-)

Абсолютно :!: Ако аз участвам на турнира по жмичка и се включа в делегацията, ще се слея абсолютно с обстановката :mrgreen: :lol:

Още от Лондон предлагам олимпийския туризъм с държавни пари да бъде прекратен. :idea:
Състезатели, които не са постигнали призови класирания на световни първенства или състезания за световни купи в съответната дисциплина да не участват на олимпиада! (независимо дали са спечелили квоти)

Върни се в “Сочи 2014”