Журналисти сащисани от условията в Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

4akala
Мнения: 506
Регистриран на: 05 авг 2010 22:55
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот 4akala » 06 фев 2014 11:40

forever bluet написа:
4akala написа:
forever bluet написа:
CTAHKO написа:
костенурк написа:
Logical person написа:Какво очаквате от комунисти ??

Същите са си като и преди 89 година.В нищо не ги бива една кола не измислиха като хората на запад всяка голяма държава има по няколко качествени марки тия освен за волга и лада за друго нямат мозък

Я кажи някоя норвежка или финландска марка 8-)Може и датска, холандска или белгийска 8-)

Веднага ти отговарям вместо костенурката: Финландия има Нокия,Холандия ДАФ в Белгия е основното производство на много модели на Рено . Ти си взел да търсиш авто производство от вси4ки нормални държави ,които не са соц. Ами кажи ,другите скапани държави под крилото на Русия ,какви коли правят? Северна Корея,Виетнам, Куба,Венецуела? Ебати смешниците .а вси4ки карате БМВ, АУДИ,МАЗДА,ПЕЖО,РЕНО,ФИАТ ,ползувате АЙФОН,САМСУНГ,СОНИ,гледате СОНИ, Панасоник,ЛГ, коя от тъпите тикви във Форума която защитава Русия кара Лада,гледа Рубин и говори с руски джи ес ем? Тъпи неандарталци!


Аз не защитавам Русия,но човек който си мисли,че Русия правят само Лада от 80 те години,е по зле от неандерталец.Имат достатъчно съвременни марки автомобили и нови модели на старите марки коли.

Опресни ми малко паметта ,какви коли освен Лада и Волга правят? / не знам правят ли още Запорожец и Москви4/


малко по-отгоре съм ги казал,но за теб ще ги кажа пак.Маруся,Тигр,Впрь има и десетки други нейзвестни марки,но не отстъпват по нищо на масовите марки,проблема там,е че са доста скъпи и излиза по евтино да си купиш някоя от масовите марки.Виж в нета има достатъчно инфо за тези марки.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9085
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот FLANKER » 06 фев 2014 12:33

Начетох се на изключително гнусни мнения спрямо
Русия! Хора осъзнайте се! Винаги тези генно увредени мутанти са подливали вода на такива като нас и руснаците. Да не би всичките да се върнахте от
Сочи вчера , та да храчите така?
Абе нека свършат игрите и тогава плюйте, ако има повод
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 фев 2014 12:50

viali69 написа:
Путин прави най-скъпата зимна олимпиада в човешката история. Тя струва до момента над 50 000 000 000 долара !!!
Всичко това разбира се няма как да се хареса на Западната пропаганда.
Руснаците правят зимна олимпиада в летен черноморски курорт. На това биха завидели и арабските шейхове

Aз вече защитих руснаците и писах, че не е спортсменско и джентълменско ( понятия, които западната цивилизация принципно си преписва ) ... Да се осмиват домакините, които без всякакво съмнение са хвърлили големи усилия, за да се организира добре този популярен спортен форум.

Обаче твоето бие в пъти "западната пропаганда".
Не е особено честно да крещиш, как някой правел пропаганда ( демек - лъже ) ... Когато ти правиш същото.

Братле, само ще ти напиша, че японците с 50 млрд. долара, ще направят Олимпиада на Луната.
"Янките", и тоже.
За справка, виж какви пари бяха похарчени за Олимпиадите в Нагано и Солт Лейк Сити, а там условията бяха в пъти по-добри. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот stefani » 06 фев 2014 13:11

Обобщеният извод е позор за Путинова Русия, за начина и резултата по който бяха изхарчени 50 000 000 000 ! Нали не са малко нулите русофилчета :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Viktor4o_Rs » 06 фев 2014 13:59

Време беше да стигнем до извода как има конспирация на западните журналисти срещу император Путлер Първи :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот W84me » 06 фев 2014 14:02

BadBoy написа:След, като не знаеш, къде е Сочи, как реши, какви приоритети имат, че тръгна да пишеш за същите?
Сочи е летен курорт на Черно море, е той зимен няма да стане.
В момента са складирали, колко хиляди кубици сняг да имат резерв, е утре като няма олимпиада и няма и сняг, какво ще правят?
Не ме интересуват, но ги коментирам, тъй като похарчиха адски голяма сума и пак се осраха, по руски.

Планината им е на 40 километра! Това са 15 минути по магистралата.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот CTAHKO » 06 фев 2014 14:16

От това което гледам в момента, съм очарован 8-) Явно достоверните ви източници( Туитър и Фейсбук) нещо куцат :lol: Факт е, че до сега Сочи беше летен курорт. Е, след олимпиадата вече ще е целогодишен 8-) Само ми посочете колко са курортите в цял свят, в които лятото можеш да отидеш на море, а зимата да караш ски 8-) Май Сочи ще е първият такъв 8-) Дали тези 50 милиарда няма да се избият само за няколко годинки. Путин освен добър държавник, ще се окаже и страхотен бизнесмен 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
DamonHill
Мнения: 391
Регистриран на: 06 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот DamonHill » 06 фев 2014 15:59

4akala написа:малко по-отгоре съм ги казал,но за теб ще ги кажа пак.Маруся,Тигр,Впрь има и десетки други нейзвестни марки,но не отстъпват по нищо на масовите марки,проблема там,е че са доста скъпи и излиза по евтино да си купиш някоя от масовите марки.Виж в нета има достатъчно инфо за тези марки.


Разгледах снимките на тези нови марки автомобили, които си изброил. Тая Маруся много впечатляваща. Сякаш ми напомня на една друга кола - последната разработка на Бугати. Та в тази връзка се сетих за великия руски самолет:
Туполев ТУ-144. Изображение
Гениална руска инженерна мисъл, нали! Само дето в моите "русофобски" очи лекичко напомня на този самолет - френският Concorde:
Изображение

Добре, че има колеги, които отговарят на платените комунисти подобаващо - аз само се забавлявам.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот rebel » 06 фев 2014 19:08

Финландия - Нокия, Швеция - Волво, Холандия - Филипс, Хайнекен, Дания - Карлсберг, Туборг, датски бисквити в кутии, в отговор за държави и кой какви марки има. :lol:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот CTAHKO » 06 фев 2014 19:37

rebel написа:Финландия - Нокия, Швеция - Волво, Холандия - Филипс, Хайнекен, Дания - Карлсберг, Туборг, датски бисквити в кутии, в отговор за държави и кой какви марки има. :lol:

И всички тези марки са на автомобили, нали. Браво 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта