Журналисти сащисани от условията в Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот anihilator » 06 фев 2014 01:50

Eminem написа:
anihilator написа:Добре де аз имам чувството , че и в палатки да ги бяха сложили пак щеше да го приемеш за нормално свали си проруските очила и тогава ако искаш да поговорим иначе няма смисъл просто се получава изсрах се на масата ама какво от това ;)

Чак пък да приема палатки.......
Проруски, ама друг път. Аз не харесвам политиката на ЕС, САЩ и Русия, така че не съм сложил очила. Те са врагове на България.
Просто в тази ситуация виждам как се показва само лошото, а за хубавите неща нито дума. Е, това за мен е манипулация.

Като аз или друг показваме лошото ти покажи хубавото няма лошо истината винаги има две страни :!: Желая ти лека вечер както и на всички останали :)

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Eminem » 06 фев 2014 02:03

anihilator написа:Като аз или друг показваме лошото ти покажи хубавото няма лошо истината винаги има две страни :!: Желая ти лека вечер както и на всички останали :)

gong/viewtopic.php?f=111&t=171381

Лека вечер!


Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Безкомпромисен » 06 фев 2014 02:51

Нормално , какво може да се очаква от комунистически престъпници, те са некадърници и не могат да направят едно нормално нещо като хората!
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот viali69 » 06 фев 2014 03:52

Гнусна, долна и отвратителна манипулация !
Забележете кои журналисти са недоволни ! Хамериканските и еврогейските (сиреч тези от Западна Европа) !
Пропаганда ! Евтина пропаганда, която цели още преди олимпиадата да омаловажи постиженията на Русия. А, те наистина са огромни !
Руснаците правят зимна олимпиада в летен черноморски курорт. На това биха завидели и арабските шейхове, които направиха от пустинята рай.
Путин прави най-скъпата зимна олимпиада в човешката история. Тя струва до момента над 50 000 000 000 долара !!!
Всичко това разбира се няма как да се хареса на Западната пропаганда. Първо раздухаха истерията с двойната тоалетна - очевидна манипулация на снимките, от която ясно се виждат следите от премахнатата преграда. Сега пък измислиха тази история съшита с бели конци за лошите условия в хотелите.
Как така пък от всички пристигнали журналисти досега САМО хамериканските и еврогейските журналя са недоволни от посрещането. Иначе всички останали, дори претенциозните спортисти са възхитени от условията в Сочи ...
Ах, колко жалки са хамериканците и еврогейците в опитите си да омаловажат успехите на Русия ! :lol:
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот donDiego » 06 фев 2014 06:47

Доста се е краднало от тези 50 млрд. $. Нормално е да има някакво забавяне при подобно наливане на пари
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот damageplan » 06 фев 2014 08:14

viali69 написа:Гнусна, долна и отвратителна манипулация !
Забележете кои журналисти са недоволни ! Хамериканските и еврогейските (сиреч тези от Западна Европа) !
Пропаганда ! Евтина пропаганда, която цели още преди олимпиадата да омаловажи постиженията на Русия. А, те наистина са огромни !
Руснаците правят зимна олимпиада в летен черноморски курорт. На това биха завидели и арабските шейхове, които направиха от пустинята рай.
Путин прави най-скъпата зимна олимпиада в човешката история. Тя струва до момента над 50 000 000 000 долара !!!
Всичко това разбира се няма как да се хареса на Западната пропаганда. Първо раздухаха истерията с двойната тоалетна - очевидна манипулация на снимките, от която ясно се виждат следите от премахнатата преграда. Сега пък измислиха тази история съшита с бели конци за лошите условия в хотелите.
Как така пък от всички пристигнали журналисти досега САМО хамериканските и еврогейските журналя са недоволни от посрещането. Иначе всички останали, дори претенциозните спортисти са възхитени от условията в Сочи ...
Ах, колко жалки са хамериканците и еврогейците в опитите си да омаловажат успехите на Русия ! :lol:

:) :) :) ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение :) :) :) http://www.bulgariautre.bg/blogs/2014/0 ... chi_snimki
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот damageplan » 06 фев 2014 08:17

Путин + 50 000 000 000 = [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wTP2RUD_cL0[/youtube]
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот boabbb » 06 фев 2014 08:41

Мартен Фуркад е гнусен и долен лъжец :mrgreen: :lol: Тоя другия - също, не криите преградата :lol: Виали достига нови висини :mrgreen: Пичага, ако има преграда между двамата биатлонисти, каква е разликата :?: Или тя е висока 50 см, за да могат да играят карти :lol: Хотелите, доколкото четох, са трагедия - мизерия, потерошено ... абе, все едно сте в Студентски град :mrgreen: :lol: За селото е ясно, че е добре, но там са спортистите, другите ще берат ядове ! Има обаче и друга страна. Те викат, че са запазили хотел "цели" 5 месеца преди Олимпиадата :lol: Същият ефект е ако са го направили вчера. За това събитие се знае отдавна, така че не е зле да се запазва по година преди това ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот DarkPsy » 06 фев 2014 09:56

CTAHKO написа:Аз като отида в хотел, последното нещо което ме интересува е, къде е пожарогасителя в стаята или апартамента ;)


Проблемът не е в това. Проблемът е къде отидоха 50 милиарда :)


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта